ÖÏ/S/JailSf] Maria Smies-de Putter 20 I familieberichten maandag 15 oktober 2012 O H1ensenllnq.nl Intens verdrietig zijn wij om jou te laten gaan. Ons machteloos gevoel, met de pijn die jij moest doorstaan, ben je tot het uiterste gegaan. Respect en bewondering voor al je kracht. We zijn trots op je. Willem Marcel Peter Minnaard Marcel in de leeftijd van 40 jaar. Marjan van der Jagt Binky Piet en Marie Minnaard-van den Berge Menno Johan en Marie van der Jagt-Traas Adrie (in liefdevolle herinnering) Christiaan 15 oktober 2012 Kon. Wilhelminastraat 3 4401 CV Yerseke Marcel is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aldaar woensdag 17 oktober van 1.9.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt vrijdag 19 oktober om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de -begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven', Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Met grote droefheid delen wij u mede dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen Willem Marcel Peter Minnaard (Marcel) in de leeftijd van 40 jaar. Sterke de Heere de familie in dit zo zwaar verlies. Delft: Ina en Ton Polderman-van den Berge Mariëlle en Martin Gerdina en Elvira Wilco en Linda Krabbendijke: Willy van den Berge André Huissen Krabbendijke: Kees van den Berge Yerseke, 13 oktober 2012 Voor hem een verlossing Voor anderen groot verdriet Erg hard heeft hij gevochten meer kracht was er niet Bedroefd zijn wij na het veel te vroeg overlijden van onze dierbare motorjvnend Marcel Minnaard Wij wensen Marjan, zijn ouders, broer en verdere familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Hij zal altijd in onze gedachten blijven. Jan en Anja, Jan, Frans en Colinda, Erik en Wilma, Henk en Jolanda, Martin en Ingrid, Manfred en Karin Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Marcel Minnaard Partner van onze lieve vriendin Marjan Wij wensen zijn ouders, familie, vrienden en vooral Marjan heel veel sterkte toe. Danielle, Sindy, Linda, Adriene, Vanessa en partners Dankbaar voor het leven dat in het teken stond van goedheid en eenvoud, nemen wij afscheid van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Loes CoCijn - Sturm Zoetje sinds 1987 weduwe van Jacobus Abraham Colijn Oostkapelle, 27 maart 1919 Correspondentieadres: t Vlissingen, 11 oktober 2012 Jan Jaap Ton en Jeannette Marianne Sjaak en Angelina v Louis en Marj el Mieke en Johan Klein- en achterkleinkinderen J.J. Colijn Nieuwstraat 206 4381 CX Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van onze moeder te nemen op donderdag 18 oktober van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit voor de herdenkingsdienst welke om 12.45 uur zal worden gehouden in de aula Van het uitvaartcentrum. Hierna begeleiden wij haar naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen Wij willen het team van verpleeghuis TerReede-woning 5- hartelijk danken voor de liefdevolle zorg en begeleiding. De Heer is mijn herder Psalm 23 Toch nog onverwacht geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 1 mei 1986 weduwe van Chris Smies in de leeftijd van bijna 90 jaar. AxelAddy Schieman-Smies -in herinnering- Levien Schieman Marijke Brouwer Nicole en Theo - Wouter, Matton Pascal en Kathy - Anouk, Siebe ZoeterwoudeTon Smies Margriet Smies-Berg Laura Olaf Jeroen Zaamslag, 13 oktober 2012 Correspondentieadres: Irenestraat 14,4571 VR Axel Donderdag 18 oktober is er vanaf 13.30 uur gelegenheid., tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur dc afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algenierie begraafplaats aan deWestsingel. Onze dank'gaai uit naar het personeel eiffiïiftt'ilhgers van 'De Molenhofvoor alle zorg en aaudachi Zacht en kalm is na een werkzaam en zorgzaam leven van ons heengegaan Jacobus Pieter Salomé in de leeftijd van 84 jaar Oostburg: Groede: Oostburg: Jozina Beun-Salomé Bram en Georgette Sandra en Christian Remco Jozien en Jaap Miranda en Sjors Mileo en Janine Familie Salomé Breskens, woonzorgcentrum "De Burght" 13 oktober 2012 Correspondentieadres: A.Beun Mr.A. Roeststraat 13 4503 AS Groede Kobus is opgebaard in het mortuarium van het Anthonius ziekenhuis in Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 17 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 18 oktober om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons nooit alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa(tje) Adolf Ferdinand Stevens Dolf echtgenoot van Magdalena Leonie de Poorter Hij overleed in de leeftijd van 94 jaar. Hulst: Madelein 's-Hertogenbosch: Roos Clinge: Ronny f en Carla Remco en Debby, Maud Cedric Kei-win en Dorien Onze dank en waardering gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hojke 63. 12 oktober 2012 Truffinoweg42,4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Dolf in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te. Hulst, op dinsdag 16 oktober van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 17 oktober om 14.30 uur in' de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoon lijk condoleren. Will u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen yftCjp van het overlijden van: y Triest de Jonge <K" Triest was jarenlang een gewaardeerd lid en oud bestuurslid van onze afdeling. Wij zullen zijn aanwezigheid missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden van de Orde van den Prince afdeling Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 74