maar of dat helpt? - 5 Ali B. verkozen tol tv-man van het jaar Voordelige RONDREIZEN ROME EGYPTE MAROKKO ANDALUSIE ANDALUSIE ■U_ zaterdag 20 oktober 2012 sfeer zijn de donderdag gehouden gesprekken op het gemeentehuis niet gelopen. Er is wel gevraagd: weet je wel hoeveel mensen er misschien komen en wat er kan ge beuren?" Feit is dat er problemen waren met de beveiliging. „De ge meente en de politie eisten de in zet van twintig gecertificeerde dan wel gediplomeerde beveiligers", vertelt Edwin Kroon, bedrijfslei der van 'Bulls of Crown', het fok- bedrijf uit Lelystad waar Diesel vandaan komt. Die konden zo snel niet aangetrokken worden. Zowel Kroon als Kempers heeft kritiek op de gemeente, die eerst neutraal stond tegenover de tocht, maar die later ontraadde. De woordvoerder ontkent dat, maar wijst er op dat de risico's groter zijn naarmate er meer mensen dreigden te komen. AMSTERDAM - The Voice of Hol land heeft de Gouden Televi- zier-Ring 2012 in de wacht ge sleept. Olympisch turnkampioen Epke Zonderland reikte de felbe geerde publieksprijs uit in het Am sterdamse Carré. De spanning liep vrijdagavond hoog op tijdens het jaarlijkse Gou den Televizier-Ring Gala. De talen tenjacht kreeg 49 procent van de stemmen en versloeg Ali B op Vol le Toeren en Wie is de Mol?. Wie is de Mol? was al voor de zesde keer genomineerd, maar slaagde er wederom niet in de prijs te win nen. Ali B mag zich de beste mannelij ke televisiepersoonlijkheid van het jaar noemen. Hij won de Zilveren Televizier-Ster bij de mannen gis teravond. Astronaut André Kui pers reikte de prijs uit aan de rap per. De andere genomineerden waren Matthijs van Nieuwkerk en Jeroen van Koningsbrugge. Van Nieuw kerk zag de prijs voor de zesde keer aan zijn neus voorbijgaan. Van Koningsbrugge werd in 2010 en 2011 uitgeroepen tot tv-man van het jaar. Ah B vroeg de zaal om een ap plaus voor Van Nieuwkerk. Hij liet weten niet te hebben verwacht dat hij van de DWDD-presentator zou winnen. De Zilveren Televizier-Ster voor de vrouwen ging naar Yvon Jas pers. Presentatrice Eva Jinek over handigde de prijs aan boerin Ag nes uit Boer zoekt Vrouw, aange zien Jaspers op vakantie is. Linda de Mol en Wendy van Dijk don gen ook mee naar de prijs. Het drietal is al jaren favoriet. De Mol won de ster twee keer eerder, Van Dijk vier keer en voor Jaspers is het de vijfde award. Na twaalf nominaties op rij heeft Het Klokhuis de Gouden Stuiver gewonnen voor het beste jeugdpro gramma van het jaar. Rapper Yes-R overhandigde de prijs aan de dolblije makers. Het Klokhuis (NTR) gaf de andere genomineer den Het Sinterklaasjournaal (NTR) en Checkpoint (EO) het na kijken. WENEN Skivriend Friso niet vervolgd voor ongeluk De begeleider van prins Friso bij diens ski-ongeluk in Lech wordt niet vervolgd. Justitie heeft dat gis teren gemeld. De Oostenrijker Flo- rian Moosbrugger (42)'was aanvan kelijk aangeklaagd wegens het on geluk in februari. Justitie seponeert de zaak omdat ook Friso een erva ren skiër was. „Ze wisten dat bui ten de piste een lawine kon ont staan", aldus een woordvoerder. EINDHOVEN Eis: verbod op tv-show over moordzaak Ad van den Hurk eist dat een RTL-programma rond zijn ver moorde dochter Nicole definitief wordt afgeblazen. Woensdag dient voor de rechtbank van Amsterdam een kort geding over het program ma van medium Derek Ogilvie. De Eindhovenaar wil een verbod op uitzending op straffe van een dwangsom van 100.000 euro. WILLEMSTAD Hoge opkomst van kiezers op Curasao In de eerste vier uur van de verkie zingen voor een nieuw parlement op Curasao is 23 procent van de kie zers gaan stemmen. Twee jaar gele den, bij de laatste verkiezingen voor een nieuwe volksvertegen woordiging, was dat vier uur na de opening nog geen 20 procent. Het aantal is opvallend omdat Curacao in de ochtend overvallen werd door een fikse regenbui. ROTTERDAM Politie benadert nachtwerkers na roof In verband met de roof bij de Kunsthal in Rotterdam gaat de poli tie Rotterdam-Rijnmond actief mensen benaderen die 's nachts werken en daarom mogelijk iets hebben gezien toen daar begin de ze week zeven schilderijen werden gestolen. Ook worden verplaatsba re borden met getuïgenoproepen rond het museum gezet. ARNHEM Werklieden gewond door azijnzuur Drie werknemers van het bedrijf Accsys hebben vrijdagmiddag li ters azijnzuur over zich heen gekre gen. Het drietal is naar het zieken huis gebracht, meldde de brand weer. Het ongeluk gebeurde tij dens werkzaamheden aan een lei ding. Er ontstond een lek, waar door het bijtende spul bij de drie werknemers op hun benen, mid del en gezicht terechtkwam. HELLENDOORN 1500 kilo zwaar vuurwerk gevonden De politie heeft woensdag in een loods haast een woning in Hellen- doorn ruim 1500 kilo zwaar vuur werk aangetroffen. De 58-jarige be woner van het huis is aangehou den. Ook een 60-jarige medebe woonster is verdachte. Dat meldde de politie vrijdag. Door het kaliber en de opslag was er sprake van ge vaar voor de directe omgeving. 3 e i ''tas* waarom zou je meer betalen BOEK ONLINE of bel 0900-9697 iscpm P.'ijzen zijn p.p. fejizij anders vermeld. Ptipen fljn exclusief taseiyemèsMsten-en Caiamiteiienionds. geten hebben. De inhoud van de ma gen werd ter plekke onderzocht. Voor het eerst sinds vijftig jaar ko men er weer met regelmaat haaien voor in Nederlandse wateren. foto Marten van Dijl/ANP Zie www.kras.nl/38425 Zie www.kras.nl/egypterondreizen Zie www.kras.nl/35735 Zie www.kras.nl/35682 Zie www.kras.nl/38417 Zie www.kras.nl/grandtourandalusie Zie www.kras.nl/israel-jordanie Stedentrip Rome Totaal Vertrek: 4/11/12 t/m 27/3/13 stadstours o.l.v. Rome-deskundige met o.a. de Trevifontein, de Spaanse Trappen, Vaticaanstad en het Colosseum inclusief vlucht, verblijf, ontbijt, Nederlands sprekende reisleiding en excursies Luxe Nijlcruise Egypte Vertrek: 25/10/12 t/m 25/4/13 altijd 100% vertrekgarantie! voordelige cruise per luxe 5-sterren schip combinatie met Cairo of Hurghada mogelijk inclusief vlucht, verblijf, alle maaltijden en Nederlandssprekende reisleiding Rondreis Betoverend Tunesië Vertrek: 24/11/12 i/m 20/4/13 alle data gegarandeerd vertrek! met o.a. Tunis, Sidi Bou Said, Do Tozeur, Chott el-Djerid, Douz en El inclusief vlucht, verblijf, ontbijt, Nederlandsspr. reisleiding en excurs Rondreis Koningssteden van Marokk Vertrek: 28/10/12 t/m 31/3/13 absolute bodemprijzen! met o.a. Casablanca, Rabat, Me Volubilis, Fès en Marrakech inclusief vlucht, verblijf, ontbijt, 1 x I 6 x diner, Ned.spr. reisleiding en excu Rondreis Karakteristiek Andalusië Vertrek: 25/10/12 t/m 29/3/13 absolute bodemprijs op 25/10! met o.a. Ronda, Sevilla, Córdoba en het Alhambra in Granada (incl. entree) inclusief vlucht, verblijf, ontbijt, 4 x diner, Nederlandsspr. reisleiding en excursies vanaf Voordeel Rondreis Israël Vertrek: 5/11/12 t/m 18/3/13 nérgens voordeliger! met o,a. Tiberias, Haifa, Nazareth, Jeru zalem, de Dode Zee, Massada en Eilat inclusief vlucht, verblijf, ontbijt, Nederlands sprekende gids en excursies Rondreis Grand Tour Andalusië Vertrek: 25/10/12 t/m 28/3/13 prijsverlaging vertrekgarantie op 25/10 met o.a. Gibraltar, Sevilla, Granada (incl. entree Alhambra) en de Costa del Sol inclusief vlucht, verblijf, ontbijt, 11 x diner Nederlandsspr- reisleiding en excursies Rondreis Israël Jordanië Vertrek: 29/11/12 t/m 14/3/13 vele gegarandeerde vertrekdata! met o.a. Bethlehem, Jeruzalem, Nazareth, Amman, Petra en Wadi Rum inclusief vlucht, verblijf, ontbijt, Nederlands- sprekende gids en excursies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 5