36 I familieberichten woensdag 17 oktober 2012 0 IHensenlinq.nl —BE en Hij is mij lol Heil geworden. Jesaja 122b Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat door de HERE uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Adriana Maatje de Koeijer-Hirdes 26 december 1914 t 15 oktober 2012 sinds 28 augustus 2008 weduwe van Jacobus Joost de Koeijer Hoek van Holland: C.L. Barneveld-de Koeijer J.M. Barneveld (in herinnering) Bernd Esther en David, Jezabel, Naomi Heerewaarden: W.L. de Koeijer R. de Koeijer-Meijer Annette en Kees Jaap Oostkapelle: S.A, Bommeljé-de Koeijer C.J. Bommel jé (in herinnering) Simone Cilia Zorgcentrum Moerzicht, kamer 2062 Moerplein 79, Yerseke. Correspondentieadres: Mevr. S.A. Bommeljé-de Koeijer Donnburgseweg 55a 4356 NA Oostkapelle Onze móeder en oma is opgebaard in haar eigen kamer in Moerzicht. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 17 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C. Bijman, wordt D.V. zaterdag 20 oktober om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 18 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze welgemeende dank gaat uil naar de medewerkers van Moerzicht voorde liefdevolle verzorging. Liever geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op.de hoge leeftijd van 97 jaar is onze lieve tante Jaantje de Koeijer-Hirdes na een kortstondige ziekte overleden. Aamoud en Magda Sinke-de Jager Kinderen en kleinkinderen Tot ons verdriet vernamen wij dat is overleden onze oud-buurvrouw Mevr. A.M. de Koeijer-Hirdes Lea van de Velde-Vette Tanja Mol-Tramper en kinderen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Nico Kors De heer Kors is in de periode van 1966 - 1986 werkzaam geweest bij de Provincie Zeeland, in de functie van hoofd afdeling A van de toenmalige Provinciale Waterstaat in Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor de Provincie Zeeland. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Ab Smit, secretaris Middelburg, 16 oktober 2012 Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heeren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Na een gezegend huwelijksleven van ruim 75 jaar, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, onze lieve oma en overgrootmoeder Jozina Komejan - de Bel in de leeftijd van 92 jaar Kruiningen, 3 - 9 -1920 t Krabbendijke, 15 -10 - 2012 Krabbendijke: P. Komejan Veldhoven: Jopie en Jo Karelse - Komejan Kruinigen: Anton Komejan (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Nieulande voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Nieulande" Willem Kosterlaan 1, kamer 274, 4413 CP Krabbendijke Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk op het huisadres; woensdag 17 oktober en donderdag 18 oktober van 16.30 -17.30 uur. De af scheidsdiens t wordt gehouden op vrijdag 19 oktober om 13.00 uur in het verenigingsgebouw aan de Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen.' Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marcel Minnaard Wij hebben Marcel leren kennen en waarderen als een collega met hart voor zijn werk. Zijn kennis en ervaring zullen wij missen. Onze gedachten gaan uit naar Marjan, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Met oprechte deelneming, Directie en medewerkers ADT Fire Security Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze buurman Piet Hallema Wij wensen Marry, Brenda en Erwin, Marian en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. De buren van de Roggenplaat Zierikzee, 17 oktober 2012 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw J. Braber van der Have Wij wensen familie veel sterkte toe met het verwerken van het verlies. Met oprechte deelneming: Personeel Life&Garden Renesse Heden overleed, na een periode van afnemende gezondheid, onze broer en oom Cornelis Johannes Dommisse in de leeftijd van 79 jaar. Gewoond hebbend Grintweg 4 te Westkapelle. A. Dommisse (in herinnering) P. Dommisse-Kodde (in herinnering) A. Verhage-Dommisse M. Verhage (in herinnering) J.P. Dommisse W. Dommisse-de Wolf (in herinnering) Neven en nichten Wij spreken onze hartelijke dank uit naar een ieder die, op welke manier ook, zorg en aandacht aan hem heeft besteed. 15 oktober 2012 Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres': Dhr. W. Verhage (Exc.Test.) Beukenlaan 26 4356 HL Oostkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. zaterdag 20 oktober om 11.30 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Condoleances alleen schriftelijk. Geen bloemen Na een kort maar heftig ziekbed is, gelukkig toch nog in alle rust, overleden ons moedertje, oma en overgrootoma Anna <PauCina tKü6er-de Kroning Annie sinds 2009 weduwe van W.E. Hüber Middelburg, 1 augustus 1934 f Vlissingen, 13 oktober 2012 Goes: Oost-Souburg: Hans en Anke Robbert en Marita Danielle Dave Robin, Dante, Polly Stefan Rayvano Correspondentieadres Westsingel 142, 4461 DRGoes. Op donderdag. 18 oktober is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal op vrijdag 19 oktober om 13.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar het team van Hospice Ter Reede. v'% M, O m wmm ipiiipy mmm ■r.m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36