zeeland 129 Pfaff geeft clinic in Hulst voordeel op 50 nieuwe BMW's uit onze voorraad. Aan Z komt met vallessen voor 55- en 70-plussers .www.doitiinicu-s almost zaterdag 20 oktober 2012 Zwartepoorte Goes bv Amundsenweg 33,4462 GP Goes, T (0113) 24 52 45 Zwartepoorte Roosendaal bv Vlierwerf 2,4704 SB Roosendaal. T (0165) 57 63 76 HULST - Het bezoek van de Neder landse hockey-international Maar- tje Paumen deze week aan Hulst smaakt kennelijk naar meer. Voor de sportverkiezingen vrijdag 7 de cember is opnieuw een sportvedet- te uitgenodigd, 'good old' Jean-Ma rie Pfaff De voormalig keeper van het Belgische nationaal elftal reikt de prijzen uit én geeft - in navol ging van Maartje - een clinic. Alle jeugdkeepers in de gemeente Hulst mogen meedoen aan deze lessen door waarschijnlijk wel - mede dankzij zijn familie-reali- tysoap - bekendste keeper van Bel gië. De clinic begint om 18.00 uur op het sportterrein van HW'24 in Hulst en duurt een uur. Aanmel den kan via e-mail: mdehaas@wel zijnhulst.nl. De sportverkiezingen zijn 7 decem ber vanaf 19.30 uur in het Rey- naertcollege aan de Zoutestraat. Vanwege de beperkte zaalcapaci teit is dit sportfestijn alleen voor genodigden. In zeven categorieën zijn sporters genomineerd. Kijk voor het laatste nieuws ook op: www.pzc.nl TERNEUZEN - Eén op de drie thuis wonende ouderen valt minimaal een keer per jaar. Een val kan lei den tot verlies van zelfvertrouwen en valangst. Welzijnsorganisatie Aan Z houdt daarom een middag om iedereen, ouderen voorop, te leren beter op zijn benen te blijven staan. Woen- dag 24 oktober is in De Veste van af 13.30 uur het toneelstuk 'Trap niet in de val' te zien. Daarna kun nen ouderen cursussen volgen: 'In balans' richt zich op 70-plussers, die hun tips krijgen om hun veilig heid te vergroten. Tijdens de cur sus 'Fit, veilig en valbreken' leren 55-plussers actief hoe ze hun val kunnen breken en hoe ze weer moeten opstaan na een val in een bepaalde positie. Vanaf 15.30 uur kan in een workshop tai chi qi gong worden gewerkt aan spier kracht en evenwicht. de folder in uw brievenbus' raag- en i'avond extra 'ond in Goes!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 137