Kruiningen geeft niet thuis tegen Walcheren mnten 441 sport ir grote zege Tweede overwinning Tholense Boys komt naast De Fendert hoofdklasser Smerdiek Vroegop leidl Smerdiek maandag 8 oktober 2012 BaaaawwwMMttwaaaK wel op voorsprong. Een te korte te rugspeelbal van DFS werd genade loos afgestraft door Kevin Savonije: ï-i. Dit gebeurde na de thee nog maals en nu profiteerde Robin Kor- suize van het presentje. Een kwar tier voor tijd prikte Savonije na een goede aanval de 3-1 in het netje. Door deze zege geeft de ploeg uit 's-Gravenpolder de rode lantaarn over aan Spui. De Noormannen-Kapelle 1-1: Een wedstrijd met veel kansen, maar dankzij goed keeperswerk van bei de kanten werd er door beide ploe gen maar eenmaal gescoord. Dank zij een afstandsschot van Menno de Nooijer werd het 1-0. Robin Boogaard was verantwoordelijk voor de 1-1. Domburg-De Meeuwen 0-0. MZVC-Nieuwland 1-2 (1-1). Niels Ou derkerk 0-1,1-2, Patrick Joossens 1-1. twee treffers zijn seizoenstotaal in zes duels al op tot vijftien goals! Alliance-SPS 1-4: SPS-trainer Cees Stoutjesdijk stuurde zijn ploeg het veld in met de opdracht om Allian ce 'kort te zetten' en zelf veel strijd te leveren. In de twaalfde minuut kwam Alliance uit een verdwaald schot op voorsprong. SPS reageer de snel, want 120 tellen later schoot Ramon Voshol de 1-1 al binnen. Leonard Quist raakte in de veertig ste minuut de onderkant van de lat, maar op slag van rust scoorde SPS alsnog. Ramon Voshol werd onderuit gewerkt en hij schoot zelf de strafschop raak. In de 65e minuut besliste SPS het duel. Na een voorset van Stefan Bo- gers op Martin Quist werkte een speler van Alliance de bal in eigen doel. Nadat Jom Elenbaas en Jan-Pieter Bevelander kansen op 1-4 lieten liggen, kwam die er via Martin Quist alsnog. ZSC'62-Kogelvangers 2-1 (0-0). Nicky van der Velden 1-0, 2-0, Bob Ruissen 2-1. DVO'60-Brouwershaven 3-2 (2-2). Max Jonker 0-1 en 0-2, Martin Zacharias 1 -2, Robert Simons 2-2, Rob Goud 3-2. Koploper verliest met 8-2 door Robin Hamelink MIDDELBURG - Walcheren is de nieuwe koploper in de vierde klas se A. Wemeldinge, dat tot za terdag de nummer één was, werd met 10-2 op de pijnbank gelegd. Bevelanders versloeg Vlissingen met 2-1 en Waarde ging met 1-2 onderuit tegen Veere. Door de 2-1-zege op Lewedorpse Boys pakte Wolfaartsdijk de eerste drie punten van het seizoen. De wed strijden Borssele-Hoedekenskerke en Kruiningen-SVD werden afge last. Walcheren-Wemeldinge 10-2: Vanaf de eerste minuut werd We meldinge compleet weggespeeld door een heel goed voetballend Walcheren. De doelpunten vielen als rijpe appels uit de boom. We meldinge was onmachtig en stond negentig minuten lang te gen de muur. Bart Chemin open de de score en Tim Smulders ver dubbelde de stand. Robbert Bijlo maakte de 3-0. Barrie Vleugel kop te uit een vrije trap de 3-1 binnen. Mark van der Eijk mikte de 4-1 in het doel en Smulders kon de 5-1 maken. Door twee treffers van Ste ve Schalkwijk werd het 6-1 en 7-1. Jan Warbout maakte 7-2, maar niet veel later scoorde Van dér Eijk de 8-2. Met een schitterende omhaal zorgde A-junior Dennis Burggraaf voor 9-2. Met zijn derde van de middag bepaalde Van der Eijk de eindstand op 10-2. Bevelanders-Vlissingen 2-1: De twee ploegen begonnen afwach tend aan de wedstrijd. John Vers- wijzer doorbrak de patstelling door voor 1-0- te zorgen. Donny Donovan trok de stand voor rust weer gelijk. In het tweede bedrijf viel er niet veel meer te beleven, totdat Michel Verburg de eind stand bepaalde op 2-1. Waarde-Veere 1-2: De thuisploeg verrichtte bakken met werk en was in de eerste helft veel beter dan Veere. Via topscorer Miro Monteiro kwam Waarde meer dan verdiend op voorsprong. Na een uur was de tank leeg bij de thuisploeg en kreeg Veere kansen. Dat team ging uiteindelijk met de drie punten naar huis. Maarten Reijnders mikte de verdiende ge lijkmaker in het doel van Waarde. Vijf minuten voor tijd schoot Ro bin de Rijke een vrije trap bin nen: 1-2. Wolfaartsdijk-Lewedorpse Boys 2-1: Het was een duel tussen de laagvliegers uit de vierde klasse. De bezoekers waren béter, maar konden maar één doelpunt ma ken. Bart Rentmeester schoot Le- bo op voorsprong. Harm Fluijt toonde zijn neusje voor de goal toen de bal pardoes voor zijn voe ten kwam: 1-1. In de tweede helft slaagde Wolf aartsdijk er niet in om een fatsoenlijke kans te creëren. Lewe dorpse Boys kreeg vier dikke kan sen, maar de bal wilde er niet in. Twee minuten voor tijd ca ramboleerde de bal voor de voe ten van Fluijt en het was een koud kunstje om de eerste over winning van de thuisploeg te be zegelen. door Robin Hamelink door Robin Hamelink MIDDELBURG - Nieuwdorp, de kop loper in de derde klasse A op zater dag, verspeelde tegen laagvlieger Spui de eerste twee punten. Het duel in Zeeuws-Vlaanderen eindig de in 1-1. Spui-Nieuwdorp 1-1: De thuis ploeg toonde heel de wedstrijd de inzet en de werklust die nodig was om de koploper in toom te hou den. Ferhan Topal bracht de bezoe kers op voorsprong, maar na hands in het strafschopgebied van Nieuw dorp kon Mark Otterloo de 1-1 aan tekenen vanaf de strafschopstip. Ad Verlinde kreeg een enorme kans op 2-1 en er werd nog een bal van de Nieuwdorpse lijn afgehaald. Nadat Jelmer de Pooter van Spui voor de tweede week achter elkaar twee keer geel had gekregen werd door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B won Smerdiek, mede door vijf tref fers van Andreas Vroegop, zaterdag met 8-2 van Vrederust SPS won uit bij Alliance met 4-1 en Stavenis- se ging thuis met dezelfde cijfers onderuit tegen SKNWK. Smerdiek-Vrederust 8-2: Voor rust had Smerdiek het nog lastig te gen Vrederust, dat via Ralf Flees op 0-1 kwam. Andreas Vroegop zorg de na een fout bij de bezoekers voor de 1-1. Via Hugo van Leeu wen, na een fout van Hilbert Brink man, kwam Vrederust wederom op voorsprong. Brinkman maakte zijn fout goed door als aangever te fungeren bij de 2-2 Van Vroegop. Uit een strafschop, na een overtre ding op Stefan Lindhout, zorgde Vroegop nog voor rust voor de 3-2. Zes minuten na rust besliste Smer diek via Vroegop het duel al. Even later zorgde hij met zijn vijfde tref fer ook voor de 5-2. Juliën Vermeu len maakte er 6-2 van, waarna Smerdiek-doelman Alex Stoutjes dijk een strafschop van Van Leeu wen stopte. Met nog twee treffers door Robin Hamelink MIDDELBURG - De voetbalsters van Smerdiek boekten zaterdag voor de tweede maal een overwinning in de hoofdklasse. Oostkapelle ging thuis onderuit. SC 't Zand-Smerdiek 1-4: Smer diek voetbalde goed en kwam een minuut voor rust op voorsprong uit een strafschop. Anne Hage be nutte 'm. Meteen aan het begin van de tweede helft zorgde Zoë Huybrechts voor een comfortabe le o-2-voorsprong. De ploeg van trainer Servaas Brouwer zat daar mee op rozen. En het werd nog be ter nadat Anne Hage ervandoor ging en Corina Luijks bediende: 0-3. Uit het niets kwam de thuis ploeg via een afstandsschot terug tot 1-3. Smerdiek bleef goed voet ballen en kwam op 1-4 dankzij een doelpunt van Naomi van Mier- het spannend, maar Nieuwdorp kon geen goal meer maken. 's Heer Arendskerke-AZW 2-4: Vincent Nagelkerke hielp AZW aan de 0-1 en Michiel Standaert kon simpel voor de- 0-2 zorgen. De thuisploeg kwam goed uit de kleed kamers na rust en kwam dankzij twee kopballen terug tot 2-2. Ricar- do Kriekaard en Wouter de Kort mikten het leer in het vijandige doel. AZW kreeg weer grip op de wedstrijd en Standaert maakte de 2-3. In de laatste seconde bepaalde Wouter Boeije de eindstand op 2-4. Apollo'69-DFS 3-1: De uitslag doet vermoeden dat Apollo'69 beter was, maar DFS voetbalde veel be ter. Alleen de werklust van de thuisploeg was van hoog niveau en daar kon DFS niets tegen inbren gen. Kevin Veerhoek bracht DFS Alex Stoutjesdijk stopte een straf schop voor Smerdiek. tilde Vermeulen de stand naar 8-2. Stavenisse-SKNWK 1-4: De eerste helft was overduidelijk voor SKNWK, dat verzuimde om ver af stand te nemen. Robert Padmos zorgde al na vijf minuten voor de 0-1. SKNWK kwam via Martijn Backx op 0-2. Na een overtreding van Wilco de Valk op William Smits bracht Jos van der Jagt Stave- nisse vanaf de strafschopstip terug in de wedstrijd. Na rust trok de koploper het duel toch eenvoudig over de streep. Backx tilde met BRMHBBMMHUByHMnHBaHHHnMMMI lo, die normaal bij het tweede speelt „Het was een verdiende zege. Ons goede spel werd beloond met doel punten en drie punten. Na de af-' straffing van vorige week is dit een ferme opsteker", aldus Brou wer. Oostkapelle-Viod 1-3: Oostkapel le speelde een slechte eerste helft tegen de medekoploper. De forma tie van tramster Irma de Witte had moeite met het sterke mid denveld van de Friese tegenstan der. Een betere tweede helft kon de 3-1-nederlaag niet meer voorko men. In de 84e minuut verkleinde Alyssa Dijkstra de achterstand, maar dat was te laat. „Was dat doelpunt eerder geval len, dan kon het nog. Nu liepen we continu achter de feiten aan", zei De Witte. „Dit resultaat is op nieuw een kater." MIDDELBURG - In derde klasse B van het zaterdagvoetbal heeft Tho lense Boys zich door een 3-2-over- winning op Internos naast De Fen dert op eerste plek genesteld. De ploeg uit Fijnaart heeft wel één duel minder gespeeld. WHS ging met 4-0 onderuit tegen DHV. Krabbendijke won met 3-1 van Yer- seke en MZC'11 boekte een 2-1-overwinning bij Noad'67. Ril- landia pakte het eerste punt bij Seolto: 1-1. Tholense Boys-Internos 3-2: De bezoekers uit Et ten-Leur kwamen uit het niets op voorsprong. Niels Hopmans trok de stand voor rust weer gelijk. Arjan van Dijke zette Tholense Boys op voorsprong. Een strafschop van Internos werd ver volgens gestopt door Tholen-goa- lie Ibrahim El Jilali. Arjan van Dij ke mikte na een goede actie van Koen Nieuwkoop de 3-1 in het vij andelijke doel. Hopmans kon de score uitbreiden, maar liet dat na. Toen Internos terugkwam tot 3-2, werd het nog spannend.. DHV-WHS 4-0: Een kansloze ne derlaag voor WHS. DHV was veel beter en daar konden de Stallan- ders weinig tegenover zetten. Via Stefan Sneijderberg en Dennis Kortsmit was het 2-0 na 45 minu ten. Na negentig minuten stond er 4-0 op het scorebord. Kortsmit en Hawar Muhundi waren daar ver antwoordelijk voor. Birgin Francois van DHV maakte dat niet meer mee, want hij werd voortij dig van het veld gestuurd. Krabbendijke-Yerseke 3-1: Krab bendijke begon sterk aan de Beve- landse derby en dat resulteerde in de 1-0 van Elco Jansen. Door een verdedigingsföut bij de thuisploeg kwam Yerseke dankzij een treffer van Arjen de Koeijer langszij. In het tweede bedrijf zette Krabben dijke de puntjes op de i en besliste Danny Weber met twee doelpun ten de wedstrijd. Noad'67-MZC'n 1-2: Een zwak be gin van de bezoekers zorgde er voor dat Lars Steijn de score kon openen voor de nummer elf uit de competitie. De thuisploeg kreeg een grote kans op de 2-0, maar liet die liggen. Hierna was MZC'11 wakker en nam de Zierikzeese ploeg het heft volledig in handen. Arne Holm zorgde voor de bevrij dende gelijkmaker. Vijf minuten voor tijd bediende Holm Martijn van Grunsven en voor hem was het een koud kunstje om de 1-2-eindstand op het scorebord te zetten. Seolto-Rillandia 1-1: Een zeer jeugdig Rillandia streed voor elke meter en de inzet van de Beveland- se ploeg was goed. De beste kam sen in de wedstrijd waren voor Seolto. Alleen Patrick de Klerk slaagde erin om een doelpunt te maten. Arjan Koopmans mikte de 1-1 in het doel van Seolto. Rillan dia kreeg nog een dikke leans op 1-2, maar miste.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 70