OysfJïderj Janny Florein-Reijnhout -Tante Janny- nienseni.inq.nl zaterdag 13 oktober 2012 *5 juli 1945 Middelburg f 6 oktober 2012 Ruud Buijs Wij hebben mijn man en onze vader een laatste groet gebracht. Ook ontvangen wij graag uw schriftelijke condoleance. Corrie Buijs- van 't Leven Christian Derek Westerscheldeplein 126 4335 NL Middelburg Op een mooie herfstdag heeft zij haar intense leven hier losgelaten Margaretha Elisabeth Wilhelmina van Rens - Margot - Weduwe van Teun Dijkgraaf 15 mei 1936 9 oktober 2012 Marijn Jansen Bob, Kiek Frank Sibbel Heieen en Roderik van Nispen tot Sevenaer-Jansen Paul. Carlijn Maria van Rens Piet en Marie-Louise van Rens-Hanenkamp Arjen Dijkgraaf Abbé de St. Pierrelaan 5 4334 AN Middelburg De Eucharistieviering bij de uitvaart zal gehouden worden op maandag 15 oktober om 11.00 uur in de St. Willibrorduskapel te Domburg, Badhuisweg 4. Aansluitend is er rond 12.30 uur gelegenheid tot condo leren in het Badpaviljoen, Badhuisweg 21 te Domburg. Hierna zal zij door haar naaste familie begeleid worden naar het crematorium. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar ook dankbaar dat ze zo lang bij ons was, delen wij u mee dat is overleden Oud-Sabbinge, 25 februari 1915 Goes, 11 oktober 2012 Dig en Loes Vleugel Dimitry en Brigitte Erik en Lidewij, Noah, Jaida Louise Correspondentieadres: Boeijerstraat 21, 4311 EW Bruinisse Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 16 oktober van 19.00 tot 19.30 uur 'n rouwcen- trum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden op woens dag 17 oktober om 13.30 uur in de 'Grote of Maria Magdalenakerk' te Goes. Aansluitend aan deze dienst vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in rouwcentrum 'De Bevelanden'. Wij zijn verdrietig om het verlies van mijn geliefde schoonzus en onze lieve tante J. Florein-Reijnhout Wolphaartsdijk: A. Reijnhout-Anthonise en (klein)kinderen De Heer is mijn herder Na een hele zware strijd en veel pijn te hebben geleden is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame ma, schoonma, oma en overgrootmoeder Magdalena Gelderland Hengstdijk *20-10-1922 Terneuzent 11-10-2012 Terneuzen Bcmadette en Simon Sandra en Fabian - Manon, Stijn Edwin en Arenda Arno en Elyse Martina t Sleidingc (B)Mare en Pat Peter Tom en Annabel Wouter Correspondentieadres: B. den Deurwaarder Beatrixstraat 19 4532 AV Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 17 oktober om 10.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt aldaar. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Dinsdag 16 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorre voor de liefdevolle verzorging. In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, 0 Here,-doet mij veilig wonen. (Psalm 4: vers 9) Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Cornelis Pieter (Kees) Gouw weduwnaar van Kitty Gouw-Holst Sprang-Capelle, 27 november 1923 t Amerongen, 4 oktober 2012 Gert-Jan Gouw Ai-end en Valerie Gouw-Almeida Marc, Richard, Bernard Nora Gouw Herman en Geertje Gouw-Mellema Correspondentieadres: Van Alkemadelaan 189 2597AE Den Haag Papa heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. Het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Op 85 jarige leeftijd is overleden onze moeder en oma Johanna Dina Maas -Hanny weduwe van Wim van Hanegem Vlissingen: Leendert en Ria Max, Casper Amsterdam: Ab en Marja Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis Vondellaan, woning 13 voor hun betrokkenheid en goede zorgen. Correspondentieadres: Verdilaan 19 4384 LB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Op 9 oktober 2012 is overleden oud-medewerker van politie Wilhelmus (Wim) Schutte Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Namens alle medewerkers van Politie Zeeland, A. M. Demmers-van der Geest, korpschef Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma Hendrikje Grofsmid-Deenen Hennie echtgenote van Harm Grofsmid Zij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Hoek: Harm Grofsmid Graauw: Steffenen Ingrid Evy en Johan Manou en Joost Karlijn t Maaike Femke Jasper Soesterberg: Margriet en Erwin Joris Tara 10 oktober 2012 Ds Raamshof 57.4542 AZ Hoek U kunt afscheid nemen van Hennie in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, op dinsdag 16 oktober van 13.00 tot 13.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt daarna gehouden om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematiedienst kunt u de familie ook persoonlijk condo leren in de aula, gevolgd door een samenzijn in de koffie kamer. Geen bloemen, maar in plaats daarvan graag een donatie aan de Kankerbestrijding, waarvoor een collectebus aanwezig zal zijn. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Triest de Jonge Triest was gedurende een groot aantal jaren betrokken bij de voorlopers van Stichting ZorgSaam. Hij was een actief lid van de Raad van Toezicht van zowel Thuiszorg/ Ouderenzorg als van het Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Zijn inzet en deskundigheid is steeds zeer gewaardeerd. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur en medewerkers Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Met pijn in ons hart hebben wij kennis genomen van het overlijden van Triest de Jonge lid van bridgeclub Luctor et Emergo Triest heeft onze club zes jaar gediend als voorzitter. Wij wensen Jopie, de kinderen en kleinkinderen heel veel kracht om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van bridgeclub Luctor et Emergo Met leedwezen hebben we kennis genomen van het over lijden van de heer Triest de Jonge We denken aan hem als een sympathiek en gewaardeerd lid van onze vereniging. We wenden de familie zeer veel sterkte toe. De Koperen Passer, club N4 Delta

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 117