Jan Schot Jan Schot Jan Schot Jan Schot *40 I - zaterdag 13 oktober 2012 0 mens9nlinq.nl De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd een leven lang zorgzaam geweest gegeven en geloofd ze zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan onze mam die voor altijd afscheid van ons nam. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd geven wij u kennis dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-Kats Pieternella Cornelia Priester-Remeeus -Nel weduwe van Eduard Pieter Priester Ouwerkerk, 29 oktober 1926 Zierikzee, 11 oktober 2012 Pto. De Mazarrön: Maris Yvonne en Richard Joey. Damiën. lndy Kats: Sannyen Martin Éi-win Mamix en Cassandra Houten; Wilcoen Carolien Lotte Madelief Wij willen allen die haar een warm hart toedroegen haar verzorgden en nabij stonden, van harte bedanken. Correspondentieadres: Kreekpad 6 4485 AZ Kats Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid van haar te nemen op dinsdag 16 oktober om 11.00 uur in de 'Nicolaaskerk', Kerkgang 2 te Kortgene. De begrafenis zal omstreeks 12.50 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in 'Het Grand Café', Havenweg 1 te Kortgene. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Pieternella Cornelia Priester-Remeeus Weduwe van E.P. Priester Goes: W.A. Remeeus J.C. Remeeus-Mullië t Hoek: A.W. Remeeus t C. Remeeus-Pannekoek t Burgh-Haamstede: W.P. Veerhoek-Remeeus t C. Veerhoek t Ouwerkerk: P.A. Remeeus t A. v.d. Linden-Westbroek Ouwerkerk: C. Remeeus Remeeus-Steenpoorte Neven en nichten "Belangstellend, geïnteresseerd en attent" Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Nel Priester-Remeeus Kortgene: Dirk de Bruijne - in herinnering Janny de Bruijne-Priester Meeuw en Ta nj a Roy, Christy en Nick Marco en Anneke Kortgene, 12-10-2012 'Nooit klagend, accepterend wat kwam, het einde sloop nader. Bedroefd om het grote verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, superopa, broer, zwager en oom Tholen, 18 november-1932 .Goes, 11 oktober 2012 Uit aller naam: Wies Schot-Emmaneel Oostsingel 58-01 4461 KD Goes Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op maandag 15 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Wij willen samen met u het leven van Jan gedenken op dinsdag 16 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. In grote bewondering en dankbaarheid voor wie hij voor ons was nemen wij met verdriet afscheid van onze geweldige vader en superopa Hij was een voorbeeld waar wij nog veel aan zullen denken. Stefan en Manon, Joep Ook al ben ik nog zo klein, opa, bij u was het altijd fijn. Joep Schot Een groot mens met een warm hart is overleden. Vader, schoonvader en opa van onze werkgever en collega, Stefan Schot, Manon de Nooijer en Joep. Wij wensen Wies, Stefan, Manon en Joep héél véél sterkte met dit grote verlies. Leonie Daniëlle Samanta Ellen Samantha Kaylee Bianca Milou Carin Jacqueline l.v.m. het afscheid van zijn beide locaties van Kapsalon Schot, Opril Grote Markt en Erasmuspark, dinsdag 16 oktober de gehele dag gesloten. Ik leer je lopen, veilig aan Mijn Hand Samen gaan we naar 't Beloofde Land De weg is moeilijk, maar Ik ben er bij Ook al struikel je. Ik blijf aan je zij! Na een langdurig en geduldig gedragen ziekbed is van ons heengegaan onze lieve vrouw, moeder, zus, tante en dochter Jolanda Sinke-Jansen echtgenote van Jo Sinke 4- 5 maart 1962 - f 11 oktober 2012 Goes: lo Sinke Mike Vlissingen: Wilma Stefan, Rianneke Nieuw- en Sint Joosland: J.LJ. Jansen L. Jansen-Tollenaar Populierenstraat 80 4462 BG Goes Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, D.V. maandag 15'oktober van 19.30 tot 20.00 uur in "De Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 16 oktober om 13.00 uur in "De Levensbron", waarna de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" nog gelegenheid tot condoleren. Géén zwarte kleding. Géén bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart mocht ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve pa, opa en overgrootopa Ignatius Stelwagen Nar- Halsteren, 12 maart 1920 t Oost-Souburg, 10 oktober 2012 Een bijzondere man is van ons heengegaan. Catharina Maria Stelwagen-Grassens t Jan en Annemarie Juul Guus Kees Harry en Wilma Eist Frank Ilona, Indira Pauline Rolf, Daniël Marian en Henry Eelke Carolien Correspondentieadres: Kanaalstraat 40 bov, 4388 BN Oost-Souburg. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 16 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij luillen het team van Ambachtsveld -woning 33- hartelijk danken voorde liefdevolle zorg en begeleiding aan onze pa en opa. Dag Opa Stel We zullen je missen. Eelke Carolien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 118