Vertrek Sap: crisis Forse boetes Moszkowicz 41 binnenland cheap.nl dagactie Opnieuw aanhoudingen na rellen Haren cheap.nl/dagactie 10900 0960 JOLANItSE sap Het partijbestuur van GroenLinks heeft fractieleider Jolande Sap weggestuurd. Prominenten zijn boos. En Bram van Ojik, de nummer 2 op de lijst, is naar verwachting haar opvolger. Treinverkeer Schiphol enige tijd stilgelegd Luxe parkhotel bij magisch Munster i zaterdag 6 oktober 2012 per/toplocatie één superactie! "Prijs o.b.v. 2-persoonskamer. Excl. res.kosten C15 per boeking. Voorwaarden zie website. Boek nu voordelig uw mooiste Kerstreis compleet met vele extra's! De meest complete reis voor een eerlijke prijs! peterlanghout.nl of 0172-468800 wegener4o HAARLEM - De Belastingdienst heeft advocaat Bram Moszkowicz in totaal aan 4 ton boetes opge legd, wegens het ontduiken van be lastingen. Dat bleek vrijdag tijdens een zitting bij de belastingkamer van de rechtbank in Haarlem, waar Moszkowicz tegen de boetes bezwaar maakt Volgens de fiscus is Moszkowicz 'structureel bezig geweest zaken te verhullen', zo lichtte de belastin ginspecteur vrijdag ter zitting toe, en kan hij dat niet anders dan op zettelijk hebben gedaan. Ër was sprake van 'een patroon, een struc tureel karakter en listigheid', vindt de inspecteur. SCHIPHOL - Het treinverkeer van en naar Schiphol is vrijdagavond korte tijd stilgelegd wegens rook ontwikkeling bij een trein. Die was mogelijk het gevolg van een technisch mankement. De brandweer verdreef de rook, waarna de Schipholtunnel kon worden vrijgegeven. Het treinver keer wordt opgestarL De machinist van de trein werd uit voorzorg onderzocht omdat hij mogelijk rook had ingeademd, maar er bleek niets aan de hand. In september moest de Schiphol tunnel in 2 dagen tijd drie keer dicht wegens brandmeldingen. Die bleken onterecht. De zaak omvat niet alleen Moszko wicz persoonlijk, maar ook zijn bv en de advocatenmaatschap die hij tot voor kort met twee broers vormde. Het gaat om inkomsten-, omzet- en vennootschapsbelas ting. Moszkowicz heeft zich inmid dels uit die maatschap losgemaakt. Eerder zei hij dat dat niets met zijn fiscale perikelen te maken heeft. Volgens de inspecteur heeft de strafpleiter zwarte omzet gedraaid. Volgens Moszkowicz is daar geen sprake van geweest. Ook zegt hij geen oneigenlijk gebruik te heb ben gemaakt van de rekening cou rant van zijn bv. De boete voor ontdoken inkomstenbelasting is de hoogste: 215.000 euro. De fiscus begon het onderzoek naar de ver meende malversaties van Moszko wicz in 2007. De vermaarde straf pleiter vindt het onderzoek onaan vaardbaar lang duren en meent dat alleen daarom al de opgelegde boetes gematigd moeten worden. Volgens de inspecteur duren dit soort ingewikkelde zaken vrijwel standaard langer dan de 'redelijke termijn' van 2 jaar. In dit geval heeft dat ook te maken met de houding van 'de belastingplichtige en zijn adviseur'. Het deel van de zaak over de aanslagen was beslo ten en over de boetes openbaar. GRONINGEN/HAREN - De politie heeft de afgelopen dagen nog eens acht aanhoudingen verricht naar aanleiding van de Facebookrellen van twee weken geleden in het Groningse Haren. In totaal zijn er nu 47 arrestaties verricht, zo meldde de politie vrij dag, en het einde is nog niet in zicht. De politie verwacht de komende tijd nog meer mensen aan te hou den, zegt ze. De jongeren die zijn aangehouden variëren in leeftijd van 18 tot 24 jaar en komen uit Groningen, Hoogezand, Ten Boer, Zuidhorn, Assen, Amstelveen en' Giethoorn. Ze worden verdacht van openlijke geweldpleging en zijn met een dag vaarding naar huis gestuurd. De politie beschikt over zo'n 100 uur aan videomateriaal. Daarnaast zijn er 450 tips en verklaringen binnengekomen. Uit alle informa tie komen nog meer namen van verdachten naar voren, aldus de politie. Hun signalement wordt nu door een rechercheteam in combi natie gebracht met de beschikbare beelden. Maandag moeten zes relschoppers voor de rechtbank in Groningen verschijnen voor de eerste snel rechtzitting naar aanleiding van de Facebookrellen. Tijdens deze kerstreis laten we u zien waarom de Moezel zo geliefd is. We nemen u mee op prachtige excursies naar Trier en KobleiTZ, we bezoeken de bekende wijnplaatsjes als Cochem en Rüciesheirn en natuurlijk rnag een wijnproeverij niet ontbreken! Boek nu deze 'busreis naar de mooie Ouitse Moezel. Incl. excursïepakket t.w.v. €40,- Vertrek 22 december Reiscode BE39732 Beleef een heerlijke Kerst in Portugal! Naast schitterende berglandschappen, dorpjes en een indrukwekkende natuur, bezoeken we natuurlijk ook bedevaartsoord Fatima en het historische tvora. 8ewonder de prachtige steden Lissabon en Porto. Ook proeven we de lekkerste kazen en wijnen uit de streek. Inclusief excursiepakket t .w.v. €75,- Vertrek 21 december Reiscode BE39775 2 overnachtingen incl. ontbijt Gebruik zwembad en sauna 1/ Gratis welkomstdrankje Bezoek de kerstmarkten Parkhotel Schloss Hohenfeld 6-daagse Kerstreis Moezel Powered by weekendcompany0 14-daagse Kerstreis Portugal Kijk voor het laatste nieuws ook op: sf www.pzc.nl TAAS PAULKUSTERS w toosenhenk.nl Oö Jolande Sap (links) wordt gefeliciteerd door partijvoorzitter Heieen Weening nadat de fractievoorzitter in juni met 84 procent van de stemmen is gekozen als lijsttrekker. foto Phil Nijhuis/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 4