34lk -
Uitslag Kustmarathon
maandag 8 oktober 2012
1
Hicham El Barouki
Turijn (Ita)
2:29:56
138
Jozias Marijs
Arnemuiden
3:30:43
275
Jaques Rooijmans
Middelburg
3:46:02
2
Nouredine Athamna
Algerije
2:34:45
139
Marcel Derksen
Loenen Gld
3:30:47
276
Michel Sinke
Middelburg
3:46:11
3
Anthony Pochet
Wiesme (B)
2:39:08
140
John Nieuwenhuize
Yerseke -
3:30:49
277
Eva Radtke
Kempen
3:46:12
4
Remy Vasseur
Vlissingen
2-41:50
141
Arthur Pouwelse
Middelburg
3:30:58
278
Dirk Grossmann
Moenchengladbach (D)
3:46:12
5
Pascal van Norden
Gouda
2:42:21
142
Eric Vergeldt
Velden
3:31:02
279
Patrick Vermaeren
Lede
3:46:24
6
Michel Schrier
Vlissingen
2:44:41
143
John Slabbekoorn
Kapelle
3:31:05
280
Mario Adriaanse
Biggekerke
3:46:25
7
Rik Wolswinkel
Woudenberg
2:45:42
144
Peter Smits
Sluis
3:31:35
2S1
Rutger Wondergem
Middelburg
3:46-28
S
Huub van Noorden
Yerseke
2:47:11
145
Rob Hirs
Nieuwerkerk ad IJssel
3:31:39
282
Edgar Angelini
Koudekerke
3:46:28
9
Wim Nieuwkerk
Dinteloord
2:47:35
146
Kees Timmermans
Hoogeloon
3:31:42
283
Bas de Jong
Bergen op Zoom
3:46:30
10
Martijn de Kok
Heinkenszand
2:48:36
147
Roman Packbier
Roosendaal
3:31:48
284
Ronald vd Woestijne
Vlissingen
3:46:41
11
Tjïtte van den Buys
Middelburg
2:50:24
148
David Mair
Brussel (B)
3:31:49
285
Han Scheijen
Limbricht
3:46:54
12
Michiel Otten
Tilburg
2:51:49
149
Rinse van Etten
's-Gravenhage
3:31:56
286
Bas Gehlen
Herkenbosch
3:46:56
13
Jurgen de Mits
Waarschoot (B)
2:52:23
150
Michael den Hamer
Hoek
3:32:11
287
Rob van Rijmenam
Breda
3:47:00
14
Perry Vermeulen
Kwadedamme
2:52:53
151
Vital Timmermans
Yerseke
3:32:20
288
Leon Buijs
Halsteren
3:47:02
15
Barry Bronsema
Groningen
2:53:08
152
Johan de Vlieger
Vlissingen
3:32:23
289
Adrie Janse
Arnemuiden
3:47.;05
16
Jos op 't Hoog
Haaren
2:53:54
153
Jaap van der Bok
Middelharnis
3:32:39
290
Rino van Oosten
Driewegen
3:47:06
17
Bas Mekking
Heerde
2:54:47
154
Marc van Dijk
Valkenswaard
3:32:46
291
Wilfried Duivenvoorden Hoofddorp
3:47:08
18
Ronald Derksen
Beekbergen
2:55:00
155
Jeroen Pluymert
Middelburg
3:32:50
292
Aart Joziasse
Middelburg
3:47:13
19
Wim van Sparrentak
Middelburg
2:56:05
156
Arie van Dijk
Leerdam
3.32:53
293
Bas Anemaet
Kamperland
3:47:14
20
Tom Groot
Dirksland
2:56-56
157
Wim Wouters
Kruiningen
3-33:01
294
Jos den Hollander
Goes
3:47:21
21
Nap Hage
Poortvliet
2:57:02
158
Frans Bos
Vlissingen
3:33:04
295
Bas de Ruiter
Cothen
3:47:30
22
Paul Mertens
Nijlen (B)
2:57:08
159
Efisa Rijk
Tilburg
3:33:10
296
Frans Linders
Hoogerheide
3:48:03
23
Adriaan van Keulen
Middelburg
2:57:13
160
John van Tilburg
Hoogerheide
3:33:14
297
Martijn Faassen
Velden
3:48:03
24
Sjaak Brouwer
Vlissingen
2:59:01
161
Rens Bostelaar
Koudekerke
3:33:28
298
Bart Sterkenburg
Hendrik-ldo-Ambacht
3:48:08
25
Lennard de Rijke
Oost-Souburg
2:59:29
162
Hilly Panjer
Apeldoorn
3:33:32
299
John Stroo
Vlissingen
3:48:08
26
Marlies Jongerius-Kort
Curasao
3:01:38 -
163
Corné Kool
Rhenen
3:33:37
300
Anthony van den Berg
Vlissingen
3:48:24
27
Erik Tange
Amstelveen
3:01:38
164
Dennis Plessius
's-Heer Arendskerke
3:33:45
301
Marinus Hoogendoorn
Werkendam
3:48:24
28
Andre Knol
Ermelo
3:02:00
165
Hans Verhaagen
Goes
3:33:48
302
Wim Besuijen
Middelburg
3:48:25
29
Edwin Arens
Kruiningen
3:02:16
166
Saskia Goole
Kapelle
3:33:52
303
Bart van Noorden
Yerseke
3:48:25
30
Arjan Beije
Burgh-Haamstede
3:03:00
167
Matthieu 8ourdon
Amsterdam
3:34:06
304
Ingrid IJsebaert
Hulst
3:48:28
31
Anjolie Engels-Wisse
Middelburg
3:03:16
168
Han Dekker
Breda
3:34:21
305
Anton van Daaien
Koudekerke
3:48-28
32
Joeri Versluis
Middelburg
3:04:02
169
Lourens-Jan Hengst
Aagtekerke
3:34:25
306
Philip MA Braem
Vogelwaarde
3:48:29
33
Jan-Willem Huson
Amsterdam
3:04:14
170
Henry Wondergem
Voorthuizen
3:35:13
307
Tonnis van der Tuin
Heinkenszand
3:48:29
34
Constantin Vogt
Duitsland
3:04:23
171
Leo Janse
Middelburg
335:25
308
Herman van Oost
Halsteren
3:48:31
35
Jan de Wilde
Nisse
3:05:16
172
Sascha Strack
Duisburg (D)
3:35:32
309
Hans van Es
Rozenburg ZH
3:48:31
36
Edwin de jaeger
Zuiddorpe
3:06:00
173
Erik van Konijnenburg
Dordrecht
3:35:34
310
Peter Honcoop
Rijen
3:48:33
37
Erwinvanden Broeke
Axel
3:06:00
174
Jan Louisse
Middelburg
3:35:35
311
Harry Verhulst
Oostkapelle
3:48:35
38
Martijn Hiensch
Amsterdam
3:06:29
175
Jürgen op de Beec k
Merksem (B)
335:53
312
Alex~Verhulst
Westkapelle
3:48:39
39
Gert van der Vinden
Biggekerke
3:07:22
176
Pieter Poortvliet
Veere
3:35:58
313
Remco van der Velden
Schiedam
3:48:40
40
Jeroen Meijer
Wijk bij Duurstede
3:07:56
177
Wim Flipse
Temeuzen
3:36:03
314
Piet Posthuma
Oost-Souburg
3:48:53
41
Kaei Bekkers
Zeist
3:08:02
178
Jan van Hoeve
Oostburg
336:33
315
Martijn Lïndenberg
Veere
3:48:59
42
Dirk-Jan de Jong
Leerdam
3:08:19
179
Chris de Smit
Hulst
336:54
316
Kenneth Alting
Oisterwijk
3:49:08
43
Abne Herrebout
Middelburg
3:08:27
180
Angela Verschoor
Rockanje
3:36:56
317
Wil Engels
Venlo
3:49:14
44
Maris Jacobs
Velden
3:08:33
181
Angelo Roelandt
Sas van Gent
3:36:58
318
Fouad Mekkaoui
Terneuzen
3:49:18
45
Gustav Swagemakers
Steenbergen Nb
3:08:35
182
Theo Troost
Hellevoetsluis
3:37:00
319
Robbert Vleugel
Wemeldinge
3:49:21
46
Johan Matthijsse
Almere
3:08:56
183
Rianne Kremers
Gorinchem
3:37:01
320
Paul Landsmeer
Dordrecht
3:49:25
47
Benny Tliuy
Sintjansteen
3:09:27
184
Albert de Bakker
Wageningen
3:37:14
321
Lodewijk Kuiper
Utrecht
3:49:30
48
Peter van Limbergen
Goes
3:09:43
185
Eric-Jan van Elzakker
Bergen op Zoom
3:37:26
322
Wilfred Joossens
Middelburg
3:49:31
49
Adriaan Coppoolse
Rhoon
3:09:59
186
Andres de Witte
Terneuzen
3:37:27
323
Marja Bosje
Wijk bij Duurstede
3:49:48
50
Adriaan Walhout
Middelburg
3:11:11
187
Sjaak Portegies
Middelburg
3:37:29
324
Koen Van Winc kei
Brasschaat (B)
3:49:49
51
Rick van Keeken
Kruiningen
3:11:34
188
Johnny Ravia
Zierikzee
3:37:41
325
Emiel Duit
Vlissingen
3:49:58
52
Edward de Leng
Koudekerke
3:12:01
189
Jack de Waal
Vlissingen -
3.3803
326
Jeroen Klink
Bruinisse
3:50:03
53
Edwin van Alphen
Vlissingen
3.12:13
190
Wouter Rouwhorst
Borculo
3:38:10
327
Cees Verbeek
Geldermalsen
3:50:10
54
Lindert Moerdijk
Amemuiden
3:12:23
191
Anco Oomsen
Dordrecht
3:38:12
328
Johan Treurniet
Middelburg
3:50:12
55
Marthel IJkelenstam
Leerdam
3:12:35
192
Leon Bal
Bruinisse
3:38:19
329
justin Schonis
Middelburg
3:50:13
56
Walter Packolet
Hoboken (B)
3:12:40
193
Johan Karelse
Heinkenszand
3:38:21
330
Daniël Zuiddam
Middelburg
3:50:13
57
Dick Elzenga
Eerbeek
3:13:18
194
Frans Daalman
Breskens
3:38:26
331
Harm Kuipers
Haarlem
3:50:15
58
Tom Glimmerveen
Schiedam
3:13:39
195
Arnold Eggink
Gapinge
3:38:33
332
René Lhotte
Termes (F)
3:50:16
59
Arie Slot
Veenendaal
3:13:42
196
Bert van Bogget
Roggel
3:38:37
333
Leon Hage
Vlissingen
3:50:17
60
Rob Musters
Oud Gastel
3:13:50
197
Eric van Daele
Geldrop
3:38:38
334
Leen Hubregtse
Kapelle
3:50:18
61
Frank Heijmink
Alphen aan den Rijn
3:13:54
198
Ronald Walhout
Ede Gld
3:38:39
335
Ebe Blaauw
Temeuzen
3:50:23
62
Lucas van der Veen
Gorinchem
3.14:06
199
Jaap Karelse
's-Gravenhage
3:38:40
336
Rinus Reïjngoudt
Terneuzen
3:50:23
63
Irma Heeren
Harderwijk
3:14:07
200
Geert Dekker
Dordrecht
3:38:46
337
Erik Lagae
Sint-Amandsberg (B)
3:50:35
64
Simon de Clerck
Nieuwvliet
3:15:24
201
Jorge n Mous
Rotterdam
3:38:48
338
Volker Gierling
Brüggen (D)
3:51:00
65
Hannuel Kramer
Koudekerke
3:15:41
202
Frank Houben
Venlo
3:38:52
339
Thomas Scholz
Niederkrüchten (D)
3:51:00
66
Riesvander Sanden
Nuland
3:15:45
203
Hans van der Linden
Gorinchem
3:38:53
340
Harold Duvekot
Middelburg
3:51:03
67
Patrick Vervaet
Sint Jansteen
3:16:05
204
Wilbert Poppe
Arnemuiden
3:38:54
341
Aarnout Huibregtse
Westkapelle
3:51:05
68
Alex Bouwmeester
Zaandam
3:16:20
205
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
3:39:05
342
Piet Maas
Terneuzen
3:51:05
69
Gilles Geschiere
Meliskerke
3:16:40
206
Adrie van Dalen
Lewedorp
3:39:05
343
Ruud Grim
Lewedorp
3:51:07
70
Willem de Vos
Amsterdam
3:17:00
207
Arthur van Aartsen
Middelburg
3:39:10
344
llco Koeman
Yerseke
3:51:07
71
Bart de Koster
Middelburg
3:17-32
208
Ivarvanden Bos
Koudekerke
3:39:13
345
Peter Belfroid
Terneuzen
3:51:15
72
Simon Luckett
Haarlem
3:17:42
209
Anita Joziasse
Goes
3:39:20
346
Wim Vos
Oostkapelle
3:51:19
73
Rian van den Broeke
Vlissingen
3:17:44
210
Hany van Dorst
Bergen op Zoom
3:39:22
347
Paula Visser
Amsterdam
3:51:19
74
Frans Kolijn
Oost-Souburg
3:18:01
211
Leo Vandeberg
Rosmalen
3:39:45
348
Jack Koninx
Amsterdam
3:51:19
75
Peter Balkenende
Goes
3:18:28
212
Menno Kole
Kapelle
3:39:47
349
Bart Meijer
Wijk bij Duurstede
3:51:23
76
Ton van Os
Poortvliet
3:18:37
213
Jeroem de Nood
Middelburg
3:39:52
350
Michel Ridderhof
Middelburg
3:51:26
77
Manuel Schippers
Dinteloord
3:19:58
214
Pascal Smit
's-Gravenhage
3:39:58
351
Paul de Ruiter
Wijk bij Duurstede
3:51:31
78
Hanco van Keulen
Ritthem
3:20:04
215
Leo de Baan
Vlissingen
3:39:58
352
Reinier van Wouwe
Serooskerke Walcheren
3:51:35
79
Jaap-Jan Ritsema
Middelburg
3:20:10
216
Frank van der Mark
Bilthoven
3:40:01
353
Michel Velkers
's-Heer Arendskerke
3:51:40
80
Erik Poppe
Biggekerke
3:20:20
217
Danny Breen
Goes
3:40:02
354
Jan Donze
Middelburg
3:51:40
81
Kees Joosse
Middelburg
3:20:22
218
Peter Schouwenaar
Koudekerke
3:40:09
355
Robin Meeder
Middelburg
3:51:42
82
Bernard van den Berg
Leusden
3:20:26
219
Martine Dattin
Schiedam
3:40:19
356
Robbert Bliek
Rotterdam
3:51:56
83
Rene Traas
Kapelle
3:20:35
220
Olof Hoogesteger
Vlissingen
3:40:22
357
Kees Verheul
Dordrecht
3:51:58
84
Eric Guiljam
Kesteren
3:2130
221
Jeroen Ras
's-Gravenhage
3:40:23
358
Nemi van der Reest
Apeldoorn
3:52:03
85
Jan van de Nobelen
Arkel
3:21:41
222
Karei Gerrits
Velden
3:40:40
359
Rob Jeras
Middelburg
3:52:05
86
Chris Koole
Yerseke
3:21:47
223
Wilco de Schipper
Westkapelle
3:40:49
360
Eric Jansen
Kloetinge
3:52:14
87
Billy van der Valk
Voorschoten
3:22:13
224
Jeffry de Ridder
Dordrecht
3:40:57
361
Walter Niels Luitwieler
Goes
3:52:17
88
Geert Ceuppens
Duffel (B)
3:22:18
225
Jeanette Hendrikx
Lomm
3:41:05
362
Ton van Heivoort
Rosmalen
3:52:17
89
Jacco Schroevers
Middelburg
3:22:24
226
Kees Guijt
Katwijk Zh
3:41:09
363
Emiel Schell
Hellevoetsluis
3:52:22
- 90
Piet van der Vorm
Rhoon
3:22:59
227
Ard Joosse
Middelburg
3:41:20
364
Robert Carol
Middelburg
3:52:23
91
Piet Moes
Koudekerke
3:23:16
228
Steef Berrevoets
Bruinisse
3:41:25
365
Annet van der Linde
Nisse
3:52:24
92
Jan Willem Rietberg
Oost-Souburg
3:23:16
229
John van Dijke
Kloosterzande
3:41:34
366
Paola van Gilst-Saarloos
Goes
3:52:24
93
Maarten Schön
Goirle
3:23:59
230
Simon van Boven
Nijkerk Gld
3:41:44
367
David Walter
Düsseldorf (D)
3:52:25
94
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
3:24:09
231
Ed van der Geest
Heemskerk
3:41-50
368
Jaap Flikweert
Nieuwerkerk
3:52:37
95
Richard van de Wege
Vlissingen
3:24:13
232
Mare Rommers
Vlissingen
3:41:56
369
Richard Leijnse
Middelburg
3:52:43
96
Archie Staal
Burgh-Haamstede
3:24:30
233
Bram van Keulen
Meliskerke
3:42:01
370
Pjotr Coenen
Hoboken (B)
3:52:55
97
Pieter Wisse
Biggekerke
3:24:35
234
Johan Ovaa
Koudekerke
3:42:03
371
Henk Offringa
Gouda
3:52:59
98
Johan Kodde
Arnemuiden
3:24:39
235
Ronnie Krocké
Oost-Souburg
3:42:04
372
Peter Noordijke
Goes
3:53:03
99
Marcel Suurmond
Vlissingen
3:24:45
236
Jos Hoebeke
Rilland
3:42:07
373
Jan K oen de Graaf
Middelburg
3:53:10
100
Danny Meeus
Nijlen (B)
3:25:02
237
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
3:42:33
374
Bart Pouwer
Middelburg
3:53:31
101
Peter Kaljouw
Leiderdorp
3:25:13
238
Rein-Jan Elenbaas
Goes
3:42:48
375
Peter Zwart
Amsterdam
3:53:37
102
Frank van der Want
Middelburg
3:25:14
239
Bernard Heshof
Oud Gastel
3:42:49
376
Bert Aalbers
Vlissingen
3:53:38
103
Dirk Nerger-Baumgart
Chemnitz (D)
3:25:19
240
Pascal Eltink
Vlissingen
3:42:54
377
Henry Bink
Waalwijk
3:53:41
104
Jan Zuidweg
Melissant
3:25-28
241
Koen Poolman
Amsterdam
3:43:07
378
Jorien van den Doel
Vlaardingen
3:53:42
105
Jaap Westrate
Rilland
3:25:58
242
Michel Slabbekoorn
Heerle
3:43:09
379
Jos Buijks
Raamsdonksveer
3:53:47
106
Robin Edelman
Harderwijk
3:26:08
243
Ronnie Mesu
Middelburg
3:43:14
380
Henk ten Have
Velden
3:53:48
107
Alexander Dekker
Oostkapelle
3:26:10
244
Hennie Lensink
Dalen
3:43:16
381
Carline Schaar
Amsterdam
3:53:49
108
Maus Dieleman
Utrecht
3:26:21
245
Paul Jumelet
Westkapelle
3:43:16
'382
Kees van Zantwijk
Utrecht
3:53:52
109
Pieter Goud
Oostdijk
3:26:39
246
Marcel Struyk
Middelburg
3:43:23
383
Jos Lampert
Koudekerke
3:54:00
110
Marijn Vandevoorde
Ruiselede (B)
3:26:58
247
Marlon Roels
Terneuzen
3:43:25
384
Ronald Pol
Vlaardingen
3:54:01
111
Mart van de Vreede
Krabbendijke
3:27:04
248
Leo Dalebout
Gapinge
3:43:27
385
Erik Maranus
Westkapelle
3:54:01
112
John Gijzen
Roosendaal
3:27:16
249
Rob Nagelkerke
Heinkenszand
3:43:32
386
Eline Francke-Wisse
Biggekerke
3:54:03
113
Marius Besuijen
Middelburg
3:27:29
250
Sonja van Zeelt
Wormerveer
3:43:47
387
Robert Matthijs
Temeuzen
3:54:06
114
Frank Houweling
Goes
3:27:56
251
Bert Verbeke
Sint-Laureins (B)
3:43:53
388
Adri Jelier
Voorthuizen
3:54:10
115
Christophe de Dec kker Brecht (B)
3:27:58
252
Jasper Verhelst
Rosmalen
3:43:54
389
Markus Palm
Aachen (D)
3:54:12
116
Heine van Maar
Annen
3:28:13
253
Peter Duvekot
's-Hertogenbosch
3:43:55
390
Ruben van Boven -
Nijkerk Gld
3:54:15
117
Olaf van Aalst
Bergen op Zoom
3:28:25
254
Ruud Buteijn
Rotterdam
3:44:00
391
Jack Mechielsen
Terneuzen
3:54:16
118
Laurens van der Haven
Wissenkerke
3:28:30
255
Tom Nijland
Borculo
3:44:04
392
Hanno de Hoon
Terneuzen
3:54:34
119
Gert-Jan Verbrugge
Goes
3:28:35
256
Han Mathijssen
Haaren
3:44:06
393
Pino Bosch
Loosbroek
3:54:40
120
Arie-Benjamin den Heijer's-Gravenhage
3:28:36
257
Bert Lemmens
Waalwijk
3:44:08
394
Martijn de Vries
Middelburg
3:54:46
121
Rinus van de Woestijne
Aagtekerke
3:28:37
258
Franqois Pallut
Bezannes (F)
3:44:24
395
Ingrid Koene
Yerseke
3:54:49
122
Richard van Belzen
Serooskerke Walcheren
3:28:43
259
Geert-Jan Jobse
Vlissingen
3:44:25
396
Harry Christiaanse
Yerseke
3:54:50
123
Henk van Kempen
Schiedam
3:28:47
260
Paul van der Wal
Baarn
3:44:31
397
Ton van Ede
De Klomp
3:54:50
124
Peter Dekker
Zoutelande
3:28:48
261
Lion van Luijk
Vlissingen
3:44:51
398
Patrick Vogel
Middelburg
3:54:51
125
Jorim de Boks
Middelburg
3:28:51
262
Marcel de Lange
Middelburg
3:44:55
399
Jan-Willem Florie
Vlissingen
3:54:51
126
Wim van Dijke
Vlissingen
3:28:59
263
Leonard vd Houten
IJsselstein Ut
3:44:58
400
Mark Hilberts
Nederhorst den Berg
3:54:55
127
Bram Verhage
Aagtekerke
3:28:59
264
Klaas Pol
Bameveld
3:44:58
401
Jacques Uys
Oud-Beijerland
3:55:09
128
Marek Vis
Leiden
3:29:03
265
Fred van Es
Domburg
3:45:03
402
Rian Flikweert
Middelburg
3:55:23
129
Michiel Brussee
Arnhem
3:29:03
266
René van den Berg
Spijkenisse
3:45:12
403
Laus de Ridder
Vlissingen
3:55:27
130
Gerben Zomer
Maarssen
3:29:04
267
Peter Korzelius
Huizen
3:45:12
404
Willem den Hartog
Zwijndrecht
3:55:28
131
Dick Saarloos
Kapelle
3:29:09
268
Carly van Pinxten
Sint-Michielsgestel
3:45:13
405
Perry Stoel
Grijpskerke
3:55:28
132
Erik de Kraker
Oost-Souburg
3:29:32
269
Michél Chennaux
Orsinfaing (B)
3:45:13
406
Frans Geijs
Wolphaartsdijk
Breda
3:55:29
133
Pieter Sturm
Oost-Souburg
3:29:47
270
Dave Boone
Kruiningen
3:45:17
407
Leon Mahieu
3:55:31
134
Henk-Jan Joosse
Amemuiden
3:30:03
271
Emiel Flipse
Vlissingen
3:45:21
408
Chris den Hartog
Dordrecht
3:55-37
135
Walter Marsille
's-Hertogenbosch
3:30:06
272
Albert Jan Remijn
Veenendaal
3:45:32
409
Emilie van Dijk
Heemstede
3:55:42
136
Matthew Arensman
Middelharnis
3:3008
273
Paula IJzerman
IJmuiden
3-45:36
410
Ronald de Jonge
Hendrik-ldo-Ambacht
3:55:44
137
Martine Lust'
Brielle
3:30:10
274
Robin Vogel
Vlissingen
3:45:55
411
Guy Lataster
Dordrecht
3:55:45
Piet Pattenier uit Zoutelande werd na afloop
van de Kustmarathon geridderd door burge
meester Van der Zwaag uit Veere. Pattenier
doet al jaren veel voor allerlei sportactivitei
ten in en om Zoutelande. foto Ruben Oreel
412
Alex van Ginkel
Harmeien
3:55:58
413
Fons de Rijcke
Kloosterzande
3:56:01
414
Miranda Lievense
Goes
3:56:03
415
Krijn van Sparrentak
Biggekerke
3:56:04
416
Marko Verkaart
Vlissingen
3:56:07
417
Peter Stroo
Serooskerke Walcheren
3:56:10
418
8ob Hazenbosch
Velden
3:56:12
419
Mare de Carpentier
Goes
3:56.20
420
Arno Nienhaus
Arnhem
3:56:35
421
Mieke Valk
Hansweert
3:56:46
422
Mik Borsten
Amersfoort
3:56.47
423
Leo Rijnberg
Oosterland
3:56:50
424
Leen Cornelisse
Middelburg
3:56:57
425
Jan Heshof
Steenbergen Nb
3:57:03
426
Ronald Brouwer
Apeldoorn
3:57:05
427
Bern van Vulpen
Velden
3:57:14
428
Kaj Gruintjes
Velden
3:57:14
429
Greg Lamarche
Brussel (B)
3:57:17
430
Gerard van der Laan
Diemen
3:57:20
431
Ewald Provoost
Biggekerke
3:57:41
432
Maarten Pouwelse
Westkapelle
3:57:44
433
Ronald de Bert
Vlissingen
3:57:48
434
Marco Musch
Dordrecht
3:57:51
435
Jon van Caspel
Vlissingen
3:57:58
436
Richard Embregts
Breda
3:57:59
437
Jos Meeuwse
Arnemuiden
3:58:01
438
Paul Ghering
Venlo
3:58:05
439
Remco Kapteijn
Kapelle
3:58:08
440
Rudy Neve
Sintjansteen
3:58:12
441
Harold den Boer
Dongen
3:58:25
442
Ronald de Rijke
Middelburg
3:58:31
443
Martin Marinissen
Middelburg
3:58:32
444
Richard Maquelin
Capelle aan den IJssel
3:58:51
445
Pepijn Muller
Berlicum Nb
3:58:52
446
Johan Klompe
Wolphaartsdijk
3:59:01
447
Ed Wieles
Leerdam
3:59:02
448
Klaas Marteijn
Arnemuiden
3:59:02
449
Dirk Brendler
Nettetal (D)
3:59:02
450
Taco Boot
Nootdorp
3:59:04
451
Ray Cornips
Waterlandkerkje
3:59:09
452
Reinco Geschiere
Serooskerke Walcheren
3:59:10
453
Martin de Visser
Middelburg
3:59:14
454
Koen de Vries
Vlissingen
3:59:14
455
Kees Staal
Aagtekerke
3:59:17
456
Coen Snijders
Vlissingen
3:59:23
457
Jan de Koster
Krabbendijke
3:59:26
458
Henk Tennekes
Utrecht
3:59:39
459
Wim van den Nobelen
Middelburg
3:59:44
460
Jan van Rijn
Katwijk Zh
4:00:00
461
Peter Bilstra
Gorinchem
4:00:03
462
Dennis Verschuure
Yerseke
4:00:04
463
Nathalie Pakvis
Houwerzijl
4:00:06
464
Robert-Jan Provoost
Domburg
4:00:07
465
Ron Bakker
Heemskerk
4:00:07
466
Marcel van Delden
Middelburg
4:00:09
467
Michel van den Brande
Koningshooikt (B)
4:00:10
468
Marian van Dijk
Middelburg
4:00:17
469
Joost Liefbroer
Oost-Souburg
4:00:21
470
Fred de Bree
Zoutelande
4:00:24
471
Etienne Verhoef
Goes
4:00:29
472
Rob Landa
Kwadendamme
4:00:30
473
Mare de Groote
Middelburg
4:00:34
474
Jan Menssen
Beek-Ubbergen
4:00:39
475
Ab van der Roest
Veenendaal
4:00:42
476
Berry Simonse
Goes
4:00:53
477
Yves Keller
Nijmegen
4:00:53
478
Bart de Bruine
Arnhem
4:00:54
479
Dirk van Kessel
Geldermalsen
4:01:01
480
Joop Werson
Eindhoven
4:01:07
481
Maaike Werson
Eindhoven
4:01:07
482
Bemd Fiedler
Duitsland
4:01:09
483
Bryan Hofman
Westdorpe
4:01:13
484
Wander Bod
Stokkum
4:01:16
485
Arjo Verhage
Aagtekerke
4:01:19
486
Regina Verhage
Aagtekerke
4:01:20
487
Patrick van de Vijver
Veldhoven
4:01:21
488
Ellen Keulemans
Vlissingen
4:01:21
489
Dirk van P uymbroeck
Rupelmonde (B)
4:01:30
490
Frank Schoonwater
Vlissingen
4:01:30
491
Myriam Sac
Bertrix (B)
4:01:43
492
John Versteeg
Utrecht
4:01:44
493
Christian Kuhstol?
Remscheid (D)
4:01:52
494
Jörg Rades
KI eve (D)
4:01:56
495
Jac Verbeek
Velden
4:01:58
496
Frank Ocké
Vlissingen
4:02:06
497
Tjeco Smits
Gouda
4:02:20
498
Dries Pluimers
Arnhem
4:02:20
499
Michael Wördemann
Krimpen aan den IJssel
4:02:32
500
Martijn Wesselman
Utrecht
4:02:34
501
Jack van Stel
Yerseke
4:02:48
502
Jos Janse
Middelburg
4:02:51
503
Thierry de Bloc k
Brugge (D)
4:03:06
504
Jos Melse
Vlissingen
4:03:17
505
Jan Punt
Monnickendam
4:03:30