effeweg.inf PZC Take a Wellness Break bif Bilderberg! Supervoordelige busreizen Single Kerstreis Bad Diirrheim 6 daagse busreis met hotel, ontbijt en diner Parijs Oud en Nieuw 5 daagse busreis met hotel en ontbijt woensdag 24 oktober 2012 Maak tijdens deze veelzijdige single kerst- reis kennis met het Zwarte Woud, ook wel het "Silva Nigra" genaamd. Geniet van de prachtige natuur met de uitgestrekte bossen en berglandschappen. Naast de prachtige natuurtochten bezoekt u 's werelds grootste koekoeksklok, kasteel Hohenzollern en de universiteitstad Tübingen. Ontdek de majes tueuze burchten, kastelen en romantische vakwerkstadjes die dit gebied rijk is! Tevens bezoekt u het Bauernhausmuseum Schnei- derhof en kunt u genieten van een mooie wandeling langs de Titisee. U verblijft in Hotel Soleo am Park, vlakbij het kuurpark en het centrum van Bad Diirrheim. Het hotel beschikt over, een restaurant, bar en lobby, de kamers zijn voorzien van tele foon, televisie en badkamer met douche en toilet. Het hotel beschikt tevens over een lift. Inclusief: 5 hotelovernachtingen 5x ontbijtbuffet en 3x dinerbuffet 2x Kerstdiner Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Tourist Class touringcar Nu met 10,- kortingp,p,! Vier de jaarwisseling in één van de meest romantische steden ter wereld, Parijs! Geniet van tal van bezienswaardigheden zoals de Sacré-Coeur, de Champs Elysées en natuurlijk de Eiffeltoren. Ontdek de levendige wijk Montmartre, breng een bezoek aan het beroemde attractiepark Disneyland en de moderne zakenwijk La Defénse. Sta versteld van honderdduizenden lampjes die de stad verlichten en doe meè aan de Franse traditie om op oudejaarsavond uitgebreid buitens huis te dineren! Op deze avond serveren vrijwel alle restaurants in Parijs een speciaal nieuwjaarsmenu. Tijdens deze reis verblijft u in Hotel Campa nile Argenteuil, ten noordwesten van Parijs en op loopafstand van een bushalte naar metrostration La Défense. Het hotel beschikt over een restaurant, de kamers zijn voorzien van een douche, toilet en airconditioning. Het hotel beschikt tevens over een lift. Inclusief: 4 hotelovernachtingen 4x ontbijtbuffet Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Tourist Class touringcar Nu met 10,- korting p.p.! Meer informatie en boeken *Boek één van bovenstaande reizen en vermeld bij boeking uw boekcode 8943, uw korting van 10,- p.p. wordt dan automatisch verrekend. Korting is alleen geldig op nieuwe boekingen, actie loopt tot en met 02-11-2012. Reizen worden uitgevoerd door Effe Weg. Voor meer informatie kijk op www.effeweg.nl of bel 0529-46 96 67. Heerlijk tot rust komen bij Bilderberg. Bij de zes Bilderberg Wellness Centres kunt u terecht voor een wel heel ontspan nen arrangement. Vertrouw uzelf toe aan de handen van de ervaren schoonheidsspecialistes, geniet van de heerlijke oliën en rijke crèmes waar ze mee werken en kom geheel tot rust in sauna, stoom- en bruisbad. Het comfort van uw kamer, het uitgebreide ontbijt en de prachtige locatie doen de rest: u bent er even helemaal uit. Prijs: vanaf 127,50* per persoon. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Arrangementsprijs is exclusief gemeentebelasting, persoonlijke uitgaven, consumpties etc. De eenpersoonskamertoeslag varieert per hotel. Geldig t/m 31 december 2012 o.b.v. beschikbaarheid, vy Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met het Bilderberg Wellness Centre van uw voorkeur. (077)3591414 (043)3089308 (033)2534120 (0317)319104 (0512)381245 (0577)46 27 00 Hotel Klein Zwitserland beschikt niet over bruisbaden; in plaats hiervan mag u gebruik maken van de snelbruiner. Kasteel Vaalsbroek beschikt niet over een Turks stoombad. Hotel De Bovenste Molen beschikt niet over een fitnessruimte. pzc.nl/webwinkel categorie reizen - hotelovernachtingen Bilderberg Wellness Break arrangement Een tweedaags arrangement vanaf 127,50 per persoon. De perfecte uitvalbasis voor pure ontspanning. Overnachting in een comfortabele kamer Het Bilderberg Ontbijt High Tea Break Vier uren Wellness; - gezichts-, decolleté-en nekmassage - hoofdhuidmassage - rugnekmassage - sauna, Turks stoombad, bruisbaden - fitnessruimte" - badjas, slippers en handdoeken inbegrepen - alle behandelingen worden uitgevoerd met hoogwaardige producten De Bilderberg Wellness Centres: Hotel De Bovenste Molen Venlo Kasteel Vaalsbroek Vaals Hoevelaken Heelsum Landgoed Lauswolt Beetsterzwaag Résidence Groot Heideborgh Garderen Hotel De Klepperman Hotel Klein Zwitserland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 34