Walcheren blijft p zc 15 Rentree Nuytinck na vee l blessureleed Broos gokt met Koewacht op top drie 281 Zeeuwse marathonschaatsers beginnen seizoen in Amsterdam André Kuipers Expedition 30/31 pzc.nl/webwinkel vrijdag 12 oktober 2012 «ga—WW—MMammwB«Biawini*iMQH IHIM!fc—1 BILJARTEN Driebanden groot Vierde divisie poule 5. Ca fé 't Steegje 2-'s Lands Welvaren 2 8-0: Frans Bambacht-Nico Peeters 30-25, 64; Peter Contini-André Schouwenaar 25-18, 38; Anton Pals-Peter Smulder 25-10, 46; Jimmy Sege- ren-Willem Smid 20-19, 40. Kader. Wellse Vaert 2-Kaderteam 's Lands Welvaren 1 6-2: Ludo Kools (250-57/2)-Ro- bert van Stevendaal (220-57/2) 250-107, 5; Remko van Oosterom (140-38/2)-Danny Wal- hout (160-57/2) 140-44, 10; Nathaniel Nguyen (130-38/2)-Jaap Hameling (160-38/2) 130-15, 5; Jurgen Monster (110-38/2)—Jan Goudzwaard (130-38/2) 70-130, 7. Pool. Reginale eerste klasse. Tilburg Jo- kers-Roadhouse Blues 5-1: 8-ball. Joost Fe- ijen-Jan Roskam 5-6; Ronald Bakx-Patrick Gil de 1-6. 9-ball. Mark Kerckhoven-Jeroen Dam man 3-7; Kevin van de Wouw-Dennis van Bel- zen 3-7.10 ball. Bart Luijkx-Dennis van Belzen 6-3. Straight. Bart Luijkx-Jeroen Damman 55-75. Raodhouse Roadies-Dead Strokers 4-2: 8-ball. Jasper Vantricht-Andrew Roodbol 6-4; Mark van Wijngarden-Danny Prinse 6-1. 9-ball. Rinus Witte-Danny Prinse 7-6; Robbin Jobse- Robin Rooijakkers 3-7. 10-ball, Stefan Hof- man-Robin Rooijakkers 3-6, Straight. Chris van Renswoude-Andrew Roodbol 75-24. ZAALVOETBAL Hoofdklasse. Groene Ster 2-Botafogo 3-5 (1-2). Scores Groene Ster: lad Azzanagui, Mo hammed Alhajaji en Khalid Saiboua 1. MIDDELBURG/TILBURG Overwinningen voor Roadies en Blues De Middelburgse poolbiljarters van Roadhouse Roadies wonnen in eigen huis met 4-2 van Dead Strokers en Roadhouse Blues klop te Tilburg Jokers met royale cijfers: 1-5. Daarmee deden beide teams goede zaken op de ranglijst. Ze staan beide in de top vier van de re gionale eerste klasse. door Barry van der Hooft ROTTERDAM - Erwin Nuytinck heeft donderdagmiddag na lang blessureleed zijn rentree gemaakt. De middenvelder van Excelsior speelde als invaller twintig minu ten mee in het oefenduel met Feye- noord. Excelsior won met 4-1 van de stadgenoot, die veel spelers mis te vanwege interlandverplichtin gen. De voetballer uit Wolphaartsdijk raakte vorig seizoen geblesseerd aan zijn been, maar het was lange tijd onduidelijk wat er precies mis was. Uiteindelijk bleek het om een compartimentsyndroom te gaan. De huls om de spier bij zijn knie bleek te smal, waardoor de spier bij belasting niet uit kon zetten en MIDDELBURG - Op de Jaap Eden- baan in Amsterdam beginnen de Middelburgse broers Erwin en Niels Mesu en Yersekenaar Ant- wan Tolhoek zaterdag aan hun ma rathonseizoen. Daar is de eerste wedstrijd van de KPN Marathon Cup. De drie Zeeuwen schaatsen bij ver schillende ploegen. De 23-jarige Er- door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Reinbert Broos (33) valt als aanvoerder van zondag- vijfdeklasser Koewacht de eer ten- deel om zich in de top zeven van de PZC-toto te nestelen. Met zijn ploeg zet hij dit seizoen wat hoger in. Laatste man Broos treft zondag op eigen veld koploper Corn Boys. „Ik zet thuis toch in op een één. Wij hebben het tegen Sluis hele maal laten liggen, maar de weken daarna hebben we het goed opge pakt. We staan nu drie punten achter op Corn Boys en gelijk ko men is ons doel. De eerste drie ploegen in de vijfde klasse promo veren. Ik schat in dat wij, Corn Boys en Breskens in de top drie eindigen." Het invullen van de toto was geen eitje voor Broos. Vroeger volgde hij het Zeeuwse voetbal intensief, maar tegenwoordig beperkt hij zich voornamelijk tot het Zeeuws- Vlaamse deel. Bij Serooskerke-Ar- nemuiden voorspelt hij een zege voor de bezoekers. „Maar dat is meer het gevoel", geeft hij aan. „En De Valk zegt me helemaal niks", verklapt hij bij het duel tus sen Vlissingen en die ploeg. Hij voorspelt een gelijkspel. Hoek is wel gesneden koek. Tegen Zwalu wen V. pakt de hoofdklasser vol gens Broos drie punten. „Vorige week was het niet goed. Die gaan voor eerherstel." Hoek-Zwaluwen V X Nivo Sparta-Kloetinge X LRC-Terneuzense Boys X Drechtstreek-GPC Vlissingen x Serooskerke-Arnemuiden X Vlissingen-Walcheren X SKNWK-Smerdiek X - Venray SV-Goes X Viissingen-De Valk X Moerse Boys-RCS X Koewacht-Corn Boys X Walcheren won vijf duels op rij en heeft vijf tien punten. De Vlissingse formatie scoorde 23 keer en kreeg zes goals tegen. zijn rechterbeen snel verzuurd raakte. In maart werd Nuytinck ge opereerd, waarna hij snel weer hoopte te kunnen spelen. Het her stel duurde opnieuw echter langer dan gehoopt. Donderdag kon hij eindelijk weer eens een wedstrijd spelen. Bij rust leidde Excelsior met 2-1, door doel punten van Mick van Buren en Niels Vorthoren. Namens Feye- noord scoorde Cas Knoester tegen. Vorthoren maakte er in de tweede helft 1-3 van, waarna Nuytinck mocht invallen. In de slotminuut schoot Roland Alberg nog een vrije trap in de kruising: 1-4. Bij Feyenoord maakten verdediger Io ns Mathijsen en spits Mitchell te Vrede ook hun rentree na blessu res. win Mesu rijdt mee in de Top Divi sie en komt uit voor Radson-Jin- stal. Zijn drie jaar jongere broer de buteert in Amsterdam op dat hoog ste niveau. Hij is nieuw bij Team De Haan Westerhoff De achttienjarige Tolhoek heeft in de zomer een plaats gevonden bij Wadro BV. Hij schaatst in de Eer ste Divisie. door Johnny Willeboordse VLISSINGEN - Na de 10-2-overwin- ning op Wemeldinge staat voor za terdag-vierdeklasser Walcheren de stadsderby tegen Vlissingen op het programma. Het vertrouwen is groot bij de leider in de competitie. Vlissingen staat voor de zware taak om Walcheren het eerste puntver lies te laten lijden. Na vijf gespeelde wedstrijden staat Walcheren op de maximale vijf tien punten. De spelers en de staf blijven echter met beide benen op dé grond staan op weg naar het ge wenste kampioenschap. Trainer Marco Schroevers en de negentien jarige spits Bart Chemin weten bei den dat alleen het kampioenschap voldoende zal zijn, maar „we moe ten niet gaan denken dat we er al zijn". De dub doet het niet alleen goed wat betreft het aantal punten. Ook de sfeer bij Walcheren is erg goed. „En dat is weieens anders geweest de afgelopen jaren", weet Schroe vers. De overstap naar het zaterdag voetbal heeft hier een belangrijke rol in gespeeld. „Je ziet meer men sen langs de kant staan. Als je wint, heb je vrienden. In dit geval hebben wij supporters. Het was op zondag vaak zo dat we veel lege stukken hadden langs het veld. Nu zie je overal mensen staan die ons aanmoedigen. Dit helpt de ploeg naar de resultaten van de afgelo- pen weken." Het meest aansprekende resultaat is uiteraard de 10-2 tegen Wemel dinge. Ondanks de uitslag van za terdag is de trainer van Walcheren tijdens de wedstrijd nog ongerust geweest over een goede afloop. Schroevers zag zijn ploeg de eerste drie grote kansen missen en wist wat voor gevolgen dat zou kunnen hebben. „Als je kansen blijft mis sen, ligt de bal er op den duur aan de andere kant in", zegt hij. „Die gedachte is wel door mijn hoofd ge gaan na het missen van onze kan sen. Toen we eenmaal de eerste goal hadden gemaakt, werden de ruimtes voor ons nog groter en konden we uiteindelijk uitlopen. Dat we ook nog de dubbele cijfers haalden, was natuurlijk helemaal fantastisch." Wemeldinge viel voor Schroevers erg tegen. „Het leek wel alsof ze he lemaal niet wilden winnen. Het ging allemaal zo makkelijk. Wij gin gen de wedstrijd in alsof het een topper zou worden, waarbij we hard moesten werken om te kun nen winnen. Hiervan is eigenlijk nooit sprake geweest." Ook de negentienjarige spits Bart Na zijn elfdaagse ruimtemissie Delta in april 2004, ging ESA-astronaut André Kuipers 18 december 2011 voor de tweede keer dé ruimte in. Daar woonde en werkte hij vijfenhalve maand aan boord van het in ternationale ruimtestation ISS. Aan boord was Kuipers behalve astro naut ook wetenschapper, arts en docent. Op zijn programma stonden talrijke wetenschappelijke experimenten en educatieve activiteiten. Deze boeiende NOS-documentaires volgen Kuipers vanaf de count down op de steppe van Kazachstan, tijdens het leven aan boord van de ISS, tot aan zijn huldiging op de boulevard van Noordwijk. Totale speelduur: circa 335 minuten, Nederlands gesproken. Lezersprijs 14,95* ^Exclusief verzendkosten X BON André Kuipers Expedition 30/31 i Hierbij bestel ik: (aantal) x 'André Kuipers expedition 30/31a 14,95* I excl.verzendkosten van95 Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel I 5 werkdagen. Klantenservice: 09Ö0 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas met mogehik uw bestel- I ling telefonisch of per mail door te geven l VOORLETTERSVOORNAAM NAAM ÜM OV ADRES HUISNUMMER POSTCODE PLAATS TELEFOON E-MAIL GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING l Stuur de volledig, In blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, l o.v.v. 'André Kuipers Expedition 30/31', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. categorie dvd's en games #WEBWiNKEr^|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28