Jacob de Jager woensdag 10 oktober 2012 Cl (Henseniinq.nl Bedroefd dal uit onze familiekring is weggenomen onze broer, schoonbroer en oom Aiex der Weduwe echtgenoot van Marie Jeanne Emelie Honoré van Leuven Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Jo en Willy Agnes en Peter Fideel Lena en Fons Robert en Godelieve Guust en Marcella Rene en Annelies t Marinette Johnny en Ria Margo en Fabiën t Niek Neven en nichten Afscheid nemen is het moeilijkst in het leven. Men leert het nooit... Met veel verdriet in ons hart, maar beseffend dat het goed is zo, nemen we afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame pa en de allerliefste opa van de wereld Alexander Petrus Josephus der Weduwe Lex echtgenoot van Marie Jeanne Emelie Honoré van Leuven Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Hulst: Marie-Jeanne St Jansteen: Claudia en William Demi, Lisa. Sem Hulst: Cindy Onze dank gaat uit naardr. I. Wauters, het personeel van het dialysecentrum en afd. B2 van Zorgsaam Ziekenhuis, Dr. Voorbrood en aan Lisette, Angelique, Brigitte en Dominique van dePrivazorg. 8 oktober 2012 Jacob Catslaan 15,4561 LH Hulst U kunt afscheid nemen van Lex in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 11 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 12 oktober om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 'Loof de Here mijn ziel' 'Zoals een vader zich ontfermt over zijn kinderen zo ontfermt de Here Zich over wie Hem vrezen' Onze Hemelse Vader heeft Zijn geliefd kind thuis gehaald. Nieuwdorp 29-12-1924 Goes 08-10-2012 Wij zijn verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor zijn liefdevolle zorg. Zijn leven en orgelspel getuigden van grote iiefde voor God. Kloetinge: B.D. de Jager-de Looff Zaamsiag: Francien en Bram Riemens-de Jager Eefje V en Pepijn Gilles en Hananja Nieuwdorp: Jan en Marianne de Jager-Scheele Emmy en Sander Adriaan Heinkenszand Arja en Han de Feijter-de Jager Anne Boudewijn, geborgen in Zijn Schoot Reijnder Kasper Benjamin, geborgen in Zijn Schoot Goes: Arjan de Jager Goes: Herma de Hamer-de Jager; in liefdevolle herinnering Sjaak en Trudy de Hamer-de Lorm Joop en Esther Eline en Mark Annelies Nieuwdorp: Jeannette en Sam van Gurp-de Jager Sammy Cindy en Danny, Giovanni Gea Correspondentieadres: Hemstraat 7 4481 WL Kloetinge Er -is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 13 oktober om 11.00 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43a te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen en condoleance. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemde kerk. 's Avonds zien we een hele heldere ster Dichtbijmaar eigenlijk oneindig ver Lieve opa, je moet weten We zullen je nooit vergeten Kusjes, Demi, Lisa en Sem Onze hartelijke dank gaat uit naar alle verpleegkundigen en vrijwilligers van Alévo, ADRZ afdeling geriatrie en Hospice 'Het Clara Hofje' voor de liefdevolle zorg. Familie de Jager. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd. uit ons midden heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze geliefde en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth Johanna Tolhoek-Peene sinds 3 september 1985 weduwe van Gerrit Tolhoek 29 november 1923 t 9 oktober 2012 Vlissingen E.M. Post-Tolhoek J. Post Goes L. Elenbaas-Tolhoek J. Elenbaas West-SouburgD.D. Bosschaart-Tolhoek I.J. Bosschaart ZaamsiagD. Koole-Tolhoek P. Koole Sint Laurens J.A. Tolhoek S. Tolhoek-Wisse Hoek W. de Jonge-Tolhoek A. de Jonge HoekD.J. KostetTolhoek J. Koster Vlissingen J.D. Tolhoek J.E. Tolhoek-Furster BorsseleG.W. Tolhoek J.C.M. Stokx Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer, afd. Oester, voor de liefdevolle verzorging en Dr. P. de Laet met assistentes voor de medische begeleiding. Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres J.A. Tolhoek De Warande 7 4333 LD Sint Laurens Op vrijdag 12 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 13 oktober om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Met veel verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft en met vele mooie herinneringen, delen wij u mede dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve man en onze lieve vader Roeland Honoré Maria Colsen 17-06- 1947 Sas van Gent t 08- 10-2012 Brugge (B) Groede: Laura Colsen-Danneels Barbara f Breskens: Matthiéu Colsen Groede: Manuel Colsen Familie Colsen Familie Danneels 8 oktober 2012 Burgemeester J.C. Everaarslaan 34 4503 AB Groede De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 13 oktober om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Roeland ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u, voorafgaand aan de plechtige uitvaartdienst, om 09.45 uur .afscheid van hem kunt nemen. Wanneer wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u deze aankondiging dan als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 64