sport! 45 Robur uit onderste regionen SSV'65 herstelt zich goed Hoofdrollen Tempelaars en Van Rossum Aardenburg komt sterk terug in Zeeuws-Vlaamse derby maandag 8 oktober 2012 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - SSV'65 draaide in de thuiswedstrijd tegen Serooskerke een 0-2-achterstand om in een 4-2- overwinning. De Goese ploeg staat na zes duels in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal drie pun- ten achter koploper Bruse Boys. Heinkenszand blijft, na een 5-2-ne- derlaag bij Klundert, puntloos. SSV'65-Serooskerke 4-2: Bas Rooze zette Serooskerke al na vijf minuten op 0-1 en via Nicky Hol mes werd het na een kwartier zelfs 0-2. SSV'65 herstelde zich daarna van de dramatisch slechte start. In de 38e minuut schoot Christiaan Boon op de lat en in de rebound zorgde Richard Schouten voor de 1-2. Uit een voorzet van Dennis Weijers tikte Schouten twee mimi-* ten later ook de 2-2 binnen. Na rust was SSV'65 de betere ploeg. In de 69e minuut zette Ar jan Pijnen SSV'65, na een overtre ding op Weijers, uit een strafschop op voorsprong. Met zijn derde tref fer gooide Schouten het duel een kwartier voor tijd op slot Klundert-Heinkenszand 5-2: Ste fan Francke zette Heinkenszand na vier minuten nog wel op 0-1, maar Edgar van der Giessen zorgde na twaalf minuten voor de 1-1. Na rust bezorgde Eric Fuanani met een stiftbal Heinkenszand een 2-1-ach- terstand en via Stefan de Ruiter werd het vervolgens 3-1. Ruud la* Grand maakte er nog wel 3-2 van. In de laatste tien minuten schroef de Christian Fuanani met twee goals de score nog op naar 5-2. Zaamslag-Oostkapelle 6-0 (3-0). Jor- dy Bakker 1 -0, Peter Dieleman 2-0, 4-0 en 5-0, Tommy Tissink 3-0, Mark de Haas 6-0. Dinteloord-Bruse Boys 1-1 (1-1). Ru- do van den Berge 0-1, Brandon Schip per 1-1. Arnemuiden-Dauwendaele 4-1 (2-1). Thijs Roovers 1 -0, Sjoerd de Ridder 2-0, Bram de Jong 2-1, Thijs Roovers 3-1, Maikel Moerings 4-1 Duiveland-VCK 0-2 (0-2). Erik Goudt 0-1, Richard Dek 0-2. Hemel van de slechte uittrap van goalie Dennis Wondergem: 2-2. In dezelfde klasse won koploper RCS met 2-1 van RKJW. Axel-Moerse Boys eindigde in 2-2. foto Mark Neelemans AARDENBURG - In een knotsgekke wedstrijd heeft zondag-tweedeklasser Aardenburg een 2-0-achterstand tegen Terneuzen omgebogen in een 2-2-gelijkspel. Terneuzen was heer en mees ter voor rust en nam een voorsprong via treffers van Dominique Verlinde en Can Kiran. Na een uur ging verdediger Roel Alberti (foto, links) pijn lijk in de fout. Hij veroorzaakte een strafschop en kreeg rood. De penalty werd benut door Niek van Sprundel. Even later profiteerde Bart van den door Jos van BeDzen MIDDELBURG - De strijd tussen Vol harding en Robur, twee laagvlie gers in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal, werd ruimschoots in het voordeel beslist van de Goe- senaren. Het duel eindigde in 1-6. Vosmeer won de burenruzie met NVS: 2-3. In 5A was Kwadendam- me met 4-2 voor SDO'63. Volharding-Robur 1-6: Bij de thuisploeg leek een aantal spelers niet zo met hun hoofd bij de wed strijd te zijn. De juiste mentaliteit leek te ontbreken, waardoor Rick van der Gaag en Dennis Catsman de stand voor rust op 0-2 konden brengen. In de tweede helft liepen de bezoe kers eerst uit naar 0-4 door op nieuw Catsman en Moussa, waar na Patrick Hoekman iets terug deed namens Volharding. Een sterker Robur was hierna nog maals tweemaal trefzeker via Polle Hopmans en weer Rick van der Gaag. Hansweertse Boys-Vivoo 1-7: Na de 0-1 van de bezoekers in de ze ventiende minuut was er een goe de kans voor John Krayenbrink op de gelijkmaker, maar die benutte deze niet. Toen het hierna vrij snel 0-2 werd, leek er iets te knakken bij de Boys, die de tegenstanders nog voor de thee verder zagen uit lopen naar 0-4. In de tweede helft kwam de thuisploeg terug tot 1-4 door Kevin Beenhakker, waarna er kansen waren op meer. Vivoo nam echter het heft weer stevig in handen en voegde nog drie doel punten aan het totaal toe. NVS-Vosmeer 2-3: In de derby tus sen Nieuw- en Oud-Vossemeer kenden de bezoekers een vliegen de start met de openingstreffer na veertien seconden van Jeffrey Kruf: 0-1. Tien minuten later zag Robin Capelle dat de NVS-doel- man ver voor zijn doel stond opge steld en hij schoot van afstand de 0-2 binnen. In de tweede helft lieten de spe lers van de thuisploeg het wat af weten en al snel bracht Joris Nagel- kerken de aansluitingstreffer op het bord: 1-2. Sylvester van Willi gen bracht de marge weer op twee: 1-3. De tweede treffer van Jo ris Nagelkerken (2-3) was in de 82e minuut de aanleiding voor een spannende slotfase. Vijfde klasse A. Kwadendamme-SDO'63 4-2: In de gelijkopgaande eerste helft wa ren Marco Bek (1-0) en Edwin Strobbe (1-1) de doelpuntenma kers. Na de hervatting zorgden Luc Huige en Marius Mosiej voor een 3-1-tussenstand en leek het pleit beslecht. De spanning keerde echter terug toen Peter Hendriks SDO tot 3-2 terugbracht In de slotfase leverde een counter van Bas de Winter de 4-2 op. door Jos van Belzen MIDDELBURG - In de vierde klasse A van het zondagvoetbal liep koploper Steen op eigen veld het eerste puntverlies op. Dankzij drie treffers van Rutger van Ros sum vertrok Luctor'88 met een ruime 3-0-zege. Sluiskil versloeg Patrijzen op eigen veld met 3-2. Steen-Luctor'88 0-3: De bezoe kers toonden zich enorm effectief in de afwerking en hadden boven dien met Ron Tempelaars een doelman staan die niet te passe ren leek. Zo bracht de doelman tot twee keer toe redding bij kop ballen van Sander van Remortele. Halverwege stond er een 0-2-stand op het bord door twee treffers van Rutger van Rossum. Dezelfde speler was in de tweede helft nogmaals trefzeker. Patrijzen-Sluiskil 2-3: De thuis ploeg die het naar verwachting tot aan de winterstop met een door blessures uitgedunde selec tie zal moeten doen, werd al na tien minuten op achterstand ge zet door Shegbert van Uytrecht: 0-1. Kort na de thee rondde Ali Eryüriik een fraaie solo af met de 0-2, maar binnen enkele minuten bracht de mee opgekomen Jordi den Toonder Patrijzen terug in de wedstrijd: 1-2. De thuisploeg put te moed hieruit en kwam in de ze ventigste minuut langszij door Edwin Capello. Vijf minuten later was er echter een nieuwe achterstand voor de Zuid-Bevelanders toen Veli't Eryüriik de 2-3 binnenkopte. Bijna werd het nog gelijk, maar de doelman van de bezoekers plukte een kopbal van Edwin Ca pello uit de kruising.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 71