Benny van Leeuwen trainer Sluiskil 33 woensdag 17 oktober 2012 GOES Sranang heeft weinig moeite met Be'79 'Noost de mooie namen die je op papier kunt zetten, is het voor ons ook erg belangrijk dat ze wat met kinderen hebben. Dat is dit jaar uitstekend gelukt' Patrick Paauwe instrueert de jeugdige deelnemertjes aan de voetbalclinics van de voetbalschool van NOAD'67 in Sint Philipsland. Paauwe was dinsdag één van de bekende oud-profvoetballers die zijn opwachting maakte tijdens het driedaagse evenement. foto's Johnny Willeboordse Sanne van de Velde (10): In het shirt van de Argentijnse voetballer Lionel Messi heeft Sanne het heel erg naar haar zin op het voetbalveld. „Het is heel erg leuk dat we drie dagen hier zijn. We hebben ook samen gegeten en dat vond ik erg gezellig. Mijn favoriete spel is het panna-voetbal. Daarbij moest je tegen iemand voetballen en diegene door de benen spelen. Straks ga ik naar Patrick Paauwe toe en daar gaan we leren hoe je goed kan pas sen. Dat lijkt me ook heel leuk." Ruben Bals (8): Ruben zit even rustig op het gras te kijken naar alle voet ballende kinderen. Hij volgt de trainingen met zijn broer Stijn. Samen met zijn broer heeft hij al erg veel geleerd van de afgelopen dagen. „Ik vind het heel leuk om te voetballen met mensen die zo goed zijn. Ze hebben bij he le goede clubs gespeeld en nu komen ze naar hier om ons te trainen. Nu kunnen Stijn en ik samen hopelijk net zo goed worden als die mensen. Ho pelijk zelfs nog beter." door René van Stee SLUISKIL - Benny van Leeuwen is aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van zondag-vierdeklasser Sluiskil. Hij volgt in die hoedanigheid Car lo Vanhijfte op. Die kreeg maan dag zijn ontslag vanwege onenig heid met negen spelèrs in de selec tie. Zij verweten de trainer onder meer een gebrekkige communica tie en onvoldoende tactisch in zicht. Hoewel het bestuur van Sluiskil Vanhijfte lange tijd steun de, bleek een breuk onvermijde lijk. Zeker nadat acht van de negen 'dissidenten' zondag weigerden mee te spelen in het competitie duel met Hulsterloo (nipte i-o-ne- derlaag). Van Leeuwen, in het bezit van het trainersdiploma TC3 en oud-spe ler van onder meer Sluiskil en Ter- neuzen, stond dinsdag reeds voor de groep. Het staat nog niet vast dat hij het seizoen in Sluiskil af maakt. „Er moest eerst rust in de tent komen. Dat is gebeurd. Daar na zien we wel verder. Ik kan nu nog niet zeggen of dit met of zon der Bennie gebeurt", vertelde Sluis kil-voorzitter Patrick van Passel. Vanhijfte legde ook zijn functie als bestuurslid technische zaken bij Sluiskil neer. Verder verricht de ontslagen trainer geen werk meer voor de sponsorstichting van de club. Zijn beide zoons Yannick en Sebastiaan, beiden lid van de eer ste selectie, blijven Sluiskil trouw. Nieuwkomer Sluiskil, vorig jaar on der leiding van Vanhijfte gepromo veerd uit de vijfde klasse, staat in de competitie op de derde plaats met dertien punten uit zeven duels. Zondag staat het bekerduel met FC Bergen op het program ma. Sluiskil is na Koewacht en long Ambon de derde Zeeuwse club die dit seizoen voortijdig af scheid heeft genomen van zijn trai ner. De zaalvoetballers van FM Sranang hadden weinig moeite om tegen Be'79. hun vierde zege van dit sei zoen te boeken. In eigen huis werd het tegen de middenmoter 6-2. Na dat de rust met 2-1 was ingegaan, kwamen de bezoekers nog wel te rug tot 2-2, maar daarna sloeg FM Sranang 1 met vier treffers hard toe. Zes verschillende spelers wa ren verantwoordelijk voor de pro ductie: Ibi El-Uarichi, Edwin Held, Ugur Kahveci, Jonathan Constan- cia, Ali Eryürük en Attila Catus. GOES Sranang 2 verliest ook van Rimboe De zaalvoetballers van FM Sranang 2 staan na vier competitieduels nog altijd met lege handen. De Goe- se eersteklasser moest in eigen huis ook zijn meerdere erkennen in Rimboe. Tegen de nummer zes van de ranglijst werd het na een 1-2-ruststand 3-5. In de tweede helft was het nog 2-2 en 3-3, maar daarna sloeg Rimboe meedogen loos toe. Voor FM Sranang 2 scoor den Peter Overdulve, Pito Bernard i- na en Wesley den Hollander. LIMOGES Van der Meet geeft tiener tennisles Tijdens het 50.000 dollartoernooi van Limoges heeft tennisster Ange- lique van der Meet uit 's-Heer Abts- kerke de tweede ronde bereikt. Ze was dinsdag te sterk voor de Fran- caise Fiona Ferro: 6-2 6-2. Ferro is pas vijftien jaar en kwam met een wildcard het toernooi binnen. Ze werd in zeventig minuten van de baan gespeeld door de zes jaar oudere Bevelandse. Van der Meet, nummer 281 op de wereldranglijst, bereikte in Limo ges voor het eerst in haar loopbaan het hoofdtoernooi van een 50.000 dollartoernooi. MIDDELBURG Ajax Clinic op veld Zeelandia Middelburg Net als vorig jaar wordt er in de herfstvakantie op de velden van Zeelandia Middelburg een Ajax Cli nic gehouden. Deelname staat don derdag tussen 10.00 en 16.00 uur open voor jongens en meiden tus sen de zes en zestien jaar. Het trai ningsprogramma is geheel ver nieuwd en mede-ontwikkeld door Ajax-techniektrainer Ronald de Boer. In de oefenstof staan de bewe gingen van de Ajacieden Siem de Jong, Derk Boerrigter en Kolbeinn Sigthórsson centraal. KWADENDAMME Korenbeurs/S'oord verrast in competitie De driebanders van Korenbeurs/Scheldeoord verrasten in poule vier van de derde divisie koploper The Friends/Ad's Cate ring uit Sprundel met een 6-2-over- winning. Het onderaanstaande Ko renbeurs won verdiend. Rinus Rijk had op bord vier een bliksemstart en leidde met 18-11. Daarna volg den negentien nullen. Rijk her vond zich en won met een punt verschil. André Karelse speelde sterk net als Jan Westdorp en won. Alfred van den Dries kwam er niet aan te pas tegen Ad van Agtmaal. ijfiilvimrp-n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55