Koploper Steen weet weer hoe een nederlaag voelt v. 45 HW'24 kan opnieuw niet winnen Pearl Doesburg is heel snel weg bij Jong Ambon maandag 8 oktober 2012 'Ook wij hebben kansen gehad. fefSjp In de slotfase waren we zelfs dicht bij de winst.' ISSiiim Aardenburg-trainer Arno Zwegers Een duel tussen twee hoofdrolspelers uit de derby. Terneuzen-verdediger Roel Alberti, die later rood kreeg en een strafschop veroorzaakte, werkt de bal weg. Bart van den Hemel (rechts) kan daardoor nog niet gevaarlijk worden, maar zal later wel de 2-2 maken. foto Mark Neelemans burg vleugels en zelfvertrouwen, terwijl Terneuzen verkrampte. Doelman Dennis Wondergem deelde mee in de malaise door de bal verkeerd terug in het spel te brengen. Bart van den Hemel was attent en haalde hard en vernieti gend uit: 2-2. Terneuzen raakte gefrustreerd en greep onnodig naar te harde mid delen. Aardenburg ging op zoek naar meer en vond dat bijna via Jelle de Vreeze. Wondergem redde bekwaam en maakte daarmee zijn fout van een kwartier eerder goed. „Aardenburg kwam na die penalty in een 'flow"', keek Van Keulen nog eenmaal terug. „Maar dan nog creëerden ze bijna niks." Bij Aardenburg hoorden ze het aan en haalden er de neus bij op. Want voor de thuisploeg voelde het zwaarbevochten gelijkspel als een overwinning. MIDDELBURG - Koploper Zeelandia Middelburg liep in de derde klasse A van het zondagvoetbal tegen het eerste puntenverlies aan. Het duel bij Rood Wit W eindigde in een 2-i-nederlaag. HW'24 leek bij Clu- zona na vier nederlagen op rij de eerste seizoenszege te boeken. De Hulstenaren wisten echter een 2-o-vöorsprong kort na rust niet vast te houden en zagen de ploeg uit Wouw terugkomen tot 2-2. Cluzona-HW'24 2-2: HW'24 opende al na twee minuten via Thomas Leegwater de score (0-1). Kort na de thee profiteerde Leeg water van slordig uitverdedigen bij Cluzona door de 0-2 op het bord te brengen. Enkele minuten later bracht Ru ben Maas de spanning echter al weer terug 1-2. Kort daarna was ook de gelijkmaker een feit via Erik van Oers (2-2). Kort voor tijd schreeuwde alles wat HW'24 lief was om een strafschop, maar dit werd niet gehonoreerd. Rood Wit W-Zeelandia Middelburg 2-1 (1-1): Jerfy Booy 1-1 (strafschop). MIDDELBURG - Het dienstverband van Pearl Doesburg als trainer van Jong Ambon heeft iets langer dan twee maanden geduurd. Het be stuur van de zondag-derdeklasser en de oefenmeester gingen vrijdag avond uit elkaar, omdat het van beide kanten niet beviel. De samenwerking tussen de nieu we trainer en de spelersgroep was niet optimaal. In een gesprek werd duidelijk dat Doesburg dat zelf' ook zo voelde. Beide partijen be sloten daarop per direct uit elkaar te gaan. Voorlopig neemt assis tent- trainer Marlon Mual de ta ken van Pearl Doesburg over. door Jos van Belzen MIDDELBURG - Koploper Steen liep in de vierde klasse A op eigen veld tegen het eerste puntenverlies op. Dankzij drie treffers van Rutger van Rossum vertrok Luctor'88 met een ruime 3-0-zege. Sluiskil blijft het in zijn eerste seizoen als vier deklasser goed doen en versloeg Patrijzen met 2-3. Hulsterloo won met 3-1 van Oost burg en Philippine versloeg hek kensluiter IJzendijke (4-1). Ook Biervliet-RIA W. léverde deze eindstand op. Hontenisse herstel de zich van twee opeenvolgende verliespartijen met een 3-1-over- winning in Clinge. Hulsterloo-Oostburg 3-1: Hulster loo liep al binnen 25 minuten uit naar 3-0 door treffers van Jelle van Damme (strafschop), Ruben Gel derland en Dieter Marin. Oostburg verzuimde nog voor rust wat aan deze achterstand te doen doordat Ruben van der Meulen de bal uit een strafschop tegen de paal schoot. Tien minuten na het begin van een tweede helft waarin beide ploegen aan elkaar gewaagd wa ren, bracht Davy Maes alsnog de 3-1 op het bord. Oostburg was ech ter niet in staat de eerste seizoens zege van Hulsterloo nog in gevaar te brengen. Clinge-Hontenisse 1-3: Na de te genvaller dat Martin Leegwater tij dens de warming-up niet fit bleek te zijn, kreeg de thuisploeg al in de vijfde minuut, een nieuwe domper te verwerken toen Titiano Staes de 0-1 binnenschoot. De thuisploeg bleef hierdoor achter de feiten aan lopen en dit verergerde nog toen Pim van Jole na een kwartier de stand op 0-2 bracht. Toch herpak te Clinge zich en na de 1-2 van Chris Seghers kort voor de rust leek er weer van alles mogelijk. Een misverstand tussen doelman en laatste man van de thuisploeg stelde Tom Rijk echter kort na de thee in staat de 1-3 aan te tékenen. Daar bleef het bij. Biervliet-RIA W. 4-1: De beginfa se was voor de bezoekers die via Dean van Meirhaege al snel op voorsprong kwamen: 0-1.'Na een kwartier nam Biervliet het initia tief over, wat nog voor de rust leid de tot de gelijkmaker van Jordi Verstraeten (1-1). Ook de tweede helft was duidelijk voor de thuis ploeg die al snel op 2-1 kwam via een schot van Ben Ongenae. Om dat de doorgebroken Derek de Booij werd gevloerd binnen het strafschopgebied mocht Eric Diele- man met succes aanleggen vanaf elf meter: 3-1. Het slotakkoord was voor Sjoerd Huisman die de eind stand op 4-1 mocht bepalen. Steen-Luctor'88 0-3: De bezoe kers toonden zich enorm effectief in de afwerking en hadden boven dien met Ron Tempelaars een doelman tussen de palen staan die niet te passeren leek. Zo bracht de doelman tot twee keer toe redding bij kopballen van Sander van Re- mortele, in een wedstrijd waarin Steen zeker niet de mindere was. Halverwege stond er echter 0-2 op het scorebord door twee treffers van Rutger van Rossum. Dezelfde speler was ook in de tweede helft nog een keer trefzeker en bepaalde hiermee de eindstand op 0-3. „Een geflatteerde maar niet onver diende overwinning voor Luc tor'88", aldus de reactie uit het kamp van de thuisploeg na afloop. Tevredenheid was er wel over de inzet van de spelers van Steen, die bleven strijden voor een resultaat. Philippine-IJzendijke 4-1: In een wedstrijd die moeizaam op gang kwam opende Roland van de We- ge de score namens de thuisploeg: 1-0. Kort voor rust maakte Robin Hal uit een strafschop gelijk: 1-1. In de tweede helft was het Philippine dat de wedstrijd domineerde. De thuisploeg won na wat omzettin gen met overtuiging de strijd op het middenveld en liep al snel uit naar 3-1 door twee treffers van Maarten van Hecke. In de slotfase bracht ook Roland van de Wege zijn dagtotaal op twee (4-1). Patrijzen-Sluiskil 2-3: De thuis ploeg werd al na tien minuten op achterstand gezet door Shegbert van Uytrecht: 0-1. Kort na de thee rondde Ali Eryürük een fraaie solo af met de 0-2, maar binnen enkele minuten bracht de mee opgeko men Jordy den Toonder Patrijzen terug in de wedstrijd: 1-2. De thuis ploeg putte hier moed uit en kwam in de zeventigste minuut langszij door Edwin Capello: 2-2. Vijf minuten later kwam Sluiskil echter weer op voorsprong, toen'J Veli Eryürük de 2-3 binnenkopte. Bijna werd het nog gelijk,, maar Sluiskil-doelman Dennis van Deur zen plukte een kopbal van Edwin Capello uit de kruising.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 81