dinsdag 16 oktober 2012 Q IDensenlifiq.nl Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heeren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land: Na-een gezegend huwelijksleven van ruim 75 jaar, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, onze lieve oma en overgrootmoeder Jozina Komejan - de Bel in de leeftijd van 92 jaar Kruiningen, t Krabbendijke, 3 - 9 -1920 15 -10 - 2012 Krabbendijke: P. Komejan Veldhoven: Jopie en Jo Karelse - Komejan Kruinigen: Anton Komejan (in liefdevolle herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Nieulande voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Nieulande" Willem Kosterlaan 1, kamer 274, 4413 CP Krabbendijke Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk op het huisadres; woensdag 17 oktober en donderdag 18 oktober van 16.30 -17.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden-op vrijdag 19 oktober om 13.00 uur in het verenigingsgebouw aan de Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. "Voor eeuwig zal je bloeien, want ik heb je in mijn hart geplant Na alle fijne' jaren die we samen met haar mochten •beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Maria Ida van Dam-Linthorst weduwe van Iman Roeland Josephus Maria van Dam A Colmschate, 10 mei 1919 t Hulst, 14 oktober 201.2 Schiedam: Ada van Dam Anouk, Billy en Inge Hulst: Iman en Tiny van Dam-van der Klooster Roel, Noortje en Peter, Karlijn, Giel Arnhem: Tom van Dam en Son ja Harmens Sebastiaan en Rachelle, Sander, Laura Eindhoven: Chanlal van Dam Daan, Sharina Heinkenszand: Leo van Dam Jana, Mika Onze dank en waardering gaan uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van de Blaauwe Hoeve. Correspondentieadres: Bollewerck 20,4561 JS Hulst IJ kunt afscheid nemen van onze moeder in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hotke 90 te Hulst, op vrijdag 19 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal plaats hebben op zaterdag 20 oktober om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Glaeisweg te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marcel Mimnaard partner van onze collega Marjan van der Jagt Wij wensen Marjan en familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. collega's Rilland ICibeo t Bezige handen en een sterke wil vielen na een mooi leven stil. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, moe en verlangend naar het einde, is heengegaan mijn lieve man, vader en schoonvader Lucien Jacobus Marie Leenknegt na een huwelijk van 60 jaar met Irma Ferket in de leeftijd van bijna 88 jaar. Terneuzen I. Leenknegt-Ferket Waalre George en Suus Leenknegt-Stoffels Familie Leenknegt Familie Ferket 14 oktober 2012 Korenbloemstraat 1 4537 ST Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 18 oktober om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het - crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Woensdag 17 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar huisarts J.G.H. Henseb en het personeel van Zorgsaam, team Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Alleen schriftelijke condoleance. Heden behaagde het de Heere, tot onze droefheid, uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Cornelia Zoeteweij in de leeftijd van 83 jaar. Yerseke: D.C. Cornelisse-Zoeteweij Wim en Janny Cornelisse Dien en Hans van den Berge Nel en Jaap van de Velde Flip en Marjan Cornelisse Krabbendijke: C.D. Blok-Zoeteweij Connie en John de Kieming Flip en Helma Blok Bas en Ineke Blok Dinand en Ria Blok Yerseke: D. Paauwe-Zoeteweij S.M. Paauwe Jeanet en Jan Jansen Flip en Christine Paauwe Krabbendijke, 14 oktober 2012 Correspondentieadres: Capelleweg 5 4416 PN Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. donderdag 18 oktober om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molen laan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke en het ADRZ te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie., als zodanig te beschouwen. Dan ga ik op tot Gods altaren; tot God, mijn God, de bron van vreugd; Psalm 43 3 en 4 berijmd Na een gelukkig huwelijk van ruim 59 jaar, is tot onze diepe droefheid door de Heere uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa Jakob Stoel Jaap 12 december 1925 Bruinisse f 13 oktober 2012 Dankbaar zijn-we dat we hem zolang in ons midden mochten hebben. Bruinisse Janny Stoel-Kik Krabbendijke Rian Stoel Eline Christiaan en Marieke Oost-Souburg Kees Stoel Heieen Stoel-Kolé Ilse in liefdevolle herinnering eil Cees Saskia en Tommie Tholen Tonja Boluijt-Stoel Wim Boluijt Bram en Larissa Janneke Dr. de Kockstraat 79 - 25 4311 EL Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 18 oktober om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente. Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof' aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 66