Golfen op PZC Business Open El deOndernemer 20 oktober 2012 Metv,/-; PZC business open Waar is die bal gebleven. Lopen, slaan, kletsen en netwerken. Op de prachtige golfbaan in Middelburg. concepten j, ontwerp j. drukwerk. printservice belettering textteldruk Middelburg Vlissingen www.grafimediapartners.nl GRAFIMEDI concept vorm druk Op maandag 8 oktober werd de eerste editie van PZC Business Open gespeeld op Golfpark Burg- golfte Middelburg. Doel van de PZC Business Open is om adver teerders en relaties van PZC bij el kaar te brengen voor een leuke wedstrijd golfen of kennis maken met de golfsport via een clinic MIDDELBURG - Maar zeker zo belangrijk is het om een platform te bieden aan onze relaties om nieuwe contacten te leggen en bestaande con tacten te verstevigen", aldus Johan van den Kieboom, Regio Marketeer PZC. Tijd hebben of maken is vaak een is sue voor ondernemers en daarom is er in de opzet bewust gekozen voor een 9-holes wedstrijd stablefort en een clinic van maximaal 2,5 uur. Met een heerlijk najaarszonnetje op de hoofden van 22 wedstrijdspelei's sloegen zij 14.30 uur de Shot Gun af op 7 holes. Tegelijkertijd startte de Pro van Burggolf zij n clinic met 12 enthousiaste nieuwkomers. Rond 17.00 uur kwam iedereen drup pelsgewijs van de baan en werd er on der het genot van een hapje en drank je druk nagepraat over de wedstrijd, de clinic en uiteraard de behaalde pun ten. Nadat iedereen zich opgefrist had werd de binnen en buiten BBQ geo pend door de Chef Kok van Burg- golf. Terwijl de spanning onder de deelne mers steegreiktem Commercieel Manager Ivo van der Velde en Johan van den Kieboom de prijzen uit: De Wisseltrofee voor de beste flight werd gewonnen door Flight 5 met Ray mond Smulders, Leon Kloet van en Peter Huiszoon. De Neary werd ge wonnen door Joost van Damme van Joost Beheer BV. Op hole 7 werd de Longest gespeeld maar doordat per De winnaars beste flight: Peter Huiszoon en Leon Kloet. Foto's: Marijke Folkertsma abuis de marker weggehaald was voor dat de laatste flight kon afslaan en juist in die flight Jan Hoogstrate net zover afsloeg besloot de wedstrijdleiding de Longest toe te kennen aan zowel Jan Hoogstrate jr en Fabian du Puy. Jur- rien Kruidhof had de minste stable fort punten en ontving een cheque met een aantal privé lessen van Pro Wessel Ley er. Voor de clinic deelnemers stelde Burggolf Middelburg een aantal Green Fees voor de PAr 3 baan be schikbaar. De beste putter was Rene Joziasse en Andre Schout werd door Pro Wessel Leyer uitgeroepen tot bes te clinic deelnemer. Tot slot hadden PZC en Burggolf nog een verrassing in petto door enkele leuke prijzen te verloten onder alle aanwezigen. Win naars waren Dick Mik, Arnold van Velden en Sander van Buren. Alle deelnemers gebroederlijk op de foto.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 106