Colofon, de emotie. Q PP familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn ^amlSiefeenchtes Wat blijft is 42 I familie zaterdag 13 oktober 2012 (H IDensenlioq.nl Je bent niet meer doar waar je was, maar overal waar wij zijn. Wij danken iedereen voor de vele, vele, lieve reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en oma, Ineke Verhagen-Klaassen Ine De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet, en vergroot de moed om verder te gaan. Ine zal altijd in ons hart en in onze gedachten blijven Vincent Verhagen kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader, Jan Vermeulen zeggen wij u hartelijk dank. Rie de Bel-Vermeulen Peter Vermeulen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zoveel kaarten. Zoveel bezoek. Zoveel srnsjes. Zoveel telefoontjes. Zoveel gebed. Zoveel vriendschap. Na het overlijden van onze lieve zoon en broer Cristian Visser Ondanks ons verdriet, troost het ons te weten hoe geliefd hij was. Hartelijk dank daarvoor. Leen en Nel Visser - Meijers Michiel Patrick Krabbendijke, oktober 2012 Bel gratis 24 uur per dag 0800 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0300 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu ïv.. V:". Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor oiaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per (ax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl familieberichtenon line, nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant r Voor betaalbare kwalitéit De beste service van Nederland. ari.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42