PZC PZo .nl/abonnee "Ze zijn terug: De Abonnee Win Weken!" lE&a Met 30% korting naar de nieuwe m show van Holiday on Ice! 381 zaterdag 13 oktober 2012 ABONNEE VOORDEEL De Abonnee Win Weken zijn terug! Een groot opgezette actie met honderden prijzen, zodat iedere abonnee een goede kans maakt. Voor trouwe lezers zijn de Abonnee Win Weken inmiddels een begrip. Al jaren is dat onze manier om de loyaliteit van de abonnees te belonen. En juist in deze tijd van inleveren willen we onze abonnees opnieuw dit extra plezier doen. Ook dit jaar zoeken we dus winnaars. Het prijzenpakket is enorm. Honderden prijzen zijn beschikbaar, variërend van sieradensets en digitale videocamera's tot luxe verwenarrangementen, netbooks en diascanners. Ook is er een prachtige hoofdprijs. Als abonnee hoeft u niet veel moeite te doen om mee te dingen naar een mooie prijs. Doe dus straks zeker mee! Vanaf 18 oktober kunt u zich inschrijven voor de Abonnee Win Weken. U leest daarover nog alle informatie in de krant. In november zijn de eerste week- trekkingen, in december is de uitreiking van de fmaleprijzen. Wij wensen u veel geluk! Met hartelijke groet, Team Abonnee Win Weken PS: Als abonnee geniet u het hele jaar door van voordelen. Aantrekkelijk ge prijsde artikelen in onze webshop bijvoor beeld, extra kortingen op voorstellingen, reizen en andere uitgaanstips en speciale abonneedagen. En natuurlijk zes dagen per week het regionale en andere nieuws in uw krant, en 24 uur per dag op internet via uw pc, tablet ofsmartphone. Inschrijving: start op 18 oktober Reactie van een abonnee die vorig jaar een weekendje weg won: "Ik heb genoten van een heerlijk weekendje weg. Niets te klagen. Een heerlijk hotel, een prachtige omgeving, goede service, gewoon: genieten als een god in Frankrijk! Zeker in de huidige tijd waarin ik toch goed moet uitkijken wat ik met mijn geld doe, is dit niet iets wat ik zomaar ga doen. Daarom is d'rt juist zo'n geweldige prijs!" ABONNEE VOORDEEL SPEED: snel, stoer en sensationeel! Rie men vast, want Holiday on Ice schakelt naar de hoogste versnelling en geeft vo! gas met deze splinternieuwe show. Rock en dance beats zwepen danseressen op en motorrijders verrassen met snelle stunts op het ijs met speciaal voor deze show ontworpen motorfietsen. SPEED is een show vol nooit eerder vertoonde acts en bloedstollende luchtacrobatiek in een specta culair decor met een industriële, stoere uitstraling. Entertainment op z'n snelst, dat is SPEED en als abonnee van de PZC kunt u deze spectaculaire show beleven met maar liefst 30% korting! Kaarten bestellen SPEED toert vanaf 18 oktober vier weken lang door Nederland, met optredens in de steden Utrecht, Den Bosch, Amsterdam en Rotterdam. O.v.v. DAG BLAD kunt u kaarten met 30% korting bestellen. Ga hiervoor naar pzc.nl/abonneevoordeel waar tevens alle speeldata per stad staan vermeld. De korting is alleen geldig op rang 1 en 2, kinde ren t/m 12 jaar ontvangen 50% korting op de reguliere prijs. Prijzen Rang Rangl Rang 2 Rolstoel Normale prijs* 47,95 42,95 37,95 Abonneeprijs* 33,55 30,05 26,55 'Prijzen zijn excl. reserveringskosten a 3.40 per kaart ei king. Voor het weekend (vrij t/m zon) geldt een toeslag Actievoorwaarden Deze actie is geldig t/m 11.11.12 (kaarten zijn te boeken t/m 31.10.12) en van toepassing op alle voorstellingen voor rang 1 en 2, Minimaall ticket per boeking, maximaal 10 tickets per boeking. Niet geldig in combinatie met andere kortingen en geen restitutie op reeds gemaakte boekingen. Produ cent behoudt zich het recht voor tussentijds de actievoorwaarden te wijzigen. Meer informatie over de show kunt u vinden op: www.holidayonice.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38