Colofon Wat blijft is de emotie.. O OP familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn familieberichtenonline.nl (Ilenseniinq.nl maandag 15 oktober 2012 I 21 Sommige dingen zouden niet mogen gebeuren Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Piet Hallema "ft 5 november 1954 11 oktober 2012 Piet was sinds 1983 werkzaam bij Zuid West Nederland (ZWN) wat later is opgegaan in Connexxion. Vanaf 1984 heeft hij in verschillende functies en op diverse locaties gewerkt voor de Centrale Verkeers Leiding (CVL). Piet is de pionier en drijvende kracht achter de ontwikkeling van de CVL geweest. Piet was een begrip binnen ons bedrijf. Piet kende iedereen en iedereen kende Piet. Wij zullen hem enorm missen. Wij wensen zijn vrouw Marry, zijn twee dochters Brenda en Marian en verdere familie en vrienden veel kracht toe. om dit verlies te kunnen dragen. Met oprechte deelneming, Collega's Connexxion ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig, maar ook dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht is overleden onze moeder, oma en overoma Maria de Bokx-de Fouw weduwe van Leendert de Bokx in de leeftijd van 95 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wij willen het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum 'De Wiekenhartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zierikzee, 13 oktober 2012 Correspondentieadres: Kloetingseweg 20a. 4444 AD 's-Heer Abtslcerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 17 oktober om 10.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 9.50 uur aanwezig te zijn. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hennie Grofsmid Hennie was ruim 14 jaar bestuurslid van onze vereniging. We denken aan haar als een sympathiek en gewaardeerd lid van ons bestuur en van diverse commissies. Wij zullen haar missen. Wij wensen Harrie en de familie zeer veel sterkte toe. Bestuur en leden. Senioren Vereniging Dow Benelux Terneuzen iffliiieberichtén: Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15,00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 75