OysrJadsri Janny FIorein-Reijnhout -Tante Janny 0 mensenlinq.nl zaterdag 13 oktober 2012 39 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Verdrietig, maar dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Janna Braber-van der Have - Janny gehuwd geweest met Johannis Comelis Braber f 25 maart 1989 in de leeftijd van 90 jaar. Renesse, Leo en Janneke John en Marieke, AnnEmmy Alex en Willeke, Marit Halsteren, Nellelce en Jaap j Jenny en Jürgen, Sarah, Megan Martine en Rick, Annick, Elin William Renesse, Lia en Frans Jeroen en Judith Sander Jorieke Zierikzee, InaenJan Jan Willem Wessel en Michelle Jos en Linsey Burgh-Haamstede, 12 oktober 2012 Zorgcentrum "Duinoord" Correspondentieadres: Korte Moermondsweg 3 4325 LA Renesse De dankdienst voor haar leven zal woensdag 17 oktober om 13.30 uur worden gehouden in de "Jacobuskerk" aan de Dorpsring te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Renesse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in het "Dorpshuis", Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Wij zijn getroffen door het overlijden van onze schoonzuster en tante Leintje Brasser-de Pagter - Leny - weduwe van Dirk Brasser Wij hopen dat haar dierbaren veel troost zullen vinden in de goede herinneringen. Biggekerke: A. Brasser (in herinnering) J.J. Brasser-Bierens Emmeloord: Z. Brasser (in herinnering) J.D. Brasser-Potappel (in herinnering) Neven en nichten Een vriendschap van zo vele jaren geeft mooie herinneringen aan jou om te bewaren Verdrietig door het overlijden van Leny Brasser-de Pagter T. Francke-Vos *5 juli 1945 Middelburg f 6 oktober 2012 Ruud Buijs Wij hebben mijn man en onze vader een laatste groet gebracht. Ook ontvangen wij graag uw schriftelijke condoleance: Corrie Buijs- van 't Leven Christian Derek Westerscheldeplein 126 4335 NL Middelburg Op een mooie herfstdag heeft zij haar intense leven hier losgelaten Margaretha Elisabeth Wilhelmina van Rens - Margot - Weduwe van Teun Dijkgraaf 15 mei 1.936 9 oktober 2012 Marijn Jansen Bob, Kiek Frank Sibbel - Heieen en Roderik van Nispen tot Sevenaer-fansen Paul, Car lijn Maria van Rens Piet en Marie-Louise van Rens-Hanenkamp Arjen Dijkgraaf Abbé de St. Pierrelaan 5 4334 AN Middelburg De Eucharistieviering bij de uitvaart zal gehouden worden op maandag 15 oktober om 11.00 uur in de St. Willibrorduskapel te Domburg, Badhuisweg 4. Aansluitend is er rond 12.30 uur gelegenheid tot condo leren in het Badpaviljoen, Badhuisweg 21 te Domburg. Hierna zal zij door haar naaste familie begeleid worden naar het crematorium. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar ook dankbaar dat ze zo lang bij ons was, delen wij u mee dat is overleden Oud-Sabbinge, 25 februari 1915 Goes, 11 oktober 2012 Dig en Loes Vleugel Dimitry en Brigitte Erik en Lidewij, Noah, Jaida Louise Correspondentieadres: Boeijerstraat 21, 4311 EW Bruinisse Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcen- trum 'De Bevelander)', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden op woens dag 17 oktober om 13.30 uur in de 'Grote of Maria Magdalenakerk' te Goes. Aansluitend aan deze dienst vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in rouwcentrum 'De Bevelander)'. Wij zijn verdrietig om het verlies van mijn geliefde schoonzus en onze lieve tante J. FIorein-Reijnhout Wolphaartsdijk: A. Reijnhout-Anthonise en (klein)kindefen Het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Op 85 jarige leeftijd is overleden onze moeder en oma Johanna Dina Maas Hanny weduwe van Wim van Hanegem Vlissingen: Leendert en Ria Max, Casper Amsterdam: Ab en Marja Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis Vondellaan, woning 13 voor hun betrokkenheid en goede zorgen. Correspondentieadres: Verdilaan 19 4384 LB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. In vrede kan ik mij te ruste begeven en - aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. (Psalm 4: vers 9) Met veel verdriet geven wij u kennis van hel overlijden van onze lieve vader en opa Comelis Pieter (Kees) Gouw weduwnaar van Kitty Gouw-Holst A Sprang-Capelle, 27 november 1925 t Amerongen, 4 oktober 2012 Gert-Jan Gouw Arend en Valerie Gouw-Almeida Marc, Richard, Bernard Nora Gouw Herman en Geertje Gouw-Mellema Correspondentieadres: VanAlkemadelaan 189 2597AE Den Haag Papa heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. 12 september 1922 Vlissingen: Middelburg: Vlissingen: Mef leedwezen hebben we kennis genomen van het over lijden van de heer Triest de Jonge We denken aan hem als een sympathiek en gewaardeerd lid van onze vereniging. We wensen de familie zeer veel sterkte toe. De Koperen Passer, club N4 Delta Na een korte periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwachts overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Christina Kasse - van Schelven weduwe van Johannes Comelis Kasse f 11 oktober 2012 Nel in den Bosch-Kasse Antoon in den Bosch Marg Gilde-Kasse Piet Gilde Ans de Jonge-Kasse Gerard de Jonge Evelien en Danny Frederike en Inus Anne-Fleur en Onno Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Verpleeghuis Weyevliet. Correspondentieadres: Goeman Borgesiusstraat 17, 4384 JL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 oktober van 13.00 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.45 uur een herdenkingsdienst worden gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. "Zij mogen uitrusten van hun inspanningen, want hun daden vergezellen hen." Openb. 14vs 13 Margot van Rens is overleden op 9 oktober/Verdrietig zijn we om het verlies van onze lieve vriendin. Middelburg /Domburg: Ted Pieters Marianne Rijken Clarie Uyterlinde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39