ÜTdfleiisn y 24 Ifamilieberichten maandag 8 oktober 2012 IHensenünq.nl cv «i De dood is een deur die we allemaal door zullen gaan om in een andere vorm verder te leven. Zaterdag 6 oktober 2012 stond de deur open voor Rieneke Willekens In onze herinnering, gedachten en liefde voor elkaar zal ze altijd in ons hart verder leven. Veerle Sonja Felix Louis Sr Rieneke is thuis, U bent welkom om afscheid van haar te nemen dinsdag 9 oktober van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nemen afscheid van haar op woensdag 10 oktober om 15.00 uur in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5, Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Correspondentieadres: Jo 1st raat 1 4691 JS Tholen Nooit kan 't geloof te veel verwachten, des Heilands woorden zijn gewis. 't Faalt aardse vrienden vaak aan krachten, maar nooit een vriend als Jezus is. Met verdriet delen wij u mee dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Dina van der Zwan - Toet Scheveningen, 5 maart 1931 t Middelburg, 6 oktober 2012 Dankbaar denken wij terug aan haar sterk geloof en warme persoonlijkheid. Middelburg Koudekerke Oud-Beijerland EJ.D. van der Zwan Hans en Elma van der Zwan Colin James Sakina en Simon Ruben Ruud en Arjenne van der Zwan Marisse en Gert-Jan Rosanne en Remco Daniël 6 oktober 2012 Park Overwater 11, 4335 BJ Middelburg Wij nodigen u uit de herdenkingsdienst bij te wonen op donderdag 11 oktober om 13.30 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Nooit meer langs de lijn..." Hoe te aanvaarden dat je gaat, ais je volop in het leven staat? Na een korte oneerlijke strijd hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Johannes Adriaan Corré Jo 28 november 1941 4 oktober 2012 Jeannette Corré-van Weelde t Ronald en Paulina Corré Noa Bianca Corré Jörn, yiva Correspondentieadres: Wijenburg 43, 4385 GS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 9 oktober van 19.00 tot 19.30 uur en op woensdag 10 oktober van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op woensdag 10 oktober zullen we hem om 13.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het clubgebouw van de VC Vlissingen, Irislaan 239 te Vlissingen. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag.... "Opa" Jo We gaan je missen Eino, Miranda Milan, Fajah en Zico 1 "Het komt allemaal goed Bedroefd, maar met vele mooie herinneringen, hébben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer. zwager en oom Jj Jo Corré Oostburg: Jenny Corré Annie en Carlo Vermeire Vlissingen: Ad en Theuny Corré Veere: Nick en Jacqueline Corré Rosannav en Toby, Kees Koudekerke: Sandra en Michael Wolff Jonathan. Indy - Vlissingen: Hennie en Ineke Corré Marcel en Miranda Corré Sonny, Bodine, Yoshi Groningen: Angelique en Engel Vrieling Joyce, Amber. Etiënne, Grace Ramon en Aline Corré Megan, Lisa, Julia Vlissingen: Chantal Corré en Rens Cosijn Chloë Vlissingen: Ko en Ineke Corré Middelburg: Ruud en Paula Corré Quinten. Zaura en Jair Vlissingen: Nancy Corré én Piet Schroevers Ashley, Kyra en Amar Vlissingen, 5 oktober 2012 Groot is ons verdriet door het overlijden van onze zwager en oom Jo Corré Diane, Bert Kinderen, kleinkinderen en familie Tk kijk terug op een goed leven', Kiki Na het leven ten volle te hebben geleefd is heengegaan Tfidc faCoi/rte - PtVV c/Jfr Ze&uiT (Rika Wilhelmina) Amsterdam, 10-10-1923 Goes, 04-10-2012 Het is goed %p. Middelburg Johan Laboyrie Dordrecht Raoul Laboyrie en Marlies Soethoudt Breda Nieke Amsterdam Suzanne Aruba Job Laboyrie en Heidi Wilflingseder Sarah Leiden Daphne Goes Iris Laboyrie en Will Timmermans Maine Julia Correspondentieadres Nieuwe Haven 25 4331JX Middelburg We danken het team van Ter Valcke (400-1) voor hun liefdevolle en opgewekte verzorging van Kiki. In het geval u geen rouwkaart ontving; iedereen die van Kiki hield is welkom tijdens het afscheid op donderdag 11 oktober 2012 om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat op 97-jarige leeftijd is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Barendina Pieternella Hart-Hogerheide sinds 1967 weduwe van Cornells Hart Vlissingen: RD. Bouwman-Hart H. Bouwman Scharendijke: J.M. Hart W.C. Hart-van Oeveren (in liefdevolle herinnering) Burgh-Haamstede: L.C. Hart (in liefdevolle herinnering) M.K. Hart-van der Wielen klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 5 oktober 2012 Verpleeghuis Allévo Cornelia, afd. Schelphoek Correspondentie-adres: Gravestraat 17 4381 AL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 oktober vanaf 13.00 uur in het Dorpshuis, Dorpsplein 13 te Serooskerke. De afscheidssamenkomst zal aansluitend om 13.30 uur gehouden worden, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er in genoemd Dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 24