zeeland 123 Pnmnpn i VBIlgJdl VERHUIZE MET ZORG N i! fel 011322 2220 Snel start eerste fase uitbreiding trammuseum Garden Life Style vlissingen Meerdaags huttendorp in Bruinisse zaterdag 13 oktober 2012 Meester Cerretsen maakte zijn eerste onderwijsuurtjes op een particuliere school in Den Haag. 'Daar werd in de zomervakantie gewoon doorgeleerd. 'Pompen, pompen, pompen. Dat heb ik daar wel geleerd.' monPiditnouERS 1 WESTENSCHOUWEN Rolstoelstruinen door de Schouwse duinen Speciaal voor mensen met een li chamelijke beperking die zich ver- plaaten per rolstoel of scootmobiel verzorgt Staatsbosbeheer donder dag 18 oktober een rolstoel- struin-excursie door de Schouwse duinen. De excursie voert niet al leen over de gebaande rolstoelpa den, maar ook daarnaast. Deelne mers wordt geadviseerd een assis tent mee te nemen die bij de lasti ge stukken kan helpen. Andere tip is om een verrekijker mee te ne men. De excursie start om 14.00 uur vanuit de excursieschuur. RENESSE Rappers Fouradi op laatste On the Rox Het rapduo Fouradi treedt van avond op tijdens de laatste alcohol vrije On The Roxparty in café De Bariton op vakantiepark Schouwen aan de Hoogenboomlaan in Renes- se. Ook de vaste dj's Ayron en MC Prince zijn van de partij. On The Rox is voor jongeren van 12 tot en met 15 jaar, de toegang bedraagt 5 euro en de party duurt van 20.00 tot 00.30 uur. Er rijdt 's nachts een bus naar huis. On The Rox is dit jaar twaalf keer georganiseerd. ZIERIKZEE Lezing maaltijdservice tijdens themamiddag De afdeling Zierikzee van ouderen bond Anbo verzorgt dinsdag 16 ok tober een themamiddag in het her vormd kerkencentrum aan het Ha venplein in Zierikzee. Paul Kees oom van Lekker Thuis maaltijdser vice verzorgt dan een presentatie over het belang van goede voeding. Er is ook een gratis proeverij. Lek ker Thuis levers vriesverse maaltij den aan huis. De Anbo-themamid- dag in het kerkencentrum begint om 14.00 uur. rg Kijk voor het laatste nieuws ook op: www.pzc.nl Pres. Rooseveltlaan 745 door Piet Kleemans OUDDORP - Het bestuur van Stich ting RTM-Ouddorp is optimis tisch voor wat betreft de plannen voor uitbreiding van het trammu seum. Verwacht wordt dat de eer ste fase - onder meer aanleg van een derde spoor en het aanbren gen van lichtkappen op het dak - medio 2013 zijn beslag krijgt Met de eerste fase is een investe ring van drie ton gemoeid. Er zijn forse bijdragen toegezegd van on der anderen het Bouwfonds Cul tuurfonds (75.000), gemeente Goedereede (50.000), gemeente Schouwen-Duiveland (50.000). to taal is er nu 225.000 'binnen'. Het trammuseum hoopt met hulp van de Rabobank Goeree-Overflakkee een fundraising-project op te star ten waarmee de nog benodigde 75.000 euro kan worden binnen ge hengeld. Om de kosten zoveel mogelijk bin nen de perken te houden doen de vrijwilligers een deel van de bouw- en installatiewerkzaamhe den zelf Op langere termijn wil het stichtingsbestuur toe naar bouw van een nieuwe tentoonstel- lingsloods, inclusief archiefkelder en luifels. Dat is begroot op ruim anderhalf miljoen euro en daar mee in crisistijd nog ver weg. BRUINISSE - Kinderen hoeven zich in Bruinisse tijdens de herfstvakan tie niet te vervelen. IJsvereniging Nooit Gedacht verzorgt samen met de dorpsraad Bruinisse, het CJV en tal van vrijwilligers een meerdaags huttendorp. Het evene ment wordt 17 tot en met 19 okto ber gehouden op de ijsbaan en in het omliggende park. Het is de be doeling dat kinderen onder begelei ding drie dagen lang hutten bou wen van pallets. Thema van het Bruse huttendorp is 'piraten'. Ver der verzorgt Dansschool Kramer een dansworkshop, is er piratento- neel en zijn er allerlei spelletjes. Meer info: 06-5555523. De onthulling van het naambordje. Meester Cerretsen heeft zijn eigen plantsoen in Noordgouwe. Gerretsen kreeg bij het onthullen asistentie van vlnr Marjoke Clerx, wethouder Win Stouten en Lianne Kooien. foto Dirk-Jan-Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 91