ZorgSaam Exclusief ...Ben jij degene die ons team komt versterken? All Inclusive SAUERLAND TRAINEE (M/V) 6 I banen De Rede Lid Raad van Toezicht mondia scholengroep Lid van de Raad van Toezicht 30 korting bij 2 personen iet actiecode WEG40003 Ga voor alle informatie .kras.nl/LR73611 Typ in de adresbalk www.kras nl/LR73611 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Voer bö 'stap 1' de actiecode WEG40003 in en u ontvangt 015 korting per persoon. Telefonisch boeken? Bel 0900- 9697 (15 cpm) o.vv. reisnummer LR73611 en actiecode WEG40003 Boeken met deze actiecode Is mogelijk t/m 17 oktober 2012. oialyseverpteegkundige fin opleiding) Coördinator dialyse Zeeuws-Vlaanderen ziekenhuis I ambulance 1 thuiszorg I ouderenzorg www.zorgsaam.org Programmamanager ICT Medewerker huishouding avondI weekend, iocatie De HonteTerneuzen Anesthesie assistent Medewerkei^flexbureau De uitgebreide omschrijvingen D6U 9 het totale vacature aanbod op www.werkenbijzorgsaam.nl of bel 0115-677244 voor de lezers van deze krant! I 3 dagen 3- t/m 8-daagse autovakantie Duitsland jnclusief verblijf o.b.v. All Inclusive Voor meer informatie en boekingen: Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom, Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter versterking van de productieafdelingen van onze fabriek in Kruiningen hebben we plaats voor een ambitieuze: HBO/WO-niveau Als Trainee word je ingezet op diverse afdelingen om zo ervaring op te doen met onze productie processen, onderhoudstechniek en kwaliteitszorgsystemen. Via onze interne opleidingstrajecten zal je vakinhoudelijk worden ondersteund. Samen met je leidinggevende zal een persoonlijk ontwikkelings plan worden gemaakt om te werken naar een leidinggevende - of staffunctie. We zoeken kandidaten meteen afgeronde HBO-of WO-opleiding; bijvoorbeeld HAS, HTS, Landbouw- ofTechnische Universiteit. Je hebt affiniteit met het werken in een productieomgeving en vindt werken in ploegendienst, waarbij je volgens rooster ook in het weekend kunt worden ingezet, geen bezwaar. Je vindt het leuk om zowel zelfstandig als in teamverband te werken en je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal. Heb je recent je opleiding afgerond of heb je al enige werkervaring, dan nodigen we je uit te solliciteren. Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer vof., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per e-mail: petraklappe@lambweston-nl.com. www.lambweston-nl.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld zaterdag 6 oktober 2012 JobTrack.nl y-'' Stedelijke scholengemeenschap Gymnasium - Atheneum - HAVO - VAABO - LWOO De Raad van Toezicht van Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zeeuws Vlaanderen te Terneuzen zoekt op korte termijn een lid. U dient vanuit een toezichtgericht concept op hoofdlijnen en volgens de principes van "good governance" te besturen. U heeft een financieel-economische achtergrond. U heeft, om in aanmerking te komen, geen dienstverband bij of directe relatie met Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zeeuws Vlaanderen. U bent bij voorkeur woonachtig of werkzaam in Zeeuws Vlaanderen. Uw profiel: U bent in staat in de context van de Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Zeeuws Vlaanderen te opereren. U kunt belangen scheiden en beleidsbeslissingen nemen. U beschikt over een analytisch vermogen en denkt in strategische kaders. U bent in staat om als integraal toezichthouder op te treden. Met uw visie op kwaliteit van onderwijs kunt u, ondanks uw specialistische kennis en ervaring, als generalist functioneren. U heeft een brede ervaring in één of meer relevante maatschappelijke sectoren opgedaan. Daarbij beschikt u over een breed netwerk. U beschikt over kennis en ervaring op financieel -economisch gebied en heeft affiniteit met het onderwijs. Dit ter versterking van de klankbordfunctie van de Raad van Toezicht. U onderschrijft het karakter van de school en het openbaar onderwijs volledig en draagt dat actief uit. Wij bieden: Een uitdagende, op maatschappelijk relevantie gerichte verantwoordelijkheid waarmee u een bijdrage levert aan de verdere ontwikkeling van goed openbaar voortgezet onderwijs in Zeeuws-Vlaanderen. Belangrijke informatie: De Raad van Toezicht vergadert ten minste 6 keer per jaar; De benoeming geschiedt voor een periode van 4 jaar met eenmalig de mogelijk heid van herbenoeming voor een periode van 4 jaar. Voor vragen kunt u contact opnemen met de heer AJ. Bruin, voorzitter Raad van Toezicht, tel. 0118-435792. Voor een informatiepakket kunt u contact opnemen met mevrouw J.A. de Oude, directiesecretaresse, tel. 0115-612155 of per e-mail: info@derede.nl. Uw sollicitatie, voorzien van een cv en motivatie, kunt u richten aan de heer A.J. Bruin per e-mail (raadvantoezicht@derede.nl) of per post (Fazantenhof 63, 4332 XT Middelburg). Wij ontvangen uw sollicitatiebrief graag uiterlijk 20 oktober 2012. Tot de Mondia Scholengroep behoren twee scholen voor openbaar voortgezet onderwijs op Walcheren, Nehalennia SSG en het Scheldemond College, met samen ruim 3.000 leerlingen. Wij zijn op zoek naar een nieuw Kijk voor meer informatie op www.mondiascholengroep.nl. Wegens succes herhaald! Want deze supercomplete autovakantie naar één van de mooiste streken van Duitsland, is ieder jaar weer razend populair! Niet voor niets, want gekenmerkt door prachtige heuvellandschappen is dit een perfect gebied voor wandelingen en in de winter bieden de besneeuwde heuvels volop wintersportplezier. En in het sfeervolle 3-sterren hotel Haus Keuthen in Elieringhausen boekt u al een 3-daags arrangement o.b.v. All Inclusive vanaf slechts 64 per persoon. Dit intieme familiehotel heeft slechts 27 kamers dus wacht niet te lang met boeken... Haus Keuthen*** Dit zeer sfeervolle familiehotel Is rustig gelegen in het centrum van Elieringhausen. Het hotel beschikt o.a. over een restaurant en fitnessruimte met sauna en solarium (tegen betaling). Op slechts een half uur rijden bent u al in het gezellige Winterberg. Uw sfeervol ingerichte kamer (max. 2 personen) is voorzien van een televisie, bad en/of douche, toilet en haardroger. KRAS.N waarom zou je meer betalen Normale prijs n 24 sept t/m 29 mrt. 2013 3 dagen vanaf 79 4 dagen vanaf €109 5 dagen vanaf 149 8 dagen vanaf €239 Prijzen zjjn per persoon o.b.v. 2 personen Lezersprijs ïu vanaf 64 ïu vanaf 94 vanaf 134 vanaf 224 Inclusief: 3 t/m 3 dagen (2 t/m 7 nachten) verblijf in Haus Keuthen, ontbijtbuffet, lunchpakket, dinerbuffet en drankjes van 18.00-2100 uur (fris, wijn, bier, koffie en thee) en een Sauerlandkaart voor diverse kortingen en gratis gebruik van het openbaar vervoer. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, toeristenbelasting ca. 1,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen). reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamlteltenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52