DvsrJedEn Jacob de Jager 36 Ifamïliebei woensdag 10 oktober 2012 fj) dlensenlinq.nl 1957 2012 Op O. V11 oktober 2012 hopen onze lieve ouders en grootouders Jan Stouten en Maatje Stouten-Knop hun 55- jarig huwelijk te herdenken. Jbent van harte welkom tijdens de recep tie op zaterdag 10november in het Dorpshuis Oosterhof van 15.00 tot 17.00 uur. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 'Loof de Here mijn ziel' 'Zoals een vader zich ontfermt over zijn kinderen zo ontfermt de Here Zich over wie Hem vrezen' Onze Hemelse Vader heeft Zijn geliefd kind thuis gehaald. Nieuwdorp 29-12-1924 f Goes 08-10-2012 Wij zijn verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor zijn liefdevolle zorg. Zijn leven en orgelspel getuigden van grote liefde voor God. Kloetinge: B.D. de Jager-de Looff Zaamslag: Francien en Bram Riemens-de Jager Eefje ven Pepijn Gilles en Hananja Nieuwdorp: Jan en Marianne de Jager-Scheeie Emmy en Sander Adriaan Heinkenszand Arja en Han de Feijter-de Jager Anne Boudewijn, geborgen in Zijn Schoot Reijnder Kasper Benjamin, geborgen in Zijn Schoot Goes: Arjan de Jager Goes: Herma de Hamer-de Jager, in liefdevolle herinnering Sjaak en Trudy de Hamer-de Lorm Joop en Esther Eiine en Mark Annelies Nieuwdorp: Jeannette en Sam van Gurp-de Jager Sammy Cindy en Danny, Giovanni Gea Correspondentieadres: Hemstraat 7 4481 WL Kloetinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 11 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 13 oktober om 11.00 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43a te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen en condoleance. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemde kerk. Onze hartelijke dank gaat uit naar alle verpleegkundigen en vrijwilligers van Alévo, ADRZ afdeling geriatrie en Hospice 'Het Clara Hofje' voorde liefdevolle zorg. Familie de Jager. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten, onze geliefde en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Elisabeth Johanna Tolhoek-Peene sinds 3 september 1985 weduwe van Gerrit Tolhoek 29 november 1923 9 oktober 2012 VlissingenE.M. Post-Tolhoek J. Post Goes L. Elenbaas-Tolhoek J. Elenbaas West-SouburgD.D. Bosschaart-Tolhoek I.J. Bosschaart Zaamslag.- D. Koole-Tolhoek P. Koole Sint Laurens J.A. Tolhoek S. Tolhoek-Wisse Hoek W. de Jonge-Tolhoek A. de Jonge Hoek: D.J. Koster-Tolhoek J. Koster Vlissingen J.D. Tolhoek J.E. Tolhoek-Furster Borssele G.W. Tolhoek J.C.M. Stokx Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer, afd. Oester, voor de liefdevolle verzorging en Dr. P. de Laet met assistentes voor de medische begeleiding. Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres J.A. Tolhoek De Warande 7 4333 LD Sint Laurens Op vrijdag 12 oktober is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 13 oktober om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Na - zoals ma zelf zei: - "92 mooie en gezonde jaren" en een wat minder laatste jaar. is toch nog onverwachts overleden onze lieve moedei", groot- en overgrootmoeder Suzanna Bom-Verstraaten Suze gehuwd geweest met Cees Bom 11997 Nieuwerkerk: Tineke en Rinus Jos en Annette Cor en Maja Sonja en Toon Corrieen Cees Carla en lohan Jacco Sarissa en Jack en achterkleinkinderen Zierikzee, Zorgcentrum "De Wieken", 7 oktober 2012 Correspondentie-adres: d'Heule 33,4306 EA Nieuwerkerk De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 12 oktober om 13.00 uur in "Punt 3", aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Punt 3". Heden overleed zacht en kalm onze lieve zus, schoonzus en tante Suze Bom-Verstraaten Uil aller naam: Familie Verstraaten Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Jaap van Rooijen Culemborg: N. Hoogeboom-van Rooijen R.P. Hoogeboom Middelburg: L.A. van Rooijen Ph. van Rooijen-Gersjes Vlissingen: J. van Rooijen J.M. van Rooijen-Maas Nuenen: LJ. de Kam-van Rooijen L. de Kam Nichten en neven We zullen hem missen. Vlissingen, 7 oktober 2012 Veilig in Jezus' armen Overleden is onze geliefde zwager en oom Jaap van Rooijen Wij wensen Ploon en de kinderen sterkte toe. Lou Roelse Krijn en Berra Faasse-Roelse Piet en Kee Roelse-Minderhoud Jan en Hannie Dekker-Roelse Jaap en Mientje Roelse-Dingemanse Neven en nichten Met leedwezen namen wij kennis van het bericht van overlijden van Jaap van Rooijen Gedurende de restauratie van de Sint (acobskerk was hij een zeer gewaardeerd en trouw vrijwilliger, die met zijn grote deskundigheid een bewonderenswaardige bijdrage aan dit project heeft geleverd. Ook na afronding van deze restauratie heeft hij zich ingezet voor het behoud van dit monument voor de kerkelijke gemeente en voor het culturele gebruik van het gebouw. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte toe bij dit verlies. Namens de Restauratiecommissie Sint Jacobskerk Vlissingen, Jan Weug, voorzitter Heden bereikte ons het bericht dat is overleden ons erelid Jaap van Rooijen Jaap heeft zich altijd met volle overtuiging ingezet en betekende heel veel voor onze vereniging. Wij wensen Ploon, de kinderen en verdere farnilie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigenten en leden Muziekvereniging Vlijt en Volharding, Oost-Souburg Afgelopen zondag overleed Jaap van Rooijen Vele jaren heeft hij als secretaris veel werk verricht voor onze commissie. Wij zullen hem in herinnering houden. Orgelcommissie Sint Jacobskerk Vlissingen, 9 oktober 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36