Ervaren Directiesecretaresse (m/v) Internationa! Key Account Manager VELDE COMMERCIEEL Neem het voortouw. Als (Assistent-)Fifiaalmanager JobTrack.nl zaterdag 13 oktober 2012 Sivomatic BV te Moerdijk.is als familiebedrijf in 40 jaar uitgegroeid tot één van de grootste Europese spelers op het gebied van kattenbak vullingen. Vanuit productielocaties in Nederland, Oostenrijk en Turkije vinden zowel private labels als merkproducten hun weg naar internationale supermarktketens en de professionele vakhandel. Driekwart van de omzet wordt buiten Nederland behaald. Het sueces.van Sivomatic kenmerkt zich door een consequente kwaliteitsfocus en (h)echte samenwerking met de retailers. StVOMATIC De functie: U ondersteunt de directeur en adjunct directeur in de breedste zin van het woord. U verricht hierbij zo veel mogelijk zelfstandig alle secretariële en ondersteunende werkzaamheden. U houdt zich o.a. bezig met het beheren van de agenda's en e-mail, het plannen en organiseren van bijeenkomsten, het ontvangen en begeleiden van bezoekers, het notuleren van vergaderingen, het beheren en inkopen van kantoorartikelen, het verzorgen van alle voorkomende correspondentie, het opstellen van presentaties etc. Uw profiel: U heeft een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met een vak gerichte opleiding directiesecretaresse/managementassistente en beschikt over ruime werkervaring in een soortgelijke functie. Van belang is dat u een goed gevoel voor verhoudingen en relaties heeft, overzicht kunt houden, prioriteiten kunt stellen, kunt presteren onder druk en zelfstandig en efficiënt kunt werken. U bent beschikbaar voor een volledige werkweek (40 uur per week). Daarnaast beheerst u de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift. U bent representatief, proactief, flexibel, discreet, accuraat en beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Geïnteresseerd? Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende, afwisselende en verantwoordelijke fulltime functie, reageer dan direct door het mailen van uw CV met motivatie naar vacature@saver.nl. Heeft u inhoudelijke vragen over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer J. Beekhuijzen (Manager MVO) tel. 0165 - 597773. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie www.saver.nl Gepassioneerd -Teamplayer Je bent op zoek naar een functie, waarin je voor category managers en inkopers van Europese retailketens de gesprekspartner bent. Je bent in staat analytisch naar winkelformules te kijken. Je ziet de kansen en komt tot de beste adviezen op het gebied van assortiment, productpositione ring, verpakking en logistiek. Je gaat niet voor de snelle fix, maar voor de stevige langdurige relatie. Wederzijds respect en het leveren van topkwaliteit staan centraal. Je opereert vooral in Duitssprekende landen. Succes zie je als het resultaat van samenwerking tussen alle disciplines in het bedrijf en je bent een echte teamplayer. In welk profiel moet je je herkennen? 10 jaar commerciële ervaring met retail ketens en snellopende consumentengoederen Ziet verkoop als resultaat van gezamenlijke inspanning. Gesprekspartner op niveau, een goede onderhandelaar en een prettige persoonlijkheid Minstens hbo-niveau, naast Engels ook beheersing van de Duitse taal in woord en geschrift Waarom kies jij voor Sivomatic? Je kiest voor een succesvolle organisatie met een sterke internationale marktpositie De Europese retailwereld is jouw wereld Je houdt van een informele bedrijfscultuur, van korte lijnen, van hands-on en van eigen initiatief Ben jij de commerciant met passie die Sivomatic zoekt? Reageer dan nu via www.velde.ni o.v.v. SIV0121. Neem voor meer informatie contact op met drs. Peggy van Schouwen van Velde Commercieel, telefoon.(073) 684 25 33. Kijkookopwww.sivomatic.nl Persoonlijkheid telt. Werving, selectie en development voor sales-, marketing- en inkoopfuncties Nedertand I België I Duitsland I Frankrijk Bij Lidl willen we altijd de beste zijn. De beste service, de beste producten, de beste winkel en de beste prijs natuurlijk. Daar werken we, als één van Europa's grootste discounters, elke dag keihard aan. Met succes. Want inmiddels staat de teller in Nederland al boven de 360 filialen en groeien we nog steeds. Saver N.V. verzorgt de dagelijkse inzameling van afval en de reiniging van openbare ruimten en bedrijfsterreinen. Ons dienstenpakket wordt op flexibele wijze aangeboden aan tal van opdrachtgevers zoals overheden, bedrijven en particulieren in West-Brabant. Saver N.V. is VCA** en ISO 9001 gecertificeerd en werkt conform deze normen. Per direct zijn wij op zoek naar een fulltime: Daar gebeurt het, de winkel. Dé plek waar jij verschillende ballen in de lucht houdt en zelf ook de handen uit de mouwen steekt. Zo is het jouw taak om ervoor te zorgen dat de winkel er perfect uitziet. Zorg je dat alles aan de kassa's vlot verloopt, er voldoende wisselgeld is en de kas opgemaakt wordt. En zie je er op toe dat de bevoorrading zo verloopt dat alle schappen op tijd aangevuld kunnen worden. Wat er zo uitdagend aan je baan is? Dat is het feit dat je door zelf het goede voorbeeld te geven je team inspireert. En dat je elke dag het resultaat van jullie teamwork in prima cijfers en tevreden gezichten terugziet! Kijk voor de volledige omschrijving op werkenbijlidl.nl of solliciteer direct via werken@lidi.nl. We kijken uit naar jouw sollicitatie! 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55