Gedenktekens Colofon de emotie... familieberichten Het HatuursteenHuis De Uitvaart Informatie Hulplijn lantilifberiehteo - Wat blijft is Q (Henseniinq.nl maandag 8 oktober 2012 •'SP. I 25 Alleen nog maar het sterke licht, het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen en de eigen weg te gaan het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en schoonvader Pieter van Doorn Weduwnaar van Adriana van Doom-Nieuwenhuijse s» 'V Ellewoutsdijk 29 september i915 t Lewedorp 5 oktober 2012 Alkmaar: Jan van Doom Margriet Lesterhuis Correspon dent iead res J. van Doom Nassauplein 5 1815 GM Alkmaar De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 11 oktober om 11.00 uur in verenigingsgebouw 't Durpsuus, Dorpsplein 28 te Nisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het voornoemd verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In volle vrede is, na een werkzaam en zorgzaam leven, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en achteroma Lena Joppe in de leeftijd van 84 jaar. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Weel te Goes, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 5 oktober 2012 Joannaplantsoen 1, Goes Correspondentieadres: Kastanjestraat 106, 4462 VH Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 9 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 10 oktober om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Hij heeft zijn leven geleefd op zijn manier Een uniek mens is van ons heengegaan. Na een kort ziekbed hebben wij afscheid genomen van onze zoon, broer en oom Leendert David Adriaanse ~Léon~ Middelburg t Middelburg 24 april 1961 6 oktober 2012 Daan Adriaanse en Marianne Osté Tiny Tilroe Jeanette en Erik Malcorps-Adriaanse Lieke, Guust en Thijs Martin en Mia Adriaanse-Kerssens Correspondentieadressen Daan Adriaanse President Kennedylaan 10 4554 EJ Middelburg Tiny Tilroe Wijkhuijsweg 5 4556 RC Oostkapelle De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Wij bedanken de medewerkers van Sint Jans Hospice "De Casembrootvoor de liefdevolle verzorging. ÜUllktlüüUUjhUli mm Er zijn tranen die niet gedroogd willen worden. Er is verdriet dat niet gedeeld kan worden. Er is een lege plek die niet gevuld kan worden. Toch is het voor ons een grote steun te ontdekken dat er zoveel mensen zijn, die proberen om onze tranen te drogen en ons verdriet te delen. De lege plek van Wouterina Wilhelmina Willemsen-Boxman Rina blijft, maar uw medeleven heeft ons moed gegeven om verder te kunnen gaan. Hartelijk dank daarvoor. Mw. J.M. Boxman-Brugge Wil Cathy Miriam en Kantel, Walid Michael en Janneke, Senna, Brent Jolanda Ruud Joyce en Sjoerd lannie Hessel David, Esther en Sarah Grote variatie en korte levertijd, tevens onderhoud. Showroom: Stanleyweg 16, Goes. Wij zijn 6 dagen geopend! Bel voor een afspraak: 0113-216555. Bezoek ook: www.natuursteenhuis.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer vóór eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl famili eb eri chtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 25