Anita Felicita Maria Vaes - Thomaes Anita Vaes - Thomaes i) (Tlensenynq.nl zaterdag 13 oktober 2012 mM In het leven lopen de zaken niet mis ze gaan hooguit anders dan je verwacht, bedenkt of hoopt. Je was niet bang voor de dood, Je had alleen nog graag een tijdje willen blijven. Na een periode van hoop en vrees moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma 11-09-1941 IJzendijke 11-10-2012 Middelburg Middelburg: Adri Vaes Middelburg: Peter en Constance Christian en Eva Vincent Zierikzee: Rob en Monique Ramon Kenny en Jodie Nicky Vrouwenpolder: Danny en Andrea Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 15 4337 KN Middelburg Anita is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse; Bachweg 2,4337 XD Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 14 oktober van 13.30 tot 15.00 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 16 oktober om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Anita hield van bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve, hartelijke en betrokken buurvrouw en vriendin Anita Vaes-Thomaes Wij wensen Ad en verdere familie heel veel sterkte toe. Trien'ke en Bob Riet en Petty Betty en Henk C'orrie en Gerard Riet en Cor Amy en Bertus Marjo Lineke Lenie en Gerard Leiny en Kees Elly Joke en Daan Heleen en Wim Liesbeth en Jaap Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze lieve vriendin Odette en Frans Mieke en Joop Joseé en Jan Annie en Huib We zullen haar zeer veel missen. DafikbsiuUfiriü Voor het zeer vele medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Leendert Jacob Blaak zeggen wij u héél hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. J. Blaak-Brussaard Kinderen Blaak Kinderen Luijendijk Kapelle-Biezelinge, oktober 2012 'Mijn oog is opU' Voor alle kaartjes, telefoontjes, bezoekjes en voor uw aan wezigheid tijdens de afscheidsdienst van Dien van Damme-de Jonge willen wij u heel hartelijk bedanken. Het troost ons dat zo velen haar in het hart dragen. Rinus vanDamme kinderen en kleinkinderen Eindewege, oktober 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van Willem Adriaan Flipse heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Zoutelande, oktober 2012 Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Catharina Geschiere-de Buck Wij kijken als familie terug op een mooi en waardig afscheid, haar energie en levenslust blijven ons altijd bij. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vrouwenpolder, oktober 2012 Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze dochter, zus en tante: Adriana Johanna de Haze (Yolande) Bij deze willen wij ieder hiervoor hartelijk bedanken. Fam. A.P. de Haze Colijnsplaat "Ze was er altijd voor ons." "Ze stond altijd voor iedereen klaar die hulp nodig had." Het valt niet in woorden uit te leggen hoe erg we haar missen. Voor uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst en de vele schriftelijke en persoonlijke condoleances welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn omie Rie Lobbezoo-Kerkhove willen wij u hartelijk bedanken. Het is goed te weten dat zij door velen zo gewaardeerd werd. BramLobbezoo Joke en Harry Schroevers-Lobbezoo Richard en Loes Veronique en Rens, Ruben Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik U hartelijk danken voor de blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Gerda Jacoba van de Merbel-van Rijswijk L.W. van deMerbel Middelburg, 1-3 oktober 2012 Langs deze weg bedanken wij een ieder voor de steun die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder Tiny van Sabben - van Ruiten Familie van Sabben 's-Heer Arendskerke, oktober 2012 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten- ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Marinus Sinke betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, oktober 2012 Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling en Zoveel troost. Daarom is het ons niet mogelijk U allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Jozina Steenaard-de Kok Al de uitingen van deelneming, persoonlijk, schriftelijk en Uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons tot grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Gerard Steenaard Cora en Chris Timmerman Lyan en Peter de Vaan Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, okto.ber 2012 Wij willen iedereen hartelijk danken voor de grote belangstelling, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Theo Theune Als familie kijken we met een goed gevoel terug op de mooie crematieplechtigheid. R. Theune - Nieuweboer Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2012 Voor de vele blijken van medeleven die we ontvingen na het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Marinus Cornelis bij de Vaate zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Namens allen Piet bij de Vaate Goes, oktober 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41