Ovsrisilsf] 36 I familieberichten woensdag 24 oktober 2012 IHens9niinq.nl "Oli kind, wat-fijn dat je er bent. Na een moeilijke laatste periode, waarin ze liefdevol is verzorgd in woning 21 van Tér Reede, is op bijna 91-jarige leeftijd overleden onze lieve tante Corrie Cornelia Maria Hubrechta van de Kop - Gubbels sinds 24 juni 2007 weduwe van Willem van de Kop Middelburg, 2-11-1921 Vlissingen, 23-10-2012 Nora de Priester Ankie de Priester Marijke en Jan van de Veldè - de Priester Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Tak van Poortvlietstraat 9,4384 CL Vlissingen Wij nemen afscheid van tante Corrie op maandag 29 oktober om 13.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis bent u welkom in voornoemd uitvaartcentrum: om herinneringen op te halen. Op bijna 91-jarige leeftijd is na een moeilijke periode overleden onze zus. schoonzus en tante Corrie van de Kop-Gubbels M.J.M. Gubbels (in herinnering) N.J. Gubbels-van Maris Neven en nichten Goes, 23 oktober 2012 Veilig in Jezus' armen Verdrietig, maar heel dankbaar voor al zijn warmte, liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen is rustig, kalm en vol vertrouwen van ons heengegaan mijn lieve partner, onze lieve vader, schoonvader en opa Christiaan van den Ende weduwnaar van Pieternella Buijze partner van Suzan Zonnevijlle 20-9-1924 f 22-10-2012 ZaamslagS. Zonnevijlle ZaamslagAdri en Ria Petrona en Theo - Rens, Lieke, Ymke Monique en Donny - Delano, Kenji ZaamslagNico en Sarien Angelina en Frank - Niels, Koen Marcel AxelCorrie en Jan Molenstraat 14, kamer 123 4543 CM Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 27 oktober om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Het Stropievat, Molenstraat 12 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel van De Molenhof voor alle zorg. Wat God doet, dat is welgedaan, Zijn wil is wijs en heilig. 'k Zal aan Zijn hand vertrouwend gaan, die hand geleidt mij veilig. Met droefheid geven we kennis dat na een lang en zorgzaam leven is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Johannes Geerard Vereist Johan Middelburg 9 februari 1922 Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Johan Vereist Middelburg: J. Wattel-Verelst J. Wattel (in herinnering) Middelburg: P. Vereist Waddinxveen: M. Moerland-Vereist, J. Moerland Den Haag: J. Vereist (in herinnering) B. Verelst-in 't Veld Neef en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor alle warme gedachten en dierbare herinneringen, delen wij u mede dat na een goed en lang leven'en een moeizame laatste levensfase in volle berusting is ingeslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Johanna van der Rhijt - Miep - echtgenote van Tijs Duijm (t 27 juli 1999) Vlissingen, 16 februari 1916 Oost-Souburg, 16 oktober 2012 Ede Ede Tijs Jan en Julia Martijn en Sandra Nina, Kevin Amersfoort Marieke Meliza, Lyara, Yasper Vlissingen Jan Zorgcentrum De Zoute Viever Dongestraat 1, kamer 2 Oost-Souburg Correspondentieadres Rietkraag 9 4386 GA Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Middelburg 23 oktober 2012 J.J. Verelst-Wondergem Sjaac en Agnes Hans en Sonja Johannes en Zembra Marrig, Robert en Kaya Madelief en Bas Guus en Flora Febe Gerbrandylaan 14d, 4333 BJ Middelburg De afscheidsdienst, geleid door ds G.J. Smit, zal worden gehouden op zaterdag 27 oktober om 11 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. We danken de medewerkers van Hof Klaren beek, dokter Bruijnzeel en dokter Manni die hem zo liefdevol hebben verzorgd de afgelopen tijd. Geen bezoek aan huis. Als ik roep, verhoor mij, o God mijner gerechtigheid. In benauwdheid hebt Gij mij ruimte gemaakt; wees mij genadig, en hoor mijn gebed. Ik zal in vrede te zarnen nederliggen en slapen; want Gij, o HEERE, alleen zult mij doen zeker wonen. Psalm 4:2 en 9 Met droefheid geven wij u kennis dat, na een zorgzaam leven, omringd door allen die haar lief waren, door de HEERE uit ons midden is weggenomen, onze zeer geliefde, zorgzame moeder, oma en overoma AÜe Waterman-de Jager weduwe van Adriaan Waterman in de leeftijd van 83 jaar. Monster: Arna en Leo Vincent en Laura Armand en Serena Léon en Maria, Sophie, Emmaly Pieter Detmar Krabbendijke: Marina en Han Maurice, Andrea, Diane Emmeloord: Hubert en Veronica Brent, Albert 's-Gravenpolder: Rien en Annelies Ruben Papendrecht: Francien en Marius Martin, Aline, Leon Maasdam: Alic en Omie Naomi, Jessica IJsselstein: Adrie en Ingrid Merel, Sam, Evi Emmeloord: Wim en Wendy Aron, Naomi, Miriam, Celina Goes: Inge Nagele: Erik en Veronique Noa, Edrian, Alisa 22 oktober 2012 Correspondentieadres Fam. Waterman, Bosseweide 44,4431 AE 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 27 oktober om 11.00 uur in de Adullamkerk, Meezeweg 2a te Waarde. Vooraf is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van de kerk. Aansluitend zal om ±12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Wil degene die géén rouwbrief heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen? Liever geen bloemen. Op 22 oktober,2012 is plotseling overleden mijn broer Marinus Jan Olree op de leeftijd van 76 jaar. P.J. van de Woestijne-Olree Na een ernstige ziekte is overleden onze schoonzuster en tante, Jacoba van Keulen Weduwe van Gerrit Willemse Grijpskerke: J. Willemse-Koppejan Kruiningen: L.C. de Voogd-Willemse Hardinxveld- Giessendam: J. Willemse J. Willemse-Roose Grijpskerke:. P. Willemse E. Willemse-Dekker neven en nichten Middelburg, 20 oktober 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36