Nico Kors 3 2 i familieberichten dinsdag 16 oktober 2012 (D fnenssnlifiq.nl Oi/srlsdan 1 Karintiërs 1313 'Zo bliji ren Jan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de hef de'. In grote tevreden lie iel over en dankb aarkei d voor kaar leven en in ket volste vertrouwen in kaar Schepper is van ons keengegaan, onze dierbare Catkarina Davidse Toos Middelkurg Middelknrg Beuningen Middelknrg Middelkurg Breda Middelkurg 2-2 april 1927 t 13 oktoker 2012" Mattie en Bef Gideonse-de Bree Frans en Lia de Bree-Stroo Roos en Jokan Sckinkel-de Bree Jacqueline de Bree Ron Rokkemond Margreetk en Niele Peeters-de Bree Kleinkinderen en achterkleinkinderen U kunt afsckeid nemen donderdag 18 oktoker van 19-00-20.00 uur in Uitvaartcentrum PI. Jokse, Backweg 2 te Middelk urg. De afsclieidsdienst zal worden gekouden in de kerk, de Morgenster, Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelkurg op vrijdag 19 oktoker om 13.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 14.30 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelkurg. Na de kegrafenis is er gelegenkeid de familie te condoleren in de Morgenster. Correspondentieadres: Koninginnelaan 18, 4335 BC Middelkurg. Onze moeder kield van kloemen. Lieve Oma Vesta, Samen fietsen, logeren, werken in de tuin. Veel lachen en gebreide sokken voor mijn verjaardag! Oma We.zuilen u missen maar deze dingen blijven altijd bij ons. Liefs Clint, Judy en Hobie Peeters Veilig in Jezus armen Verdrietig zijn we om het overlijden van onze dierbare oudste zuster, schoonzuster en tante Toos Davidse in de leeftijd van 85 jaar Valkenswaard: Anton Davidse Lenie Davidse-van de Berg Ede: Mien Jansen-Davidse Job Jansen (in herinnering) Middelburg: Lou Davidse Nel Davidse-Vader Middelburg: Jan Davidse (in herinnering) Middelburg: Nico Davidse Bep Davidse-Barentsen Middelburg: David Davidse (in herinnering) Heénvliet: Sjaan Vos-Davidse Rutger Vos St. Laurens: André Davidse (in herinnering) Lies Davidse-van Iwaarden (in herinnering) Middelburg: Pim Davidse Thea Davidse-le Cointre Middelburg: Bram Davidse Nel Davidse-Jobse Middelburg: Bernhard Davidse Agnieta Walraven Cobie Davidse-Jansen (in herinnering) Middelburg: Adri Davidse Matty Davidse-Labruyere Nichten en neven Middelburg, 13 oktober 2012 Op 13 oktober 2012 is overleden mevr. E. Burggraaff Attent, dankbaar en altijd in voor een praatje Mevr. B., we zullen je missen. Meiden van team RUGGESTEUNTJE Enige en Algemene Kennisgeving Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maatje van de Ketterij weduwe van L.J. van Eeno eerder weduwe van M. Meulmeester Amemuiden, 29 april 1919 t Middelburg, 9 oktober 20.12 Vlissingen: L.J. van Eeno VTissingen: P.E. de Bree - Meulmeester J. de Bree West-Souburg: Patricia en Marcel Tessa Oost-Souburg: Esmeralda en Mark Sem, Zoë Correspondentieadres Rembrandtlaan 54 4382 RN Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Toch nog onverwacht overleed mijn man, mijn vader en onze opa: Wat is verhuizen in dit leven? 't Is alles pakken en dan gaan. Wat is het einde van het leven? 't Is gaan en alles laten staan. Lisse, 14 maart 1930 Teteringen, 14 oktober 2012 Teteringen: Diny Kors-Vanwesenbeeck Geldrop: Peter en Carla Kors-Beerens Anouk Mathijs Correspondentieadres: p/a Uitvaartverzorging van Gemert Heuvelstraat 181,4812 PJ Breda n.kors@bzht.nl U kunt van Nico afscheid nemen op donderdag 18 oktober in de Michaelkerk, Hooghout 67, 4817 EA Breda, van 12.00-12.55 uur. Aansluitend, om 13.00 uur, zal hier de uitvaartmis plaatsvinden. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren is er voor de mis en persoonlijk na de dienst tot 15.00 uur in de Michaelkerk. Geen bloemen, in plaats daarvan vragen wij u een donatie te doen aan de Nederlandse Hartstichting. Bussen hiervoor zijn aanwezig. 35 jaar buren. 35 jaar veel gedeeld... Jammer dat dit voorbij is. Nel Priester Kats: Jan Henny Nagelhout Chris Gonnie van der Kraan 11 oktober 2012. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze neef Marcel Minnaard Wij wensen Marjan, de ouders en kinderen Minnaard en van der Jagt heel veel sterkte toe. J. Nieuwenhuize-Minnaard A. Nieuwenhuize in herinnering J.E. Minnaard A. Minnaard-van Stee in herinnering E. Minnaard M. Minnaard m herinnering L. Minnaard-de Hondt in herinnering L. Dronkers-Minnaard P. Dronkers Neven en nichten Yerseke, 13 oktober 2012 Met dfpefheid vernamen wij het overlijden van onze neef Marcel Minnaard We wensen Marjan met ouders en broers Gods bijstand toe in dit zware verlies. Ooms en tantes van der Jagt Neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de zoon van onze buren Marcel Minnaard Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Fam. Speksnijder Fam. Zoeteweij Fam. E verse Fam. Lindenberg Fam. Koster Fam. van den Bosch Fam. Bruijnooge Fam. Nieuwenhuize Fam. Goedegebuure Fam. Krijger Fam. van Iwaarden Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marcel Minnaard partner van onze collega Marjan van der Jagt Wij wensen Marjan en familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. collega's Rilland Ivibeo Heden behaagde het de Heere, tot onze droefheid, uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Cornelia Zoeteweij in de leeftijd van 83 jaar. Yerseke: D.C. Comelisse-Zoeteweij Wim en Janny Cornelisse Dien en Hans van den Berge Nel en Jaap van de Velde Flip en Marjan Cornelisse Krabbendijke: C.D. Blok-Zoeteweij Connie en John de Koning Flip en Helma Blok Bas en Ineke Blok Dinand en Ria Blok Yerseke: D. Paauwe-Zoeteweij S.M. Paauwe Jeanet en Jan Jansen Flip en Christine Paauwe Krabbendijke, 14 oktober 2012 Correspondentieadres: Capelleweg 5 4416 PN Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. donderdag 18 oktober om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molen laan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Onze danlc gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke en hetADRZ te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij li deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32