Julia d'Hont-de Witte De Uitvaart Informatie Hulplijn 40 Ifamifieberichten zaterdag 6 oktober 2012 (Densenlinq.nl Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij mij heeft gegeven, deel ik u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Ter Schorre zacht en kalm van mij is heengegaan mijn lieve zorgzame moeder Francine Jacqueline Elisabeth Lambrette weduwe van Abdesselam Ben Tijani Ben Brahim Trabelsi 02 - 11 - 1933 Verviers (B) f 05- 10-2012 Temeuzen Sas van Gent: Kamel Modica Sas van Gent, 5 oktober 2012. Flankstraat 4,4551 AR De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 11 oktober om 11.00 uur in het crematorium van Temeuzen, aan de Bdlamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Een woord van dank richt ik aan alle medewerkers op woning A25 voor de goede zotgen die zij aan moeder, en aan mij hebben besteed. Want alzo liefheeft God de wereld gehad dat Hij zij enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder die in Hem gelooft niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe. Joh. 3:16 Met onwankelbaar vertouwen op de liefde van Christus is door onze Heer thuis gehaald, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Ebrina Maria Dieleman Sinds 22 december 1990 weduwe van Gilles de Putter in de leeftijd van 85 jaar. Hoek: Aardenburg: Addie en Adri de Bruijne - de Putter Jacko en Aurelia, Larissa, Ramem Gerben en Sarina, lijmen, Lucas, Sophie Stefan en Annemarieke Frans de Putter Anja de Putter en Wemer Benny Erik en Jona Anita de Putter Martin Diefeman Robert en Iris Sabien Marco 4 oktober 2012 Hasjesstraat 6 4542 NW Hoek Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van de Dialyseafdeling in Streekziekenhuis De Honte, voor de liefdevolle zorg en aandacht. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta Uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c, Temeuzen. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 9 oktober om 14.00 uur in de PKN Kerk, Langestraat 6, Hoek. Aansluitend zal DV de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De tijd gaat voorbij zeggen wij; maar wij vergissen ons. De tijd blijft en wij zijn het die voorbij gaan. Raspat! Wij geven u kennis van het overlijden op 84 jarige leeftijd van onze aderliefste, dappere, eigenzinnige, zorgzame, reislustige ma, schoonmoeder, oma en klein-omaatje gehuwd geweest met A.F. d'Hont f partner geweest van E. Bisdom f Zelzate, 27-2-1928 f Temeuzen, 30-9-2012 MiddelburgRia en Han Marieke en Michael - Dennis, Senna Thijs - Lucas, Timon Temeuzen: Mieke en Herman Marjolein en Simon - Dion, Ryan, Skah Ingeborg en Vincent - Zoë, Raven lfis en Roysten TemeuzenJoban en Come CaÖielijne* en Nick - Anne-Lynn Roderick en Lindsey - Neraft Liselore en Johnny Alphen a/d RijnJeroen en Annie Bisdom Kevin Guido correspondentieadres: Bemhardstraat 7,4532 AS Temeuzen. De crematieplechtigheid heeft donderdag 4 oktober jl. in eigen kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar afdeling B2 van ziekenhuis 'Zorgsaam'en afdeling 2 van 'Ter Schorre' voor g en opvang. alles voorbij... alles is voorbij, nu ben ik gestorven, niets blijft van mij over, noch goed, noch kwaad lieve kinderen, als ge mij als geest voorbij ziet gaan, treurt dan slechts van binnen. Seféris Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma en oma Raymonda Maria Francises Schirris-Nonneman weduwe van Johannes Franeiscus Schirris Zij overfeed in de leeftijd van 87 jaar. Axel: Tuur en Marga Schirris-de Koek Steven. TijJt, Julia. Sam St. latsteen: Fred en Rila Schirris-Vervaet Joris Maurils t Veldhoven: Johan en Marlies Schims-Wullems Robbert en Esther, Ona Iris en Jeffrey St. Jansteen: Frank en Ans Schirris-de Puysseleijr Tom en Myrthe St. Jansteen: Maria en Jp van Remortele-Schirris Laurens en Liesbeth Sander en Elianne Jo jr. en Laurien Mytilini: Anique en Takis Dounias-Schirris Valerie 5 oktober 2012 Hoofdstraat 3,4564 AM St Jansteen U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 8 oktober van 18.00 tot 18.50 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 9 oktober om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint lansteen, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. U bent in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in café De Kroon te Sint Jansteen na de begrafenis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve oma, Wat zullen we je missen. Steven, Joris, Maurits t, Robbert, Iris, Tom, Laurens, Sander, Jo jr., Valerie Bewonderenswaardig was haar levenskracht Groot was haar liefde voor haar dierbaren Nu is zij in alle rust van ons heengegaan... Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en overgroot-oma Amelia Maria Rosalia Verhelst-van Remortel weduwe van Edmundus Camillus Maria Verhelst Zij overleed in de leeftijd van 101 jaar. Berkel-Enschot: Theo Verhelst t Edmond en Ella, Ruben, Nathalie. Nathan Maarten Koen en Laura, Jesse, Romy Désirée en Frank, Noah, Renzo Joyce en Ferry Uden: Ria en Koen f Boddaert-Verhelst Martine en Berry, Koen, Mare Monique en Huib Beume: Emmy en Peter Verstegen-Verhelst Lleke en The-Vinh, Lea Mon en Carolina, Camiel Temeuzen: Ton Verhelst Camiel en Kim Mook: Ciel en Giel Boomaerts-Verhelst 4 oktober 2012 Hemelstraat 22,4564 BB St. Jansteen U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van DELA, locatie De Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 11 oktober van 10.00 tot 10.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 11 oktober om 11.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraafplaats te St. Jansteen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Tot onze grote schrik bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Jaap Rijpkema Wij bewaren hele goede herinneringen aan zijn joviale persoon. Wij wensen Marjolijn en (klein)kinderen veel sterkte toe. Directie en medewerkers Arbo Unie Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen T omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Voor uw blijken van belangstelling en medeleven diewij van u mochten ontvangen na het ovedijden van onze lieve pa en ope Kees van der Ven zeggen wij u hartelijk dank. Heikant, oktober 2012 Jopie, Rosita, Wesley - Naomi Sabrina en Dennis Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en bloemen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Willy Franeiscus Van Hulle hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Francine Van Hulle-Van Loo Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, oktober 2012.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42