media
2 9
media@wegener.ni 'Tr 's absoluut behoefte aan. Er is gewoon geen enkel fatsoenlijk muziekprogramma
024-3650570 op de televisie' Gerard Ekdom
Zaterdag 20 oktober 2012
07:00 Tommy Teleshop
ping 09:30 De Levende
Steen Gemeente 10:00
Tommy Teleshopping
14:00 Een dag in de dieren
tuin 14:30 Lekker, leuk, le
ven 15:00 Bouw je droom
16:00 Junior MasterChef
17:00 Robs grote tuinver-
bouwing
06:01 Teleshop 7: Woning
wijs, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Dit
is mijn toekomst. Tel sell
13:00 Vis TV 13:30 De suc
cesfactor 14:00 Truck
Tractor Pulling 14:30 RTL
GP: Dakar series - Desafio
Litoral 201215:30 RTL GP:
Rallycross - Finland 16:00
RTL GP: Rally report 16:30
Nissan GT Academy 17:00
RTL Transportwereld 17:30
CASH4KM: The Hague Bei
jing Challenge 2012
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids: Fabel
tjeskrant, Wolleke, Uki, Pi-
paPanda, Jokie, Little peop
le, Bobo, Brandweerman
Sam, The adventures of
Chuck and friends, Chug-
gington, Burgers' Zoo en
Waarom, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprook
jes, De Schatkamer, Green-
Kids, Bassie Sc Adriaan
en de geheimzinnige op
dracht, Bibi Tina, Hal
lo K31, Team Hot Wheels
10:31 Tel sell, Tommy Te
leshopping, Tel sell 16:30
Beat the Best
07:00 McLeod's daugh
ters 08:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 14:05 McLeod's
daughters 15:55 Being Eri
ca 16:50 Ugly Betty 17:40
Extreme home makeover -
Marathon
06:00 Mr. Young, Disney Q|
XD: Inazuma Eleven, Reda-
kai, Hotwheels battle force
5, Beyblade Metal Fusion,
Pokemon Black White,
Ultimate Spider-man, Phi-
neas Ferb, Lab Rats, The
suite life on deck, Scaredy
Squirrel marathon: Scare
dy Squirrel
18:00 Lachen om home 18:00 Jupiler League, So- 18:00 The voice of Hol-
video's, Amuse- menvatting land, Zoektocht
ment
18:00 Veronica pre
sents: #Kansloos,
Amusement
18:10 Storage wars, Rea-
lityprogramma
19:00 Junior Master-
Chef, Kookwed-
strijd
19:00 Helden van de
weg, Realitypro-
gramma
19:30 Nitro Circus Live,
Verslag
00
to
20:00 Van je vrienden 20:00 Crime Scene In-
moet je 't hebben, vestigation, Mis-
Amusement daadserie
20:55 Crime Scene In
vestigation, Mis
daadserie
20:00 Jumanji, Avontu
renfilm
20:30 Rizzoli Isles, Mis- 20:05 Pawn Stars, Rea/i-
daadserie typrogramma
21:00 Komt een man bij 21:50 CSI: New York,
de dokter, humo- Misdaadserie
ristisch sketchpro-
gramma
21:45 Show me the mo
ney, Spelshow
22:45 Hart van Neder- 22:45 CSI: New York,
land, Reportages Misdaadserie
22:05 Son of Rambow,
Actiefilm
21:25 Law Order: 21:00 Hardcore pawn,
Special Victims Reality
Unit, Dramaserie
22:20 Without a trace, 22:00 Walking tall, Actie-
Misdaadserie avonturenfilm
23:05 Piets weerbericht 23:40 Law Order Spe-
23:06 Wekelijkse Lotto cial Victims Unit,
trekking, Trekking Misdaadserie
23:15 Lachen om home
video's (h), Amu
sement
23:15 Cold case, Detecti- 23:35 Veronica pre-
veserie sents: Amster
dam Dance Event,
Verslag
00:10 Fringe
01:05 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:35 Warehouse 13 00:05 Airport 00:00 Disturbia
01:25 Danny Dyers 00:36 Stoute meiden TV 02:10 Relatie Advies
Deadliest Men 02:01 Tommy Teleshop- 02:50 Rizzoli Isles (h)
02:01 Teleshop 7 ping 03:35 Without a trace
02:02 Stoute meiden TV 05:30 Woningwijs (h)
05:00 Car tracks 04:20 Cold case (h)
05:00 Hart van Neder
land (h)
00:05 Veronica pre
sents: ADE Arma
da Night
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
IO
BO
IO
G
IO
W
o
Z
n
x
Walking Tall
Vechtjas The Rock speelt een sol
daat die meent dat hij de criminali
teit in zijn geboortedorp moet aan
pakken. Vergelijkbaar met The
A-Team. Verder met o.a. Johnny
Knoxville. Regie: Kevin Bray.
(VS-2004)
Veronica, 22.00-23.35 uur
Son of Rambow
Een verlegen tienjarig jongetje ont
dekt zijn ware aard nadat hij bij
zijn vriendje stiekem een stukje
van de eerst Rambo-film heeft ge
zien First Blood). Originele jeugd
film. (D/F/GB-2008)
RTL 8, 22.05-0.05 uur
Machete
Gitzwarte misdaadkomedie met
Danny Trejo als een met kapmes
sen behangen huurmoordenaar die
gedreven door wraak jacht maakt
op zijn slinkse opdrachtgevers. Ge
baseerd op de neptrailer uit 'Grind
house'. Regie: Robert Rodriguez.
(VS-2010)
RTL 5, 22.20-0.30 uur
Kill Bill Vol. 1
Cartoonesk bloederige kungfu-actie-
film van Quentin Tarantino met
muze Uma Thurman vlammend in
de hoofdrol als een oud-huurmoor
denaar (VS-2003)
BBC 2, 23.45-1.30 uur
OVERIGE
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Zeeuwse Zaken, Regioned, Ver-
zeeuwigd 08:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:57 11:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU,
Zeeland de week, Trugkieke,
Zeeuwse Top 40 clips, Verzeeu-
wigd 19:00 programmering zo
als tussen 18:00 en 18:51
09:00 Herfstbeelden 09:30 Re
gionale televisie 10:00 Huwelijk
Guillaume en Stéphanie 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 De vrije markt 13:50 Villa
Politica 14:20 The Railway
Children 16:05 Clips 16:15
Baantjer 17:00 Hi-de-Hi! 17:30
Buren 17:55 Kijk Uit! 18:00 Het
journaal 18:10 Vlaanderen va
kantieland 19:00 Het journaal
19:30 Het Weer 19:35 leder
een beroemd 20:05 Joker+ en
Lotto 20:10 Dieren in nesten
20:45 Vroeger of later? 21:40
Hoe is het zover kunnen ko
men? 22:10 The Tudors 23:00
Het journaal laat 23:18 Het
Weer 23:20 Law and Order: UK
09:00 TerZake 09:35 Herfst
beelden 12:30'Programmering
Ketnet 14:00 Persepolis 16:00
Canvas klassiek 17:00 Program
mering Ketnet 17:30 Sons and
Fathers 18:00 Hoge bomen
19:05 Nordic Wild20:00 Het
journaal 20:10 Vranckx 20:40
Vera 22:10 The Bridge 23:10
Shortbus
Disturbia
Frisse Amerikaanse buitenwijkthril
ler over een jongen die zijn tijd
stukslaat met het gluren naar zijn
buurmeisje aan de ene kant en het
gluren naar een vermeende moorde
naar aan de andere kant. (VS-2007)
NET 5, 24.00-2.10 uur
Leonara
In een gevangenis gefilmd drama,
met gevangenen als figuranten,
rond de problemen van een
veroordeelde moeder en haar pasge
boren zoontje. Argentijnse inzen
ding voor de Oscars. Grootse kleine
film.
Nederland 2, 0.20-2.00 uur
07:10 Eine Möhre für Zwei
07:35 motzgurke.tv 08:30 neu-
neinhalb 08:40 Die Pfefferkör-
ner 10:00 Tagesschau 10:03
Checker Can 10:30 Deutsch-
land Deine Dörfer 11:15 Die
schönsten Bauernhöfe
Deutschlands, Teil 2 12:00 Ta
gesschau 12:03 Wir haun die
Pauker in die Pfanne 13:25
Sportschau live 15:00 Tages
schau 15:03 höchstpersönlich
15:30 Exclusiv im Ersten 16:00
Weltreisen 16:30 Europamaga-
zin 17:00 Tagesschau 17:03
ARD-Ratgeber 17:30 Brisant
17:47 Das Wetter im Ersten
17:50 Tagesschau 18:00 Sport
schau 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Der
klügste Deutsche 2012 23:00
Ziehung der Lottozahlen 23:05
Tagesthemen 23:23 Das Wetter
im Ersten 23:25 Das Wort zum
Sonntag 23:30 Bericht vom
Parteitag der CSU 23:45 Kra
mer - Late Night Show
07:20 Bibi und Tina 07:45 Mia
and me - Abenteuer in Cento-
pia 08:10 1,2 oder 3 08:35 Bibi
Blocksberg 09:25 Alien Surf-
girls 09:50 Dance Academy
10:15 Liebeshochzeit in Lu
xemburg 13:00 Heute 13:05
ZDFwochen-journal 14:00 hal
lo deutschland - mondan auf
Kreuzfahrt 14:40 Rosamunde
Pilcher: Morgen traumen wir
gemeinsam 16:15 Lafer! Lich
ter! Lecker! 17:00 Heute 17:05
Landerspiegel 17:45 Menschen
- das Mag3zin 18:00 ML Mona
Lisa 18:35 Hallo Deutschland
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Unser Charly 20:15 Un-
ter Verdacht - Persönliche Si-
cherheiten 21:45 Kommissar
Stolberg 22:45 heute-journal
22:58 Wetter 23:00 das aktuel-
le sportstudio
07:20 Sehen statt Horen 07:50
Planet Wissen 08:50 West ART
09:30 Der neue Dombaumei-
ster 10:00 Lokalzeit 10:30 Ak-
tuelle Stunde 11:10 Die Sen-
dung mit der Maus 11:35 Die
Sendung mit dem Elefanten -
mit Eltemticker 12:05 Die
Macht des Unbewussten 12:50
Doku am Freitag 13:35 Die See-
notrettervon Laboe 14:05 Die
Magellan-Lotsen 14:50 Die
Macht des Unbewussten 15:35
Der Grofêe Haushaltscheck Ex
tra 16:20 Genussohne Grenzen
16:50 FuBball im Westen 17:05
sportlich unterwegs 17:20 Ko-
chen mit' Martina und Moritz
17:50 Land und lecker: Wer
kocht das beste Landmenü?
18:20 Die Ermittler: 5. Gewalti-
ge Beute 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Ein Baby zum Ver-
lieben 21:45 Ladies Night
22:45 Helge hat Zeit
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Nigellissima
13:00 BBC News 13:10 Region
al News and Weather 13:15
Football Focus 14:00 Bargain
Hunt 14:30 Racing from Ascot:
British Champions Day 17:30
Final Score 18:20 BBC News
18:30 Regional News and
Weather 18:40 Pointless Celeb
rities 19:30 Strictly Come
Dancing 21:25 Merlin 22:10
Casualty 23:00 The National
Lottery Saturday Night Draws
23:10 BBC News 23:30 Match
of the Day
07:00 Zigby 07:10 Finley the
Fire Engine 07:20 Little Robots
07:30 64 Zoo Lane 07:45 Ras-
tamouse 08:00 Roar 08:30 Bear
Behaving Badly 08:55 The
Scooby-Doo Show 09:20 Den
nis Gnasher 09:30 Trapped:
Ever After 10:00 12 Again
10:30 Sorry, I've Got No Head
11:00 The Ministry of Curious
Stuff 11:25 Deadly 60 Bites
11:35 Splatalot 12:00 Prank Pa
trol 12:30 Diddy Movies 12:45
MOTD Kickabout 13:05
Apache Territory 14:15 The
Deadly Companions 15:45 Rug
by League Autumn Internation
als: France v Wales 18:00 War
time Farm 19:00 Escape to the
Country 19:30 Flog It! 20:30
Maid in Britain 21:30 Dad's
Army 22:00 Ql 22:45 The Thick
of It 23:45 Kill Bill Vol. 1
Flash 12:05 Journal de la médi-
terranée 12:35 Faló 13:00 Ri-
cardo 13:30 Journal télévisé de
la RTBF 14:00 360°-Die Geo-
Reportage 15:00 1015:55
Flash 16:00 TV5Monde, le jour
nal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05
ARTE reportage 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:30 Tha-
lassa 20:30 Journal de France 2
21:00 Les stars du rire 23:00
TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV-
5Monde, le journal Afrique
23:55 Cyclisme 00:00 Chabada
E3SSZ33HH1
07:00 Dommel 07:25 Dobus
07:35 Samson Gert 08:00 Al
fred J Kwak 08:25 Lucky Luke
08:50 Snorkels 09:00 American
Dad 09:50 Community 10:35
Family guy 11:25 Scrubs 12:30
Men at work 12:55 Family guy
weekend 12:56 Family guy
20:10 American Dad 20:55
Family guy 21:15 American Dad
21:40 Tosh.O 22:05 The Gra
ham Norton Show 22:55 Sein
feld 23:50 Married with chil
dren
07:15 Man, woman, wild 08:05
Wheeler dealers 08:55 Front
line battle machines with Mike
Brewer 09:45 Dust up! 10:10
American Trucker 10:35 Mega
builders 11:30 Machines of glo
ry 14:15 World's toughest drive
16:05 Hell roads 17:05 Pyros
18:05 Mythbusters 19:05 Auc
tion Kings 20:00 World's Top 5
21:00 American chopper: Sen
ior vs Junior 22:00 Car warriors
23:00 Mighty planes
07:00 Alaska wing men 08:00
Alaska state troopers 09:00 Big,
bigger, biggest 10:00 Dooms
day preppers 11:00 Wicked
tuna 12:00 Made in NL 16:00
The dog whisperer 18:00 Ac
cess 360 World Heritage 19:00
Locked up abroad 20:00 Big,
bigger, biggest 21:00 Test your
brain 22:00 Doomsday prep
pers 23:00 Big, bigger, biggest
07:40 Crocodile hunter 08:30
Michaela's animal road trip
09:20 Dick 'n' Dom go wild
09:45 Breed all about it 10:10
Natural born hunters 10:35 The
really wild show 11:00 Wildest
Latin America 11:50 The magic
of the Big Blue 12:45 Animal
Planet's most outrageous 14:35
Talk to the animals 15:00 Tod
dlers tiaras 16:00 Cake boss
17:00 Rich bride, poor bride
18:00 Ludo Bites America
19:00 Candy Queen 19:30
Choccywoccydoodah 20:00
Last Chance Salon 21:00 Con
fessions of a Sex addict 22:00
TLC over taboes 23:00 Miami
Ink
08:30 FIA WTCC 09:15 WATTS
09:30 Snooker: Europese tour
11:00 Tennis: WTA 15:00 Au
tosport: Renault World Series
16:00 Snooker: Europese tour
21:00 Vechtsport: Superkom-
bat
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Africa 07:30
BackStory 08:00 World Report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 iReport 09:00
World Sport 09:30 Open Court
10:00 The Best of the Situation
Room 11:00 World Report
11:30 Political Mann 12:00 The
Brief 12:30 Inside Africa 13:00
World Report 13:30 Leading
Women 13:45 Future Cities
14:00 Talk Asia 14:30 Aiming
for Gold 15:00 Eye On 15:30
BackStory 16:00 International -A
Desk 16:30 African Voices
17:00 CNN Marketplace Eu
rope 17:15 CNN Marketplace
Africa 17:30 The Brief 18:00
World Sport 18:30 Winning
Post 19:00 International Desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter- .m
national Desk 20:30 News Spe
cial 21:00 The Best of the Situa
tion Room 22:00 World Report
22:30 Eye On 23:00 Open
Court 23:30 World Sport
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Spongebob 07:05 Trans
formers: Prime 07:25 Monsuno
08:10 Geronimo Stilton 08:35
Spongebob 09:55 De legende
van Korra 10:20 Big time rush
10:45 Supah Ninjas 11:05
Spongebob 16:05 Hotel 13
17:10 Ned's survivalgids 17:35
Big time rush 18:30 Wingin' it!
18:55 iCarly 19:20 Victorious:
Tori goes platinum special
19:45 Big time rush 20:15 The
troop 20:35 Pinguins van Ma
dagascar 21:00 Big time rush
00:10 Gigantic
09:40 MTV 3 10:40 16 and
pregnant 11:50 Awkward
12:40 Moneymakers 13:05 16
and pregnant weekend break
13:06 16 and pregnant 18:20
Moneymakers 18:45 Awkward
20:00 Snooki Jwoww 20:50
MTV at the movies 21:15 Sav
age U 21:40 Jersey shore 23:10
Guy Code
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:40 TTC
(Toutes taxes comprises) 09:05
Flash 09:10 Samsam 09:25 Les
voyages de Balthazar 09:30 Les
légendes deTatonka 09:40
Léonard 09:50 Mon ami Grom-
pf 10:15 Galactik Football
10:40 C'est pas sorcier 11:05 7
jours sur la planète 11:30 Les
artisans du rebut global 12:00