50% korting fèi mm 3 9 Aanhaken of afhaken voor Hoek, Kloetinge wil in EInkerrijtje blijven Martens waakt voor onderschatting 1 I 1 Speciale aanbieding 24 maanden op een abonnement én een Samsung ACÈ t.w.v. 299.-fflma Bestelsnel op www.vodafone.nl/pzc zaterdag 20 oktober 2012 door Jan Dagevos MIDDELBURG - Aanhaken of afha ken. Hoek weet wat het vandaag (zaterdag) te doen staat in de thuis wedstrijd tegen XerxesDZB. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser heeft tegen de Rotterdamse forma tie een zege nodig om bovenin mee te blijven doen. Bij verlies wordt een pas op de plaats ge maakt. Zowel Hoek als Xerxes heeft uit ze ven wedstrijden in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal dertien punten verzameld, hetgeen goed is voor een gedeelde vierde plaats, op korte afstand van ASWH, RWH en Excelsior Maassluis. „We kunnen een goede slag slaan", meent verdediger Giovanni Siereveld. „En we willen het thuis publiek ook iets laten zien." Vorig seizoen greep Hoek in de thuiswedstrijd tegen Xerxes in de 93e minuut de overwinning (2-1) via een later treffer van Guillaume Clinckemaille. De wedstrijd tussen Hoek en Xer xes zou eigenlijk pas' op 3 novem ber worden gespeeld, maar omdat de Rotterdamse formatie op 1 no vember in de derde ronde van het landelijk bekertoernooi tegen Feye- noord speelt, is het duel vervroegd ene treffen beide ploegen elkaar vandaag al in Hoek. De andere Zeeuwse zater dag-hoofdklasser, Kloetinge, gaat in Vlaardingen op bezoek bij Zwa luwen. De Bevelandse club krijgt de mogelijkheid om zich stevig in het linkerrijtje te nestelen. „Alleen zullen we het dan tactischer beter moeten uitvoeren dan vorige week", stelt trainer Diederik Hiensch. Kloetinge speelde toen te gen Nivo Sparta, kwam met 2-0-achter, maar kon de schade nog net repareren: 2-3. Door die overwinning staat Kloetinge nu op de zevende plaats. Kloetinge moet het vandaag stellen zonder de lang durig geblesseerden John Schot, In- gmar Quist en Roy Mulder. Verder ontbreken Aart Veldhof (ham stringblessure) en Corné Schilper- oort. De laatste is met vakantie. Mats Willemse, die vorige week rit me in het tweede elftal opdeed, keert terug bij de selectie. Ook Maarten van Rosevelt maakt deel uit van de wedstrijdselectie. Het tweede team van Kloetinge speelt vandaag voor de beker tegen Duiveland. door Joop van den Oudenhoven KAPEUE - De eredivisie drieban den blijft boeien en ook komende zondag staan er weer enkele inte ressante krachtmetingen op het spel voor de Zeeuwse teams. Martens Cleaning ontvangt in Ka- pelle de nummer elf van de rang lijst en heeft op papier een eenvou dige opdracht. Dat is schijn want de gasten uit Hoeven speelden vo rige week gelijk tegen het sterke Holland Mineraal. Martens Cleaning is gewaarschuwd. Voor Jeffrey van Nij natten van de bezoe kers is het een bijzondere ontmoe ting. Nog niet eerder in zijn biljart carrière speelde de Brabantse boomkweker tegen Raymond Ceu- lemans. „Ik kijk er naar uit", zegt hij. De wedstrijden van zondag zijn: 13.00 Jean van Erp - Steven van Acker en Kay de Zwart - Frans de Vos. Vanaf circa 15.00 uur Raymond Ceulemans - Jeffrey van Nijnatten en Martin Spoor- rnans - Davy van Havere. Voor Dallinga/Frans Bevers en Lands Welvaren/iets Anders staan er uitwedstrijden op het program ma. Dallinga/Frans Bevers moet naar Apeldoorn om de regerend' kampioen Al Biljarts te bestrijden. De Zeeuws Vlaamse formatie moet winnen om aansluiting met koploper TOW te behouden. Lands Welvaren/Iets Anders gaat op bezoek bij Snellen Recy cling in Zundert dat een slechte seizoenstart heeft. De thuisploeg wil dat voor eigen volk in een keer rechtzetten. In Hotel Dallinga in Sluiskil speelt zondag vanaf 13.00 uur Garage Ver- brugge Hyundai in de eerste divi sie tegen HWA/Hordijk Bilj. Art. uit Alblasserdam. Winst moet de ploeg uit Sluiskil, die een matige seizoensstart kent, enkele plaatsen winst op de ranglijst bezorgen. SAMSUNG t ,lllG 07:21 M: 360 Shop Musk She vodafone 3,5-inch ifil fc» TFT Ar ■f!9 9 display duizende nApps^ camei ra videorecorder J ^Google Maps Vodafone Voordeel Web Min SMS Internet Normaal Actieprijs 60 40 200 Mb €30",- €15,- 120 80 200 Mb €35,- €17,50 180 120 300 Mb €AÖ,- €20,- Kijk op de website voor meer gratis toestellen met identieke aanbiedingen! SAS VAN GENT Van Damme blijft als enige overeind De thuiswedstrijd van Pearle Opti ciens in poule twee van de tweede divisie tegen BV Sprundel/Q_-lite liep uit op een 2-6-nederlaag. De thuisploeg zat, op Etienne van Damme na, niet goed in de wed strijd. Van Damme won met drie punten verschil van Jack van der Steen en daarmee was de koek op voor Pear le. Eddie van Goethem, Yves Wel- vaert en Dion Bergmans verloren, allen met minimaal tien punten verschil. KWADENDAMME Zandee Kloetinge sterkste in derby Het streekduel in de vierde divisie tussen de biljartverenigingen 's Lands Welvaren 2 en Zandee Kloe tinge eindigde in een 2-6 overwin ning voor de bezoekers. Voor de pauze werd een 4-0-voorsprong ge nomen via Wim Zandee en Paul Bodbijl. Na de thee kwamen Piet Verschure en Jan Brandenburg van de bezoe kers op flinke achterstand. Verschure redde het niet meer, maar Brandenburg keerde de kan sen met een fraaie serie van acht. MX 1/3. „Misschien heb ik nog wat anders in mijn hoofd zitten, maar dat vertel ik dan niet." De KTM-rijder heeft wel zin in het evenement en hoopt voor veel toeschouwers langs de boule vard („Het schijnt mooi weer te worden") te kunnen laten zien dat hij er nog altijd is. „Ik heb al vier keer eerder meegedaan in Vlissingen en reed er altijd goed. In 2010 werd ik bijvoorbeeld vijf de, terwijl ik net was overgestapt naar een andere klasse. Ik was voorheen een vrij technische rij der die het niet zo moest hebben van het zand, maar door mijn en- durowedstrijden ben ik comple ter geworden." Hage beseft dat er bij de Strand- cross op hem gelet wordt, onder meer door de Zeeuwse motor- crossjeugd. „Ik train meerdere kin deren en voor hen heb ik een voorbeeldfunctie. Ik laat, onder meer met mijn deelname in Vlis singen, zien dat je helemaal terug kunt komen als je nooit opgeeft. Als je snel de handdoek in de ring gooit, kom je nergens." foto Ronald den Dekker Voorvragen en meer informatie bel: 0900-0603 IggHS*1 Kijk op de website ook voor aanbiedingen met toestellen en abonnementen. Abonnementen al vanaf 7.50 en altijd in combinatie met een toestel. Bovenstaande actie abonnementen hebben een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen 30.-. Zolang de voorraad strekt Aan Mobiel Internet zijn geen aansluitkosten verbonden. Alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk- of zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39