PZC Tulip Inn Zoetermeer-Den Haag Nieuwjaarsconcert Keulen**** Tulip Inn woensdag 10 oktober 2012 29 izf Incl. gratis treinretour Den Haag! WEBWINKEL ljanuari Leonardo Hotel Köln 95,- NH Köln City 99,- NH Köln Mediapark 99,- Prijzen zijn per persoon bij 2 personen per kamer. 2 januari €95,- €99,- €99,- Super voordelig Den Haag Shoppen arrangement v.a. €69,- p.p. 2-daags auto-arrangement inclusief concertkaart en 4-sterren hotel met ontbijt www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties) www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen/hotelovernachtingen r WEBWINKEL Tulip Inn Zoetermeer-Den Haag is een 3-sterren hotel, gele gen aan de rand van Zoetermeer. Het hotel is gemakkelijk te bereiken zowel per auto als per openbaar vervoer. Het NS Station Zoetermeer en de A12 liggen namelijk op korte afstand van hef hotel. Vanuit Tulip Inn Zoetermeer-Den Haag kun.je Zoetermeer en haar omgeving gemakkelijk verkennen, Dit hotel ligt vlakbij koninklijk Den Haag. Je zal je er niet vervelen: breng een bezoekje aan het Binnenhof en het Mauritshuis, waar je kunstwerken van grote meesters kan bewonderen. Zin om iets anders te ondernemen na al die cultuuruitstapjes? Ontdek de gezellige winkelstraten van Den Haag of waai heerlijk uit op het strand van Scheveningen. In het restaurant serveren ze een mooi menu dat dagelijks wisselt. Supervoordelig Den Haag Shoppen arrangement 2x overnachting in een standaard kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet treinretour naar Den Haag Den Haagshoppinggids; alle winkels, goede restaurants en gezellige steegjes van Den Haag Meer informatie en/of boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Tulip Inn Zoetermeer-Den Haag via telefoon 079-3203160 of via e mail: reservations@tulipinnzoetermeercentre.nl o.v.v. actieeode TIZ101 l I Luid hef nieuwe jaar muzikaal in met dit heerlijke arrangement naar hef Nieuwjaarsconcert van André Rieu op 1 of 2 januari 2013 in de Lanxess Arena in Keulen. Ook dit jaar zal André Rieu weer alles uit de kast halen om u te laten genieten van een prachtig concert. Begin het nieuwe jaar goed en laat u meevoeren op de muzikale klanken van 'onze' topviolist André Rieu... Concert André Rieu: André Rieu is één van de populairste artiesten ter wereld die jong en oud heeft weten te raken met zijn spectaculaire concerten en klassieke muziekstijl. Jaarlijks verzorgt André Rieu samen met zijn Johann Strauss Orkest een schitterend Nieuwjaarsconcert in Keulen. Het concert vindt plaats in de Lanxess Arena in Keulen en belooft ook in 2013 weer een bijzonder evenement te worden! Bij dit arrangement is een concertkaart categorie 5 op de dag van aankomst inbegrepen. Tegen een toeslag is het mogelijk een upgrade te boeken naar een andere categorie. Hotels: Na afloop van het spetterende concert verblijft u in een 4-sterren hotel inclusief ontbijt. Zo kunt u kiezen tussen het sfeervolle Leonardo Hotel Kölnj het centraal gelegen NH Köln City en het elegante NH Köln Mediapark. Uw kamer beschikt over minimaal een badkamer met bad of douche en toilet, föhn, tv, telefoon en minibar. Keulen: Keulen is zonder meer één van de mooiste steden aan de Rijn. De wereldberoemde Kölner Dom in het hart van de stad is al sinds eeuwen haar kenmerk. Een bezoek aan deze imposante kathedraal is dan ook zeker aan te raden. Vanuit de torens heeft u een prachtig uitzicht over de stad. Voor cultuurliefhebbers zijn er verschillende musea waaronder het Stadtmuseum, Museum Ludwigen het Imhoff Stollwerck Chocolademuseum langs de Rijn. Keulen staat ook bekend om de grote carnavals en zijn originele brouwerijen. In de vele restaurants kunt u genieten van heerlijke klassieke Duitse gerechten of een drankje doen in één van de vele bars, clubs of pubs. De levendige binnenstad telt mooie winkelstraten mettalloze winkels, gezellige cafés, bars en talrijke restaurantjes waar u heerlijk kunt slenteren en shoppen. Of maak een wandeling door de historische Altstadt met haarvele restaurants en kroegjes, waar het unieke lokale bier "Kölsch" wordt geschonken. Inclusief: verblijf in een 4-sterren hotel naar keuze met ontbijt en concertkaart categorie 5 (ter plaatse te ontvangen bij de check-in in het hotel). Exclusief: vervoer naar en van het hotel, vervoer naar en van de Lanxess Arena, niet genoemde maaltijden en drankjes en Calamiteitenfonds en reserveringskos- ten. Tegen een toeslag is het mogelijk een upgrade te boeken naar cat. 4 15 p.p.), cat. 3 45 p.p.), cat. 2 55 p.p.) of cat. 1 65 p.p.). Optioneel diner bij te boeken bij NH Köln City en NH Mediapark 25 p.p.). Let op: het concert vindt plaats in de Lanxess Arena op de dag van aankomst: op 1 januari om ca. 16.00 uur en op 2 januari om ca. 19.00 uur. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 020 - 66 22 222 d.v:v. Lezersreis Wegener Geldigheid arrangement t/m januari 2013 op basis van beschikbaarheid. ZOETERMEER - DEN HAAG - HOTEL. Prijs is per persoon per arrangement op basis van beschikbaar heid. Exclusief is de toeristenbelasting van 2,98 p.p.p.n. Toeslag éénpersoonskamer bedraagt 50,- per arrangement. Adviesprijs* 94,- Lezersprijs* 69,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29