Contacta.nl klaar voor topevent Verkeerde naam onder foto Bouwraadhuis Hm deOndernemer 20 oktober 2012 Evenement contacta.nl Na driejaar investeren in vernieu wing en ontwikkeling van Contac- ta.nl, lukt het organisator LMG strategie creatie opnieuw om sa men met haar partners in 2012 een indrukwekkend driedaags Bu siness Evenement in de Zeeland hallen in Goes uit te rollen. Het aantal activiteiten en presentaties overtreft alle voorgaande Contac- ta.nl edities. Tekst: Annet van de Ree GOES- Iedere ondernemer in Zuid west-Nederland en Vlaanderen, die zichzelf serieus neemt, kan er niet om heen. Wie Contacta.nl 2012 niet be zoekt, mist hét regionale Business Event van het jaar! Het hoofdthema 'Kansen creëren' heeft ook kennispartner DRV Ac countants en Adviseurs uitgedaagd om een aantrekkelijk programma aan te bieden onder het motto "Morgen (nog) beter doen." In een cirkel van 60 autominuten rondom Goes, ligt een kansrijk gebied binnen handbe reik en het werkgebied van DRV sluit dan ook naadloos aan op de re gio Zuidwest-Nederland en Vlaande ren, het doelgebied van Contacta.nl. te benutten door meer te halen uit hun eigen onder neming. Op de stand van DRV vinden voortdurend korte presentaties van 20 minuten plaats met concrete tips en adviezen'. Rabobank Oosterschelde gaat Contac- ta.nl 2012 benutten als proeftuin voor het nieuwe betalen met Cashless. Ra bobank Oosterschelde is dit jaar op nieuw kennispartner en rolt in dat ka der diverse activiteiten uit. De beurs- vloer van Contacta.nl vormt het try-out terrein voor Cashless, het beta len zonder contant geldsysteem. De perfecte gelegenheid om onderne mers en publiek te laten kennismaken met het nieuwe betalen, dat in hoog tempo de minder succesvolle chip knip- betaalmethode gaat vervangen en het pinnen gaat aanvullen. Op het Kennis Podium en in de Rabo- stand zijn er diverse presentaties over o.a. de overgang naar de Europese unifor mering van de IBAN/SEPA systema tiek, vertelt een groeicoach over 'Za kelijke Groei' en kunt u les krijgen in het 'Beleggen met hulp van de Tech nische Analyse'. Indrukwekkend is de inzet en motiva tie van de coördinatoren om een opti male' presentatie van de Pleinen te be reiken. Deelnemers van het eerste uur Walcheren Plein, Bevelanden Plein, Zeeuws Vlaams Paviljoen,' het West-Brabant Plein en Bouw- en Wonenplein doen er weer alles aan om de synergie tussen de deelnemen de bedrijven, organisaties en gemeen ten optimaal te faciliteren. Met een standhouders lunches, walking diners, business borrels, primeurs en prijsuit reikingen worden relaties versterkt en nieuwe relaties geboren. Een aantal Pleinen is verder uitgebreid o.a. het Plieger Plein en Sport Business Plein. Dit laatste Plein is erin geslaagd een groot aantal bekende sporters naar Goes te halen. Ook is er aan dacht voor jong sporttalent en wordt de eerste Stimulerings- en aanmoedi gingsprijs voor Zeeuws Sporttalent uitgereikt. Deze prijs van 5.000 is mogelijk gemaakt door Zeeland Seaports, Stichting Zeeland Sport Leisure en Olympisch Netwerk Zee land. De uitreiking Kamer van Koophan del Startersprijs - woensdag 7 novem ber om 20.30 u. in de Arena - wordt een feestelijke happening. Voor de ge nomineerden Karlijn Nieuwets en Martijn de Groot van Grandcafé de Graanbeurs, Terneuzen, Sabine Flipse van UniQtalent, Koudekerke en Ni- na dejongh envan Tiaki Travel, Mid delburg loopt de spanning op. Samen met het Oranje Fonds en de Zeeuwse Uitdaging zijn '12 goede doelen stands toegekend en te gast op de diverse Pleinen, zodat er optimale aandacht en een brede groep bezoe kers bereikt kan worden. Contacta heeft inspirerende sprekers Jacqueline Zuidweg, Floris van Bom mel, Jan Mulder en Hans van Breuke- len in de Arena! René Verhulst, bur gemeester van Goes, gaat de openings handeling verrichten in een verrassen de act. Alle nieuws en achtergronden over Contacta.nl 2012 kunt u op zaterdag 3 november lezen in de Speciale Con tacta Editie van 'deOndernemer', de mediapartner van Contacta.nl 2012! Tijdens de drie beursdagen verzorgt Omroep Zeeland nieuws en achter gronden en verschijnt op 7 en 8 no vember deOndernemer dagkrant. Een snelle gratis WiFi verbinding van Zeelandnet zorgt ervoor dat alle nieuwtjes via Facebook, Linkedln of Twitter verschijnen. In deOndernemer van vorige maand stond een foto van Sergio Herman van Oud- Sluis. Volgens het onder schrift stond hij naast Syrco Bakker. Maar dat is fout. De man naast Sergio Herman is Edwin' Vinke, chefkok van twee sterrenrestaurant Kromme Watergang. 404 Zeeland Sport I Leisure. /Ghallenger Zeeland Sport, net als vorig jaar ook nu een hot item bij Contacta.nl. Foto: Marijke Folkertsma Bouwvoorbereidmg Boüwcoördinatie (0113) 57 17 58 waar bouwen begint Nieuwbouw Scelta Products te Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 112