44 I familieberichten zaterdag 20 oktober 2012 O (Ilensenlinq.nl OvB/Jaden Enige en algemene kennisgeving. Verstomd is nu je stem en stilte zal er zijn Geen plaats meer tussen ons maar ook geen zorg en pijn jij maakte deel uit van het geheel uniek en vol herkenbaarheid De schakel is verbroken de lege plaats een feit Verdriet vermengd met dankbaarheid want jij hoorde er zo bij Zo hij heeft geleefd, is hij gestorven onze pa en opa Sjef Vonk weduwnaar van Marie Vonk - Asselman Bosschkapelle, 10 oktober 1922 Oosterland: Temeuzen: Correspondentieadres: Maassingel 25 4535 HD Temeuzen t Temeuzen, 18 oktober 2012 Elly en Willy Brenda en Peter Jenny en Ronnv Erwin en Els Ruud en Anne Johnny en Ineke Eddy Carina en Marco Linda en Ham en achterkleinkinderen De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Vorige week is mijn opa 90 jaar geworden, en zojuist is hij, op de geboortedag van zijn zoon en in zijn slaap, overleden. Dankjewel opa, dat je ons in je armen sloot en mij leerde hoe je een fietsband plakte. Wij nemen jou voor al tijd mee in ons hart. Dag opa!. Eddy, Carina en Linda Enige en algemene kennisgeving "Laat de tijd, de tijd Het is de eeuwigheid die blijft" Een kleurrijk mens is heengegaan. Christina Louisa van Ravens-Berting weduwe van Jan van Ravens *8 mei 1920 t 15 oktober 2012 Hennieen Herman Klein Hesselink-van Viegen Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 265 4536 GR Temeuzen Onze dank gaat uit naar ZorgSaam Zeeuws- Vlaanderen, in het bijzonder aan de Thuiszorg en het verplegend personeel van Ziekenhuis de Honte, afd. B2, voor alle aandacht en goede zorgen welke Chris heeft mogen ontvangen. Volgens haar uitdrukkelijke wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Je strijd is gestreden, het leven was soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Na een leven met toewijding aan de boerderij en zorg voor zijn gezin is in ons midden overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Adriaan Levinus Scheele echtgenoot van Suzanna Dieleman Axel, 29-3-1919 Zaamslag, f 18-10-2012 ZaamslagS. Scheele-Dieleman SluiskilRina en Lex Axel Jantje f 16-12-1945 Zaamslag Adri en Corrie Temeuzen Carla en Henk Assenede Sari en Piet Terneuzen Jany Ossenisse Suzan en Jeroen AxelJan en Cristine Hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Molenstraat 53 4543 CN Zaamslag Dinsdag 23 oktober is er van 13.15 - 13.50 uur gelegen- heid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. I Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Jan Leendert Smits Jan sinds 26 november 2004 weduwnaar van Gonea Wilhelmina Smits-Fokker in de leeftijd van 92 jaar. Goes: Els Nuyens-Smits Rinus Nuyens 's-Heer Arendskerke: Dennis en Mirella Renkum: Walter en Yvonne Meivin Brouwershaven: Aart Smits in liefdevolle herinnering Jannie Smits-Roon Esmeralda en Robin Zierikzee, 19 oktober 2012 Zorgcentrum "De Wieken", kamer 227 Correspondentieadres: Paul van Zeelandlaan 28 4463 BJ Goes De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal woensdag 24 oktober om 13.30 uur gehouden worden in het Dorpshuis, I.M. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Onze dank gaat uit naar alle medezoerkers van zorgcentrum "De Wieken" voor de liefdevolle zorg en aandacht. Rom. 14 :S Met droefheid om zijn heengaan maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren-die hij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en ouwe opa Pieter Mol sinds 3 maart 1989 weduwnaar van Ebrina Martina Dieleman 20 september 1915 19 oktober 2012 HoekA.J. Mol C.C. Mol-Tollenaar Peter en Nelly - Arno, Anica Temeuzen J.M. van der Have-Mol C. van der Have Tonny en Karen - Jayden, Noa Correspondentieadres: 5 Ds. Raamshof 8 4542 AZ Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 23 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk. Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene ibegraafplaats aan de Molendreef. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze welgemeende clank gaat uit naar de medewerkers van 'Vremdieke' voor de liefdevolle verzorging. Liever geen bloemen. IN PLAATS VAN KAARTEN Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Op donderdag 18 oktober 2012 is geheel onverwacht van ons heengegaan onze bijzondere tante Leonia Levina de Klerk-van den Bossche -Lenie- echtgenote van Petrus Adrianus de Klerk t moeder van Piet de Klerk t in de leeftijd van 84 jaar. Namens de familie: Lia en Theo Herwegh-de Koster Correspondentieadres: Karei Doormanlaan 11 4511 XW Breskens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 25 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal aansluitend om 13.15 uur worden gehouden. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Op 18 oktober kregen we het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Marga van den Engel Marga kwam in 1977 bij ons in dienst als gezinshelpster. Ze werkte de laatste 20 jaar als verzorgingshulp. We herinneren haar als een énorme doorzetter. Ze was een eigenzinnige collega met een groot hart, recht door zee en betrokken bij "haar" klanten. We wensen haar zoons, schoondochters, kleinkinderen en verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 142