sport j 51
1BS33I!!
Overwinningen
voor Zeeuwse
motorcrossers
maandag 8 oktober 2012
mm
ZATERDACVOETBAL
Hoofdklasse B: Zwaluwen - Kloetinge afg, AS-
WH - Alexandria'66 5-3, Hoek - RWH 1-4, Hei-
nenoord - Smitshoek 1-2, Stedoco - Excelsior
M. afg, Nieuw Leklcerland - Nivo Sparta 2-2,
XerxesDZB - Achilles Veen 3-0.
ASWH
6
5
1
0
16
20- 4
XerxesDZB
6
4
1
1
13
14- 7
RWH
6
4
0
2
12
15- 8
Excelsior M.
5
3
2
0
11
11 - 8
Hoek
6
3
1
2
10
12- 9
Stedoco
5
2
2
1
8
8- 7
Smitshoek
6
2
2
2
8
10- 11
Kloetinge
5
1
3
1
6
7- 6
Zwaluwen
5
3
tr
6
6- 6
Alexandria'66
6
1
3
2
6
10- 13
Heinenoord
6
1
2
3
5
6- 11
Nieuw Lekkerland
6
0
3
3
3
8- 14
Achilles Veen
6
1
0
5
3
4- 14
Nivo Sparta
6
0
1
5
1
6- 19
Eerste klasse C: Almkerk - Terneuzense Boys
1-2, GPC Vlissingen - Heerjansdam 3-1, Roda
Boys/Bommelerwaard - Alblasserdam 0-2,
Oranje Wit - WGZ afg, Pelikaan - Altena 2-1,
Sliedrecht - LRC afg, De Zwerver - Drecht-
streek afg.
Alblasserdam
6
4
1
1
13
14- 10
LRC
5
4
0
1
12
16- 8
Pelikaan
6
4
0
2
12
15- 13
WGZ
5
3
2
0
11
9- 2
Sliedrecht
5
3
1
1
10
13- 7
Oranje Wit
5
3
0
2
9
10- 8
Almkerk
6
3
0
3
9
13- 15
De Zwerver
5
2
1
2
7
4- 7
Heerjansdam
6
2
1
3
'7
12- 11
Roda Boys/B.
6
2
1
3
7
9- 14
Drechtstreek
5
1
1
3
4
10- 8
Terneuzense Boys
6
1
1
4
4
8- 11
GPC Vlissingen
6
1
1
4
4
7- 12
Altena
6
1
0
5
3
5- 19
E: Arnemuiden - Dauwendaele
Oostkapelle 6-0, Dinteloord -
Klundert - Heinkenszand 5-2,
68 4-3, SSV'65 - Serooskerke
VCK 0-2.
6
4
1
1
13
8- 2
6
3
2
1
11
17- 7
6
3
2
1
11
20-11
6
3
1
2
10
13- 7
6
3
1
2
10
16- 14
6
3
1
2
10
14- 14
6
3
1
2
10
11- 12
6
2
2
2
8
12- 11
6
2
2
2
8
12- 12
6
2
2
2
8
6- 10
6
1
3
2
6
18- 20
6
2
0
4
6
7- 17
6
1
2
3
5
11 - 13
6
0
0
6
0
8- 23
Nieuwdorp
6
5
1
0
16
20- 7
De Meeuwen
6
3
2
1
11
16- 4
Nieuwland
6
3
2
1
11
18- 15
MZVC
6
3
0
3
9
14- 13
AZW
6
3
0
3
9
10- 11
Domburg
6
2
2
2
8
7- 7
s-Heer Arendsk.
6
2
1
3
7
14- 14
De Noormannen
6
1
4
1
7
7- 8
DFS
6
2
1
3
7
10- 15
Apollo'69
6
2
0
4
6
9- 19
Kapelle
6
1
2
3
5
10- 15
Spui
6
0
3
3
3
9- 16
Derde klasse B: Seolto - Rillandia 1
WHS 4-0, Krabbendijke - Yerseke 3-1
dert - Beek Vooruit afg, Noad'67 -
1-2, Tholense Boys - Internos 3-2.
De Fendert
5
3
2
0
11
Tholense Boys
6
3
2
1
11
DHV
6
3
1
2
10
Internos
6
3
1
2
10
MZC'11
6
3
s
2
10
WHS
6
3
0
3
9
Yerseke
6
3
0
3
9
Beek Vooruit
5
2
2
1
8
Seolto
6
2
2
2
8
Krabbendijke
5
2
1
2
7
Noad'67
5
0
1
4
1
Rillandia
6
0
1
5
1
1, DHV -
De Fen-
MZC'11
17- 12
9- 10
14- 15
5 -" 12
12- 10
5- 14
4- 16
Vierde klasse A: Bevelanders - Vlissingen 2-1,
Waarde - Veere 1-2, Kruiningen - SVD afg,
Wolfaartsdijk - Lewedorpse Boys 2-1, Borssele
- Hoedekenskerke afg, Walcheren - Wemeldin-
ge 10-2.
5 5 0 0 15 23- 6
6 4 1 1 13 19- 15
5 3 1 1 10 16- 5
5 3 1 1 10 11 - 5
5 3 1 1 10 13- 10
6 2 2 2
6 2 1
Walcheren
Wemeldinge
Kruiningen
Hoedekenskerke
Veere
Bevelanders
Vlissingen
Waarde
SVD
Colijnsplaatse Boys 5 1 1
Lewedorpse Boys
Wolfaartsdijk
Borssele
8 12- 16
7 10- 8
5 2 0 3 6 10- 9
5 2 0 3 6 6-10
3 4 8- 13
5 113 4 7-17
5 10 4 3 3-16
5 0 14 1 7-15
Vierde klasse B: Alliance - SPS 1-4, ZSC'62 -
Kogelvangers 2-1, SC Stavenisse - SKNWK 1-4,
Smerdiek - Vrederust 8-2, DVO'60 - Brouwers
haven 3-2, Halsteren - Chrislandia 6-0.
SKNWK 6 6 0 0 18 34- 5
Halsteren 6 4 1 1 13 20- 8
DVO'60 6 4 0 2 12 25- 16
Smerdiek
6
3
2
1
11
14-
7
Kogelvangers
6
3
1
2
10
19-
8
ZSC'62
6
3
1
2
10
16
12
SPS
6
3
0
3
9
13
18
Vrederust
6
2
0
4
6
16
17
SC Stavenisse
6
2
0
4
6
14
21
Chrislandia
6
1
1
4
4
5
25
Alliance
6
1
0
5
3
9
28
Brouwershaven
6
•f
0
5
3
4
24
6
4
1
13
21 -
5
4
0
1
12
19-
6
4
0
2
12
10-
6
3
2
1
11
14-
6
3
1
2
10
14-
5
3
0
2
9
14-
6
2
1
3
7
10-
5
1
2
2
5
10-
5
1
1
3
4
9-
5
1
1
3
4
5-
5
1
0
4
3
6-
6
0
3
3
3
5-
Tweede klasse
4-1, Zaamslag -
Bruse Boys 1-1,
Zwaluwe - WC'
4-2, Duiveland
Bruse Boys
Zaamslag
Klundert
Duiveland
Dinteloord
Dauwendaele
SSV'65
Arnemuiden
Zwaluwe
VCK
VVC'68
Oostkapelle
Serooskerke
Heinkenszand
Derde klasse A: Apollo'69 - DFS 3-1, 's Heer
Arendskerke - AZW 2-4, Spui - Nieuwdorp
1-1, De Noormannen - Kapelle 1-1, Domburg -
De Meeuwen 0-0, MZVC - Nieuwland 1-2.
6
5
0
1
15
11
4
6
4
0
2
12
19-
10
5.
3
1
1
10
7
8
6
3
1
2
10
16
11
6
3
0
3
9
20
10
6
3
0
3
9
14
9
6
3
0
3
9
9
12
6
3
0
3
9
10
22
6
2
2
2
8
6
8
6
2
0
4
6
6
8
5
1
0
4
3
9
18
6
i;
0
5
3
8
15
Tweede klasse A: MZC'112-
0-1, Kapelle 2 - Serooskerke 3 3-
Oostkapelle 2 1-2, Heinkenszand
daele 2 2-2, Nieuwdorp 2 - Hoek
Boys 2 - Terneuzense Boys 3 3-5
Zaamslag 2
Kapelle 2
Dauwendaele 2
Hoek 3
Oostkapelle 2
MZC'11 2
Serooskerke 3
Heinkenszand 2
Terneuzense Boys 3
Nieuwdorp 2
AZW 2
Bruse Boys 2
6 5 10
6 5 0 1
6 4 11
6 3 12
6 3 0 3
6
6
6
6
6
6
6
2 1 3
2 1 3
1 3 2
1 3 2
1 2 3
1 1 4
1 0 5
Zaamslag 2
■0, AZW 2 -
2 - Dauwen-
3 0-0, Bruse
16 12- 6
15 22- 7
13 13- 7
10 13- 11
9 10- 8
7 9-8
7 5-12
6 11- 15
6 12- 24
5 10- 12
4 16- 18
3 12- 17
6
6
0
0
18
31
10
6
4
1
1
13
18
9
5
3
1
10
13
6
6
3
1
2
10
13
11
6
2
3
1
9
15
16
6
2
2
2
8
13
5
5
2
1
2
7
6
8
6
2
0
4
6
11
20
6
■f
1
4
4
5
21
5
1
0
4
3
7
17
5
1
2
2
2
12-
14
6
0
2
4
2
6-
13
6
4
1
1
13
18- 7
6
4
1
1
13
16- 7
6
4
1
1
13
8- 5
6
3
1
2
10
14- 6
4
2
1
1
7
9- 8
5
2
1
2
7
18- 11
5
1
4
0
7
6- 4
.5
2
1
2
7
6- 4
5
2
1
2.
7
6- 9
6
1
2
3
5
7- 10
5
1
0
4
3
4- 16
5
1
0
4
3
4- 17
4
0
0
4
0
1 -13
6
6
0
0
18
32
7
6
6
0
0
18
32
10
5
4
0
12
13
10
6
4
0
2
12
18
13
6
2
2
2
"8
11
15
6
2
1
3
7
19
20
6
2
1
3
7
10
13
5
2
0
3
6
10
14
6
2
0
4
6
13
22
5
1
0
4
3
7
12
6
0
2
4
2
4
16
5
0
0
5
0
7
24
4
4
0
0
12
15
5
5
4
0
1
12
14
9
6
4
0
2
12
21
10
5
2
2
7
14
13
6
2
1
3
7
11
14
5
2
0
3
6
11
14
6
2
0
4
6
10
19
6
1
1
4
4
7
19
5
0
3
2
3
11
16
5
0
1
4
1
6
15
RESERVES ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: Nieuw Lekkerland 2 - Kozak
ken Boys 2 0-3, Pelikaan 2 - Oranje Wit 2 2-1,
Kloetinge 2 - De Zwerver 2 2-0.
Kloetinge 2
Heerjansdam 2
Pelikaan 2
Kozakken Boys 2
Oranje Wit 2
ASWH 2
Nieuw Lekkerl. 2
Sliedrecht 2
WGZ 2
Hardinxveld 2
Hoek 2 5 1 0 4 3 6- 14
De Zwerver 2 6 0 3 3 3 5- 11
Eerste klasse A: Wieldrecht 2 - SSV'65 2 2-3,
GPC Vlissingen 2 - De Meeuwen 2 2-3, De Al-
blas 2 - Rijsoord 2 2-0, Terneuzense Boys 2 -
Arnemuiden 2 2-1, VCK 2 - Groote Lindt 2
3-4.
Rijsoord 2
Groote Lindt 2
Drechtstreek 2
SSV'65 2
GPC Vlissingen 2
Wieldrecht 2
De Meeuwen 2
De Alblas 2
Terneuzense Boys i
Arnemuiden 2
Heerjansdam 3
VCK 2
Schijf
Nuenen
Beerse Boys
Hurwenen
UDI'19/Beter Bed
Teisterbanders
Sparta'25
Terneuzen
Brabantia
Wilhelmina
JEUGDVOETBAL
A-JUNIOREN
Vierde divisie C: Desk - Kozakken Boys 1-4,
SW - Roosendaal 3-1, Internos - Jodan Boys
0-2, Nieuwerkerk - BVCB 4-4, JVOZ - XerxesD
ZB 0-4
Jodan Boys
BVCB
Nieuwerkerk
JVOZ
Kozakken Boys
XerxesDZB
SW
Desk
Internos
TSC
Roosendaal
Papendrecht
B-JUNIOREN
Derde divisie B: XerxesDZB - UVS 2-
noord, sc (AV) - JVOZ afg, Alexandria'
celsior R. 5-1, Excelsior M. - ASWH 4-'
SW 3-2, DHC - Forum Sport 3-2
6
5
1
0
16
20
4
6
4
1
1
13
33
14
6
3
2
1
11
24
20
6
3
1
2
10
17
11
6
.3
1
2
10
14
13
6
3
0
3
9
24
13
6
2
2
2
8
9
13
6
2
1
3
7
13
26
6
1
2
3
5
11
15
5
1
1
3
4
9
12
6
1
0
5
3
9-
25
5
0
2
3
2
5-
22
Alexandria'66
UVS
DHC
Velo
Excelsior M.
Excelsior R.
XerxesDZB
Feyenoord, sc (AV)
JVOZ
Forum Sport
SW
ASWH
0 14
0 14
6 4 2
6 4 2
6 3 1 2 10
6 3 0 3 9
6 2 3 1 9
6 3 0 3 9
6 2 2 2 8
5 2 12 7
52 12 7
6 2 13 7
6 0 2
6 0 1
5 1
Tweede klasse B: Zwaluwe 2 - ASWH 3 3-3,
The Gunners 2 - WC'68 2 5-1, WGZ 3 - Dinte
loord 2 6-1, Rijsoord 3 - EBOH 2 2-2, Seroos
kerke 2 - Klundert 2 0-0, Bavel 2 - Pelikaan 3
2-6.
Pelikaan 3
WGZ 3
EBOH 2
Zwaluwe 2
Rijsoord 3
Serooskerke 2
Klundert 2
The Gunners 2
Dinteloord 2
Bavel 2
WC'68 2
ASWH 3
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse A: Ter Leede 2 - SSS 2-0, Odys
seus '91 - RWH 4-0, Reiger Boys - Wartburgia
2-1, SV Zwolle - HTC 2-3, Oostkapelle - VIOD
1-3, SC 't Zand - Smerdiek 1-4
VIOD
HTC
Reiger Boys
Odysseus '91
RWH
SV Zwolle
Ter Leede 2
Wartburgia
Smerdiek
Oostkapelle
SC 't Zand
SSS
Be Quick '28 2
Tweede klasse B: ARC - XerxesDZB afg,
MZC'11 - Sleeuwïjk 2-2, DSVP - Zwervers, cw
0-6, Lisse - RKAW 3-1Barendrecht 2 - IJzen-
dijke 3-8.
Zwervers, cw
IJzendijke
ARC
DSVP
MZC'11
Barendrecht 2
Sleeuwijk
XerxesDZB
Lisse
Zevenhoven
RKAW
RWH 2
Tweede klasse F: OW'67 - Brabantia 3-3, Teis
terbanders - Beerse Boys 1-7, Terneuzen -
UDI'19/Beter Bed 1-4, Schijf - Hurwenen 5-1,
Nuenen - Sparta'25 1-0.
OW'67 5 4 1 0 13 21 - 7
JVOZ 2
Spartaan'20 2
Kozakken Boys
FC 's-Gravenzande
Nieuwenhoorn
VOC
Oranje Wit
Sparta (AV)
Alliance
5 9
5 7
5 2 2 1
6 12 3
6 14 1 4 11
6 0 2 4 2 8
6 0 0 6 0 11
5
4
1
0
13
16- 7
4
3
1
0
10
7- 3
5
3
1
1
10
8- 7
5
2
2
1
8
13- 5
5
2
1
2
7
13- 10
5
2
1
2
7
8- 9
5
2
1
2
7
9-12
5
2
0
3
6
9- 9
5
1
2
2
5
10- 10
4
1
0
3
3
4- 15
5
1
0
4
3
8- 15
5
0
2
3
2
6- 9
- SC 't Zand 1-2,
TSC 1-3, RKWO
Noad 2-3, JVOZ
Derde divisie D: Roosendaal
Jeka - RKDVC 0-1, Brabantia-
- Oranje Wit 1-2, Haarsteeg -
2 - Dubbeldam 2-0.
RKDVC
SC 't Zand
TSC
Jeka
JVOZ 2
Oranje Wit
Dubbeldam
RKWO
Noad
Roosendaal
Haarsteeg
Brabantia
D-PUPILLEN
Eerste divisie B: VW/Helmond Sport 2 - Ro
da JC 1-0, FC Den Bosch - JVOZ 1-1, Willem
ll/RKC - Oranje Wit 1-2, NAC - PSV 0-1, MW -
Baronie 6-1.
6 5 0 1 15 24- 6
6 4 1 1 13 19- 5
6 3 3 0 12 11
6 3 2 1 11 23
6 3 2 1 11 17
6 3 1 2 10 14
5 2 12 7 11
6 2 1 3 7 13
6
6
0
0
18
16
2
6
5
0
1
15
15
4
6
4
2
0
14
18
6
6
4
1
1
13
9
3
6
3
1
2
10
12
7
6
2
2
2
8
11
10
6
2
0
4
6
7
11
6
2
0
4
6
8
14
6
2
0
4
6
7
.18
6
1
1
4
4
6
13
6
1
1
4
4
7
15
6
0
0
6
0
4
17
MW
PSV
FC Den Bosch
Willem ll/RKC
JVOZ
NAC
Fortuna Sittard
Oranje Wit
VW/Helmond 2
VW/Helmond
Roda JC
Baronie
6 2 13
5 10 4
6 10 5
6 0 0 6
7 7
3 9
Geldrop/Houta Bouw -
Bosch 2 0-5,
UNA/Brinvast 1-7.
PSV 2
Willem ll/RKC 2
Jeka
OJC Rosmalen
FC Den Bosch 2
UNA/Brinvast
JVOZ 2
Dongen
Nuenen
TSC
Geldrop
Wilhelmina
ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Blauw Geel'38/JUMBO - SV
Venray 2-2, Baronie - Nuenen 1-0, Goes -
UNA/Brinvast 1-2, Brabantia - Someren 2-1,
EHC/Heuts - UDI'19/Beter Bed 2-3, Deurne -
Groene Ster 0-0, Schijndel/VITAM Catering -
Dongen 1 -2
6
6
0
0
18
32- 5
6
5
1
0
16
19- 5
6
4
1
1
13
16- 6
6
4
0
2
12
17- 9
6
4
0
2
12
12- 5
6
3
1
2
10
23- 12
6
3
0
3
9
9- 8
6
2
0
4
6
9- 20
5
0
2
3
2
8- 16
.5
0
1
4
1
4- 12
6
0
1
5
1
4- 17
6
0
1
5
ijl
4-42
•7, Feye-
'66 - Ex-
1, Velo -
19- 9
20-11
15- 11
15- 12
9- 9
10- 12
8- 12
9- 10
8- 9
- 8
9- 14
4- 17
SV Venray
Deurne
EHC/Heuts
Baronie
UDI'19/Beter Bed
UNA/Brinvast
Groene Ster
Brabantia
Blauw Geel'38
Nuenen
Someren
Goes
Dongen
Schijndel
6 4
Vierde divisie C: Kozakken Boys - Roosendaal
0-0, Alliance - BVCB 1-4, Oranje Wit - FC
's-Gravenzande 1-1, Smitshoek - Sparta (AV)
2-2, VOC - JVOZ 2 0-0
Smitshoek 6 4 2 01418
BVCB 6 4 2 0 14 16
Roosendaal 6 3 2 1 11 12
6 3 1 2 10 12
5 3 0 2 9 11
6 2 2 2 8 8
6 2 1 3 7 12
Eerste klasse
3-4, De Valk -
steren - Best
2-1, Nemelaer
Desk
Vlissingen
Dosko
De Valk
EFC
Halsteren
Best Vooruit
BW
Nemelaer
Longa
IFC
Geldrop
TSC
Jeka.
3 2
6 3 0 3
6 3 0 3
6 2 13
6 2 13
6 2 0 4
6 2 0 4
6 2 0 4
6 10 5
9 11- 11
9 9- 14
7 10- 12
7 7- 15
6 12- 17
6 12- 18
6 9- 19
3 10- 12
26
Tweede klasse E: SC 't Zand - BSC 0-1, WSC -
Sarto 4-1, Axel - Moerse Boys 2-2, Boeimeer-
Uno Animo 2-2, RCS - RKJW/Van Dalsen Inter.
B 2-1, Roosendaal - Alliance 5-0, Aardenburg -
Terneuzen 2-2.
6 4 1 1 13 14- 6
6
C-JUNIOREN
Eerste divisie B: NAC - JVOZ 3-2, Sparta Rot
terdam - PSV 2-1, MW - Feyenoord/Excelsior
3-4, NEC/FC Oss - Feyenoord/Excelsior 2 5-2,
Roda JC - VW/Helmond Sport 3-2.
Feyenoord/Exc.
Willem ll/RKC
NAC
PSV
Sparta Rotterdam
JVOZ
Roda JC
Feyenoord/Exc. 2
FC Dordrecht
NEC/FC Oss
MW
Roosendaal
RCS
Uno Animo
Terneuzen
BSC
WSC
Moerse Boys
SC 't Zand
Alliance
Aardenburg
RKJW
Boeimeer
Axel
Sarto
6 3
6 10 5
1 1 13 15- 10
2 1 11 12- 9
1 1 10 14- 13
1 2 10 8- 9
3 0 9 10- 6
2 1 8 9-7
13 7 14- 9
13 7 13- 15
3 1 6 11- 13
2 3 5 14- 17
14 4 10- 17
3 3 3 9-14
3 10- 18
Zeelandia Mid.
MOC'17
Rood Wit W.
Internos
Victoria'03
Virtus
Unitas'30
Jong Ambon
Cluzona
HW'24
SC Gastel
Meto
6 3
2 1 2
5 2 12
6 2 13
6 0 2 4
6 0 2 4
6 0 2 4
Tweede divisie C: Dongen - Jeka 0-2, PSV 2 -
OJC Rosmalen 3-2, TSC - Nuenen afg, JVOZ 2 -
Willem ll/RKC 2 0-2, Wilhelmina - FC Den
Vierde klasse A: Hulsterloo - Oostburg 3-1,
Clinge - Hontenisse 1-3, Patrijzen - Sluiskil 2-3,
Biervliet - RIA W 4-1, Philippine - IJzendijke
4-1, Steen - Luctor'88 0-3.
Steen
Sluiskil
Luctor'88
Philippine
Biervliet
Hontenisse
RIA W
Oostburg
Patrijzen
Hulsterloo
Clinge
IJzendijke
Vierde klasse B: Nieuw Borgvliet - FC Bergen
0-4, Zeeland Sport - Lepelstraatse Boys 1-1,
De Schutters - BW63 4-1, SC Kruisland - Hoe
ven 2-2, HSC'28 - Steenbergen 4-4, Grens
wachters - DSE 2-0.
Hoeven
SC Kruisland
FC Bergen
BW'63
De Schutters
Zeeland Sport
Lepelstraatse Boys
6
5
0
1
15
19- 10
6
4
1
1
13
17- 13
6
3
3
0
12
9- 2
6
2
3
1
9
18- 16
6
2
3
1
9
10- 9
6
3
0
3
9
11- 12
6
3
0
3
9
13- 15
6
2
1
3
7
8- 9
6
2
0
4
6
14- 15
6
1
3
2
6
6- 8
6
1
1
4
4
7- 10
6
0
1
5
1
6- 19
6 4 2 0 14 14- 4
6 4 1 1 13 15- 6
6 4 0 2 12 14- 6
6 4 0 2 12 14- 11
6 2 2 2 8 9-11
6 14 1 7 9-7
6 2 13 7 10- 11
DSE 6 2 1 3 7 9- 12
Nieuw Borgvliet 6 2 1 3 7 7- 13
Grenswachters 6 1 2 3 5 5- 15
Steenbergen 6 1 1 4 4 16- 20
HSC'28 6 1 1 4 4 7- 13
Vijfde klasse A: Breskens - Hoofdplaat 7-0,
Kwadendamme - SDO'63 4-2, Groede - Vogel
waarde 1-1, Schoondijke - Terhole 1-0, Corn
Boys - Sluis 7-0, Graauw - Koewacht 1-4.
Corn Boys
Schoondijke
Koewacht
Breskens
Vogelwaarde
Groede
Sluis
Graauw
Kwadendamme
SDO'63
Hoofdplaat
Terhole
6 5
6 4
6 3
6 3
0 1 15 32- 7
2 0 14 11 - 3
0 2 12 22- 10
2 1 11 20- 5
2 1 11 10- 9
2 1 11 7- 6
1 2 10 17- 13
2 2 8 17- 13
13 7 6-11
15 1 8-21
6 0 15 1 5-21
6 0 0 6 0 4-40
0 14 13- 5
4 1 1 13 11- 6
3 1 2 10 10- 8
3 1 2 10 9- 7
3 1 2 10 13- 13
2 3 1 9 10- 9
2 3 19 7-6
3 0 3 9 8- 11
13 2 6 13- 15
2 0 4 6 9- 11
5- 7
10
Vijfde klasse B: NVS - Vosmeer 2-3, Hans-
weertse Boys - Vivoo 1 -7, Renesse - WW'67
1-5, Volharding - Robur 1-6, FC Moerstraten -
Divo 3-4, NSV - Odio 1 -0.
6
5
5 7.- 11
4 5 - 9
C: Geldrop/Houta Bouw - IFC
Dosko 2-0, Jeka - BW 1-2, Hal-
Vooruit 3-0, Desk - Vlissingen
EFC 4-5, TSC - Longa 4-2
6 4 0 2 12 16- 8
6 4 0 2 12 16- 8
6 4 0 2 12 16- 9
6 4 0 2 12 11 - 5
6 4 0 2 12 12- 13
1 11 13- 3
Odio
WW67
Divo
Vivoo
NSV
Vosmeer
Renesse
NVS
FC Moerstraten
Robur
Volharding
Hansweertse Boys
0 1 15 18- 4
6 4 2 0 14 35- 4
5 4 0 1 12 17- 11
6 4 0 2 12 17- 7
6 3 1 2 10 10- 9
9 19- 10
0 3 9 11-19
1 3 7 15- 13
0 4 6 14- 10
0 4 6 12- 23
3 4-32
0 5-35
5 3 0 2
6 3
6 2
6 2
1 0 5
0 0 6
6
5
1
0
16
17- 6
6
4
2
0
14
17- 5
6
4
0
2
12
14- 12
6
3
2
1
11
14- 10
6
3
1
2
10
16- 12
5
2
2
1
8
12- 9
6
2
2
2
8
23- 9
6
2
2
2
8
13- 16
6
2
1
3
7
13- 7
6
1
0
5
3
5- 16
6
0
1
5
1
8- 19
5
0
0
5
0
2- 33
6
5
0
1
15
23- 5
6
4
1
1
13
13- 8
6
4
0
2
12
19- 10
6
4
0
2
12
17- 9
5
3
1
1
10
13- 7
6
3
1
2
10
15- 15
6
3
0
3
9
17- 12
6
2
1
3
7
14- 15
5
2
0
3
6
10- 13
6
1
2
3
5
7- 22
6
1
0
5
3
9- 16
6
0
0
6
0
6-31
Derde klasse A: Virtus - SC Gastel 3-1, Uni
tas'30 - Jong Ambon uitg, Meto - Internos 0-0,
MOC'17 - Victoria'03 6-0, Cluzona - HW24
2-2, Rood Wit W. - Zeelandia Middelburg 2-1.
6 5 0 1 15 22- 5
6 4 1 1 13 17- 9
6 4 1 1 13 13- 5
2 1 11 11- 8
1 2 10 6- 12
0 3 9 17- 20
7 10- 8
7 8- 16
7 11- 11
2 9- 13
2 6- 12
2 4- 15
RESERVES ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: RCS 2 - UNA/Brinvast 2 gest,
Dongen 2 - OJC Rosmalen 2 1-3, Jeka 2 - Desk
2 3-2, Rood Wit V 2 - Nuenen 2 3-3, Sarto 2 -
RKWO 2 3-3, WSC 2 - Best Vooruit 2 3-0
Rood Wit V 2
OJC Rosmalen 2
Jeka 2
RKWO 2
Dongen 2
UNA/Brinvast 2
Nuenen 2
Best Vooruit 2
Desk 2
WSC 2
Sarto 2
RCS 2
Tweede klasse A: Halsteren 2 - Alliance 2 4-0,
Goes 2 - Jeka 4 afg, MOC'17 2 - Ria W 2 4-1,
Steen 2 - Zeelandia Middelburg 2 1-4, Terneu
zen 2 - Dosko 2 1 -5, SC Gastel 2 - HW'24
2 3-3.
Zeelandia Mid. 2
Alliance 2
Dosko 2
Halsteren 2
Jeka 4
HW'24 2
Terneuzen 2
MOC'17 2
Goes 2
SC Gastel 2
RIA W 2
Steen 2
EKSAARDE - Jordi van de Wiele uit
Stjansteen heeft tijdens een wed
strijd in het Belgische Eksaarde
een zege geboekt De KTM-rijder
won beide manches bij de MCLB
in de klasse MX 2 inters. Kevin
Spruijt uit Meliskerke, een dag eer
der winnaar tijdens het OZK in
Axel, legde met zijn Husqvarna in
deze klasse beslag op de derde
plaats. Dat waren ook de klasserin
gen in beide reeksen.
Bij de nationalen MX 2 was Gian
Scheele uit Zaamslag de sterkste.
In de eerste manche legde de Su-
zuki-rijder beslag op de derde
plaats. In de tweede manche was
de 20-jarige student werktuig
bouwkunde de sterkste. Dat was
voldoende voor de dagzege.
Marco de Feijter uit Heinkenszand
reed in het Brabantse Prinsenbeek
naar een vijfde plaats in het dag-
klassement. In de eerste manche
legde de Zeeuw beslag op de vijfde
stek, in de tweede werd hij zeven
de. In de stand voor de titel staat
hij op de zesde plaats.