33 Tweede elftal van Hoek houdt Rutger van Rossum lang stand tegen Arnemuiden bezorgt Luctor de zege woensdag 24 oktober 2012 GOES JudoGoes leukste sportclub in Zeeland A SSV'65 had Hoek liever op een zaterdagmiddag ontvangen. Dan zou de ontmoeting voor een Hoek stond bij rust al met 0-4 voor tegen tere toejoop hefafaen gezorgd En dan ZQU de SSV 65. Goese dub met een recette en een betere kantine-omzet het bekertoernooi hebben verlaten. Fabian Wilson gaat in de mangel bij twee spelers van SSV'65. se ploeg al met 0-2 achter. Bij bei de treffers anticipeerde keeper Hil- co Goeree niet goed op een hoge bal. „Dan weet je al dat het over is", zei trainer Marco Groeneveld, die overigens niet dacht een stunt te kunnen uithalen met zijn ploeg. De coach meende nog wel SSV'65, dat liefst negen spelers miste, een compliment te -moeten maken. Voor de eerste keer dit seizoen speelden de Goesenaren in een 4-4-2-systeem en dat ging niet eens zo verkeerd, vond Groene veld. „Ik heb dat gedaan om de schade zo beperkt mogelijk te kun nen houden. Maar we hebben nooit eerder zo gespeeld en er ook niet op getraind." Vooral in de tweede helft deed SSV'65 het goed. Pas in de laatste tien minuten vond Hoek nog wat gaten in de defensie. foto Johan van der Heijden SSV'65-Hoek 0-7 (0-4). 4. Kyle Does burg 0-111. Reguillo Vandepitte 0-2, 24. Regilio Pinas 0-3, 34. Tim de Meers man 0-4, 81. Regilio Pinas 0-5, 83. Ayoub Doorns 0-6 (strafschop), 88. Guillaume Clinckemaillie 0-7. Scheids rechter: M. Jobse (Sint-Laurens). Aantal toeschouwers: 150. JudoGoes mag zich de leukste sportvereniging van Zeeland noe men. De budovereniging vergaarde via acties op social media de mees te stemmen. Op 4 november tij dens de Papendal Sport Parade ter ere van het honderdjarig bestaan van het NOCNSF wordt de bijbeho rende award uitgereikt Tijdens de ze uitreiking mag de vereniging zich nog een keer extra presente ren voor een jury en dingt mee naar de titel leukste sportvereni ging van Nederland. MIDDELBURG Twee nieuwe renners voor Middelkamp De wielervereniging Theo Middel kamp heeft opnieuw twee renners gestrikt voor komend seizoen. John van de Vreede en Pieter Vette, die het voorbije seizoen actief wa ren bij wedstrijden van Trimbelan- gen Midden-Zeeland (TMZ), ma ken de overstap en gaan bij de eli tes rijden. Vette is 21 jaar en afkom stig uit Heinkenszand, Van de Vree- de is woonachtig in Waarde en 28 jaar oud. Eerder trok Middelkamp al Ramon Vleugel en Thomas Polak aan. HILVERSUM Wu haalt finale bij nationale ranking Atong Wu uit Vlissingen haalde bij de nationale A-ranking straight-pool de finale. Hierin moest hij echter zijn meerder er kennen in Graham Hickman. Wu begon met 75-34-winst op Rog ier Bessems, pakte in de tweede ronde met 75-63 Mervin Saib, ver volgde met een zege op Johan van der Leest (75-71). In de kwartfinale werd met dezelfde cijfers gewon nen van Arthur de Groot om in de halve finale te zegevieren over Ay- tel Soliano (75-56). In de finale was het kruit verschoten. MIDDELBURG - Hoek 2 hield in de derde ronde van het bekertoer nooi lang stand tegen Arnemui den. Pas diep in de tweede helft scoorde Jarco Siereveld de win nend treffer voor de Walcherse za terdag-tweedeklasser. Hoek 2-Arnemuiden 0-1: Een ech te bekerthriller, waarin Hoek 2 de tegenstander het vuur na aan de schenen légde. Pas ver in de twee de helft werd de wedstrijd in het voordeel van de zaterdagtweede klasser beslist. Jarco Siereveld scoorde de winnende treffer. De thuisploeg die over geen enkele speler van de eerste selectie be schikte, moest Arnemuiden in de eerste helft een licht veldover- wicht toestaan. Na de hervatting staken de bezoekers een tandje bij. Hoek moest alle zeilen bijzetten, maar hield lang stand. Na de 0-1 van Siereveld kreeg Hoek 2 een paar minuten voor tijd nog een kans. Marco Doens kwam aan de tweede paal echter net te laat om de gelijkmaker binnen te tikken. Terneuzen-Hontenisse 5-1: Ter- neuzen was veel meer in balbezit, kreeg kansen, maar Hontenisse verdedigde stug. De bezoekers hiel den een klein half uur stand. Na dat Erik-Jan Naudts Terneuzen op 1-0 had gezet, bouwde de thuis ploeg in een sterke fase en in een kort tijdsbestek de marge uit met twee treffers. Can Kiran en Bert den Hamer (strafschop) tekenden voor een 3-0 voorsprong bij rust. Na de hervatting gaf Hontenisse weer geruime tijd geen krimp. In de slotfase mikte Hasan Basagac raak (4-0), waarna Tom Rijk uit een strafschop tegen scoorde (4-1). Het slotakkoord was voor Terneu zen. Bert den Hamer (opnieuw vanaf elf meter) bepaalde de eind stand op 5-1. Veere-Zaamslag 0-3: Beide ploe gen kregen in de eerste helft rede lijke kansen; Zaamslag zette dat ook daadwerkelijk om in een doel punt. Mario de Fouw zette de Zeeuws-Vlamingen na twintig mi nuten op voorsprong met een schot van 35 meter. Daar ging een verkeerde uittrap van de doelman van Veere aan vooraf Ook na de rust kon Veere redelijk tegenstand bieden, zonder zelf echt grote mo gelijkheden te creëren. Dat deed Jo ris Missu namens Zaamslag wel.. Hij legde de bal panklaar voor Peter Dieleman, die niet faalde: 0-2. Het slotakkoord was voor Ar jan Hamelink die de derde goal voor de tweedeklasser binnen- werlcte. Dauwendaele-Aardenburg 5-2: De Zeeuws-Vlamingen hadden weinig in te brengen in Middel burg. Desondanks kwam de ploeg van trainer Arno Zwegers op voor sprong. Niek van Sprundel bewees nogmaals zijn waarde door de zon dag-tweedeklasser aan de leiding te brengen. Vervolgens was het Dauwendaele dat de klok sloeg; het duurde dan ook niet lang voordat Aardenburgs voorsprong was weggepoetst. Bram de Jong maakte na een half uur gelijk, voordat Maarten van Vooren en opnieuw Bram de Jong ervoor zorgden dat Dauwendaele met een 3-1-voorsprong ging rus ten. Vlak na de pauze werd het via Stefan Joosse 4-1. Thijs Ringoot deed nog wat terug, maar Mart de Kroo schoot tien minuten voor tijd nog het vijfde Walcherse doel punt binnen. MIDDELBURG - Colijnsplaatse Boys en Luctor hebben zich geplaatst voor de derde ronde van het beker toernooi. Colijnsplaatse Boys had geen kind aan ZSC'62: 4-0. Luc- tor'88 stelde in de slotfase de zege veilig tegen Nieuw Borgvliet. Kruisland-SPS 3-0: Zaterdag-vier deklasser SPS kwam er niet aan te pas tegen zondag-vierdeklasser Kruisland. Bij rust was het al 2-0 via doelpunten van Mamadi Sidi- be en Khalid Yassine. Na de pauze kreeg SPS één keer de mogelijk heid de achterstand te verkleinen, maar de ploeg faalde in de afwer king. Vijf minuten voor het einde bepaalde Bart Hamelink de eind stand op 3-0. Colijnsplaatse Boys-ZSC'62 4-0: Voor Colijnsplaatse Boys verloopt het bekertoernooi tot dusverre suc cesvol. Na een 4-1-overwinning op Steen in de vorige ronde werd nu ZSC62 uit Scharendijke uitgescha keld. Al na vijf minuten kwam de thuisclub op voorsprong door een doelpunt van Bertus Zoeteweij. Via een mooie aanval over de flan ken kon hij de bal goed inkoppen. In de 29e minuut was het Danny de Looff die scoorde. Ondanks di verse goede reddingen van de keeper van ZSC'62 viel kort voor rust ook nog de 3-0. Na een goede onderschepping op het midden veld kon Michiel van de Weele de counter goed afronden. Na een uur zette Niels van Goudswaard de eindstand op het bord door met een hard schot de bal achter de doelman te schieten. Luctor'88-Nieuw Borgvliet 2-1: Voor Luctor'88 uit Heinkenszand was het ondanks de winst een wedstrijd vol frustratie. Het begon al voor de aftrap. Door slechte be lijning werd het duel 25 minuten uitgesteld. Toen de wedstrijd een maal was begonnen kwamen de bezoekers na 25 minuten ook nog eens op een o-i-voorsprong. Een minuut later maakte Roy van Leeu wen de gelijkmaker. Even later mis te hij nog een penalty en raakten zijn ploeggenoten zowel de paal als de lat. Na de rust regende het wederom kansen voor Luctor, maar de bal leek er niet in te wil len. In de 75e minuut liet Rutger van Rossum alsnog de verdiende 2-1 aantekenen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33