Colofon ÖyarJsilsr) JMsniijmwi amil ieberichteh JT^.n Bedroefd maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een geduldig gedragen ziekte van ons is heen gegaan Siet van Hermon-Verschoor Weduwe van Kees van Hermon Rotterdam 14 juni 1933 t Aardenburg 6 oktober 2012 B. Verschoor-van Rijn t W. van Rijn t Hellevoetsluis: J. Verschoor C. Verschoor-van Vliet Barbara en René Armando, Dinardo Simone en Leo Hellevoetsluis: B. Verschoor Y. Verschoor-van Eek Joyce en Raymond Jessie, Robbyn Correspondentieadres: J. Verschoor Ebstroom 32 3224 CD Hellevoetsluis De afscheidsviering zal plaatsvinden op donderdag 11 oktober 2012 om 14.00 uur in Restaurant In den wijngaard, Smedekensbrugge 34 te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de openbare begraafplaats te Aardenburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in Restaurant In den wijngaard. Zij die in het leven geen belangstelling hadden, zijn ook nu niet welkom. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man en vader Firmin Victor Marie De Bock echtgenoot van Arcella Emma Sijnesael 13- 10-1930 Zelzate (B) t 06- 10-2012 Westdoipe Westdorpe: A.E. De Bock - Sijnesael Roland Edwin Familie De Bock Familie Sijnesael Westdorpe, 6 oktober 2012. Beatrixstraat 3,4554 CK De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 12 oktober om 11.00 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden. Pa ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 11 oktober om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Nooit meersamen. Tot ons grote verdriet moeten wij u mededelen dat na ziekte van enige maanden mijn geliefde man en onze vader rustig is ingeslapen. Rudolf Pieter Hendrik Buijs Ruud 5 juli 1945 Middelburg t 6 oktober 2012 Corrie Buijs - Van 't Leven Christian Derek De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Voor de condoleance nodigen wij u uit op donderdag 11 oktober a.s. tussen 15.30 en 17.30 uur in restaurant Van Der Valk, aan de Paukenweg 3 te Middelburg. Zwijgzaam stil en zonder klagen heb jij je ziekte gedragen. Je vocht met. al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden en uit ons midden weg gegleden. Door liefde omringd is thuis, in haar vertrouwde omgeving, van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Geertruida Brandenburg - Welleman Tru us echtgenote van Jan Brandenburg 2 juli 1934, Borssele 5 oktober 2012, Sluis Sluis: Jan Brandenburg Oshawa (CA): Gerda en Sean Cummings - Brandenburg Dylan en Mandy, Lucas Michael en Jenn Ricky en Caitlin Ethan Sluis: Jan en Annemieke Brandenburg - Wieme Mike Jamie en Tim Correspondentieadres: Gouverneurstraat 17 4524 BB Sluis De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 12 oktober om 13.00 uur in het crematorium van Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Mijn maatje, onze lieve pa en de allerliefste opa van de hele wereld is overleden. Wij missen hem. Antoon Alfred Markusse *25.11.1933 29.09.2012 Westdorpe; Diane Markusse-Heirman Hamburg: Ingrid en Freddy Yannick en Yasmin Temeuzen: Luc {in herinnering Oud-Sabbinge: Peter en Ellen De afscheidsplechtigheid Heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Peter Markusse, Oudelandseweg 13, 4471 RB Oud Sabbinge Zijn kruk is leeg, zijn stem is stil... Diepbedroefd hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Petrus Rosalia Maria Schelfhout Peter Hij overleed in de leeftijd van 57 jaar. Zaamslag: -Marlies en Frangois Gendrot-Schelfhout Lamswaarde: Gerda en Joop de Bakker-Schelfhout Kloosterzande: Jo en José Schelfhout-Bouchaut Lamswaarde: Ronald en Corry Schelfhout-Beck neven en nichten 4 oktober 2012 Correspondentieadres: Pastoor Willemsstraat 5,4586 AJ Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Peter in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 9 oktober van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 oktober om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, waarna de crematieplechtig heid volgt in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 18c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na haar ziekte proces Rieneke Willekens is overleden. Rieneke heeft haar ziekte helaas niet kunnen overwinnen. Wij bedanken Rieneke voor haar bevlogen en deskundige inzet voor Emergis. Wij wensen haar dierbaren heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis Leen van Leersum en Rick Mentjox. raad van bestuur Jan van der Hallen en Fryda Evertse, directie Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Rieneke Willekens Wij hebben bewondering over hoe jij bent omgegaan met je ziekte en de daarbij horende behandelingen. We denken met waardering aan je toegankelijkheid en betrokkenheid. Tot op het laatste moment was er jouw aandacht voor onze bewoners. Ondanks dat wij je al een tijd hebben moeten missen, laat je nu een lege plek achter in ons team. Wij wensen jouw vrienden en familie enorm veel sterkte toe. Beschermde woonvorm Tholen, Bianca van T., KittyGeorgette, Marianne, Natascha, Annelies, Bianca M. en bewoners In Memoriam Rina Clement - Riemens 9 oktober 2011 - 9 oktober 2012 Wij houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan. Liefs; Adrie, John, Marcel, Vivian en "Xt Zenna. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 59