- ispida Bedrijfsleider IO I Tramper ALPHA ERVAREN TRANSPORTPLANNER m/v Explore the chemistry E&l Technician zaterdag 6 oktober 2012 O JobTrack.nl Technisch verkoper met ondernemersbloed Tramper Green, onderdeel van Tramper Technology Group, kan bogen op meer dan 60 j'aar ervaring in het verkopen, onderhouden en repareren van trac toren en machines voor de landbouw, fruitteelt en groenvoorziening. De Zeeuwse markt wordt bediend vanuit de vestigingen 's Gravenpolder en Aagtekerke. Het team van 7 medewerkers kenmerkt zich door zelfstandigheid, lange dienstverbanden en deskundigheid. Het bedrijf vertegenwoordigt toonaangevende merken zoals Massey Ferguson en Honda. Met de combinatie van sterke merken, deskundig personeel en een omvangrijke klanthisto rie heeft het bedrijf een ideale positie om de markt verder uit te bouwen. Om dit potentieel optimaal te benutten zoeken wij een ondernemende m/v: De uitdaging Als Bedrijfsleider ligt je eerste prioriteit bij de verkoop in de segmenten landbouw en fruitteelt. Nadat je de markt in kaart hebt gebracht, bouw je opnieuw relaties op met bestaande en potentiele klanten. Je inventari seert de wensen en behoeften van klanten, staat hen met raad en daad terzijde en zorgt ervoor dat je bij de klant aan tafel zit zodra het moment van investeren daar is. Daarnaast geef je leiding aan het team zodat zij goed en zelfstandig hun werk kunnen blijven doen. Het profiel Je bent aantoonbaar commercieel- succesvol geweest binnen een technische sector die raakvlakken heeft met de business van Tramper Green.Te denken valt- aan automotive, (landbouw)mechanisatie, groenvoorzie ning, machinebouw, etc. Tevens ben je in staat om een klein bedrijf zelfstandig te leiden. Het vereiste werk- en denkniveau is mbo/hbo. Kandidaten die de ambitie hebben op termijn zelfstandig ondernemer te worden, worden nadrukkelijk gevraagd te reageren. Geboden De mogelijkheid om een aantrekkelijk inkomen op te bouwen binnen een markt met toekomstperspectief. Bij gebleken geschiktheid bestaat voor de kandidaat die dat ambieert de kans op termijn in het bedrijf te parti- ciperen'of het over te nemen. Uiteraard biedt Tramper Green een intensief inwerktraject, met professionele ondersteuning vanuit de dealerschappen. organisatie- l bouwers Ben je geïnteresseerd Stuur dan je brief met cv per e-mail naar vacature@ispida.nl t.a.v. de heer Nicoloi Schiettekatte, consultant Ispida. Voor meer info bel 06-14360017. Zie ook www.tramperbv.nl en www.ispida.nl Alpha Groep werkt met verschillende dochterbedrijven en verricht dienstverlening op het gebied van textielveredeling en handel in relatie-artikelen en machines. Bij Alpha Groep werken ruim 100 mensen. Alpha Textielveredeling B.V. is een dochterbedrijf van Alpha Groep en houdt zich voornamelijk bezig met opslag, reconditionering en handling van nieuwe kleding in opdracht van grootwinkelbedrijven zoals C&A en De Bijenkorf, en importeurs waaronder o.a. Mexx, PallMall en G-Star. Voor Alpha Textielveredeling B.V. zijn wij op zoek naar een: LOGISTIEK MEDEWERKER (M/vi fïMhUti». Je bent medeverantwoordelijk voor de logistieke processen op het gebied van hangende en liggende kleding en je gaat de bijbehorende (uitgaande) goederenstroom coördineren en beheersen. wtjirrag-iA Je hebt een logistieke opleiding op minimaal MBO niveau of aantoonbare ervaring op dit gebied. Een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie is een pré en je hebt leidinggevende capaciteiten. Het kunnen vervangen van de Logistiek Planner behoort tot de mogelijkheden. Je bent accuraat, flexibel en stressbestendig. Het spreekt vanzelf dat je prettig met mensen om kunt gaan. Wegens toenemende internationale dienstverlening heb je een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Door veranderende dienstverlening worden flexibele werktijden meer regel dan uitzondering. Een zeer afwisselende en verantwoordelijke baan. De beloning is afhankelijk van je opleiding, leeftijd en ervaring. Alpha Groep heeft goede secundaire arbeidsvoorzieningen, zoals een brandstofregeling, een studieregeling, een pensioenregeling en een collectieve ziektekostenregeling. saBEeSCaffiËe Uitsluitend schriftelijk of per mail. Een bondige sollicitatiebrief met vermelding van je opleiding en ervaring kun je tot en met 12 oktober 2012 sturen naar de directie van Alpha Textielveredeling B.V. Postbus 1507,3260 BA Oud-Beijerland. Tel. (0186) 61 80 77 De heer A. Bout geeft je desgewenst nadere informatie over deze functie. Rsraiss-sat ~:2 - 22& T JE Gud-fieijertecï! -T%>... ®rs& - 6T S3 77 De gemeente Hulst zoekt voor de afdeling Publiekszaken een: Adviseur Klant Contact Centrum (KCC) m/v 36 uur per week (1 fte) Functie-inhoud: Algemeen: Voor het in te richten KCC zoekt de gemeente Hulst een adviseur KCC, functionerend vanuit het taakveld Burgerzaken. Binnen deze functie zorg je voor de operationele aansturing en het optimaal functioneren van een team van KCC-medewerkers. Je realiseert de voor het KCC vastgelegde doelstellingen over de dienstverlening in het algemeen, snel heid en kwaliteit van de antwoorden, inzet diverse communicatiekanalen, etc. .Daarnaast ondersteun je het taakveld Burgerzaken met vakinhoudelijke kennis en ervaring. Je rapporteert aan het afdelingshoofd Publiekszaken. Functie eisen: Klantgericht, creatief en kwaliteitsbewust; HBO-diploma; Heeft kennis van en/of ervaring met de producten en dienstverlening; Heeft inzicht in de organisatie, de producten en de diensten van de gemeente en de overheid; Heeft een (grondige) kennis van een KCC. De volledige vacaturetekst is te vinden op www.gemeentehulst.nl (De gemeente/vacatures). Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. dé Frankrijkspecialist Wegens voortdurende uitbreiding van activiteiten zoeken wij een: Functieomschrijving: Je werkt in een team van 4 planners en stuurt samen chauffeurs en loodspersoneel aan. Je verwerkt opdrachten in het TMS en onderhoudt voordurend contact met onze relaties. Je plant in de ruimste zin van het woord. Jouw profiel: MBO met aantoonbare ervaring in transportplanning. Je bent een teamspeler en gaat gemakkelijk met automatisering om. Jij beheerst de Franse taal en bent servicegericht ingesteld Wij bieden: Een leuke en afwisselende baan waar ruimte is voor ontwikkeling in een groeiend bedrijf. Goede arbeidsvoorwaarden; kortom een uitdaging bij een betrouwbare werkgever in midden- Brabant (Gilze). Is dit jouw baan? Reageer met toelichting en CV naar mathe@hacastransport.nl Meer info vindt je op www.hacastransport.nl The Human Element Dow is wereldwijd marktleider op het gebied van plastics en chemicaliën. Deze positie stelt Dow in staat haar missie te realiseren: bijdragen aan de vooruitgang van de mens. Dat doet Dow door innovatieve toepassingen te ontwikkelen voor de voedsel- en farmaceutische industrie. Maar bijvoorbeeld ook' voor verpakkings- en isolatiematerialen, persoonlijke verzorgingsproducten en voor de productie van schoon drinkwater. Werken bij Dow is bijzonder. Je krijgt veel eigen verantwoordelijkheid. Want in onze ogen speelt het menselijke element, the Human Element, de hoofdrol bij het realiseren van vooruitgang. Voor een van onze fabrieken in TERNEUZEN zijn wij op zoek naar een: Belangrijkste verantwoordelijkheden en opleidingseisen: Het zelfstandig analyseren en het adequaat oplossen van storingen aan proces instrumentatie zoals druk, nivo, flow, temperatuurmetingen en regelkleppen. Het functioneel inspecteren van hier boven genoemde instrumentatie. Het verzorgen van de nodige administratieve rapportage van uitgevoerde werkzaamheden en controles. Afgeronde opleiding MTS/ MB04/TS0 (België). Solliciteren? Stuur je CV met motivatie naar Gerard Blum: gtblum@dow.com. Kijk voor meer informatie of onze andere vacatures op www.careersatdow.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56