Colofon DwmsLurSitë 'mm (J) (H9ns6lllinq.nl zaterdag 20 oktober 2012 in tenori-wi Philippine, Zaterdag 20-10-1962 Toen stond onze wereld stil Zaterdag 20-10-2012 50 jaar later maar niet vergeten "In liefdevolle herinnering" Florimond-Selestein Vandervinnen Familie Vandervinnen XK§5SiffiiSKfeftScɧ?t TWfllnWf r ''SftJ #i 'Wij Betuigen famihie, vrienden en kennissen onze oprechte dank, voor fet medeheven en de 6ehangstehhing ondervonden 11a het onverwacht overdjden van mijn Cieve vrouw Licfy Pardon Jdet medeheven persoonhijkt schriftehijf of in de vorm van hhoemen tot uiting ge6racht was ons een grote troost en zah steeds een dankbare herinnering hhijven. Vit ahher naam: Theo van Son Dat de herinnering aan haar een glimlach mag zijn op uw gezicht. Voor uw blijken van medeleven bij het overlijden en afscheid van Maria Janna Jannetje Vink-Houg zeggen wij u hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan leiding en personeel van De Lange Akkers voor hun liefdevolle zorg. Ook dank aan Anneke Bervoets van Dela en pastor Margriet Hermans voor de respectvolle begeleiding en verzorging van de afscheidsdienst. Familie Vink-Houg Familie Koolegem Koewacht, oktober 2012 Voor de vefe blijken van medeleven, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van mijn zuster, schoonzus entante Cornelia Kokdaar Corrie zijn wij u aden zeer dankbaar. D. Zwagerman-Kokelaar Marianne Zwagerman Middelburg, oktober 2012 Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, wil ik ook namens mijn kinderen en klein kinderen, een woord van oprechte dank aan een ieder die ons gesteund heeft, tijdens het overlijden van mijn man Paul Baert Dank U voor de troostende woorden, gesproken en geschreven. Het is voor ons nog meer duidelijk geworden, wat een bijzonder persoon Paul was, niet alleen voor ons, maar ook voor vele anderen. Gerda Baert-Weemaes Koewacht, oktober 2012 De grote hoeveelheid kaartjes tijdens de ziekte van mijn geliefde man Arie de Gelder en het vele meeleven, in welke vorm dan ook, de hulp en steun na zijn overlijden, uw aanwezigheid bij de begrafenis, het verzacht enigzins de smart om dit grote verlies. Langs deze weg wil ik u hiervoor hartelijk dank zeggen. F. de Gelder-Oppeneer Terneuzen, oktober 2012 een schitterend leven van 91 jaren kwam plotseling tot bedaren l i Langs deze weg willen wij U bedanken voor Uw steunbe- I tuigingen na het overlijden van onze schoonbroer en oom Willem de Ridder I Familie de Ridder Familie Bosman Familie Machielsen Terneuzen, oktober 2012 Voor uw belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Maatje van Zweden-Saaman zeggen wij u hartelijk dank. Uw woorden van troost, kaartje, telefoontje en aanwezig heid bij de begrafenis hebben ons zeer goed gedaan. J.J. van Zweden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, oktober 2012 Voor uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst, de vele schriftelijke en persoonlijke condoleances welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieVe man, onze lieve en trotse vader, opa en opi David Gideonse willen wij u hartelijk bedanken. Jannie Gideonse-Olree Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, oktober 2012 Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man Gerard Verhulst Het heeft mij allemaal bijzonder gesterkt en gesteund, ik ben u daar zeer erkentelijk voor. E.C. Verhulst - v.d. Sande Kraggenburg, oktober 2012 Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Minicus Weststrate betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, oktober 2012. Voor de zeer vele blijken van medeleven, welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze pa en opa Kees Goense zeggen wij u hartelijk dank. Lonie Goense-Boonman Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, oktober 2012 Voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw Weinie Markusse-Gootjes wil ik u hartelijk danken. Adri Markusse Kloetinge, oktober 2012 Wij danken u voor uw medeleven en belangstelling die wij persoonlijk of schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Leonie Maria Wijne-Seels Namens kinderen en kleinkinderen Philippine, oktober 2012 Sluitiijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 143