mim j~ 38 I iitebencnten zaterdag 6 oktober 2012 I (HensQniinq.nl Geboren om voor altijd lief te hebben Semmi Joy Esmay Geboren 1 oktober 2012 De trotse ouders Timothy Chantal Barents-Doomstra ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met liefde hebben we afscheid genomen van Doortje Zwarekant-Blom weduwe van Henk Zwarekant Oegstgeest, 15-2-1928 Terneuzen, 29-9-2012 Jan Zwarekant Stanley Zwarekant Correspondentieadres: 1 Kapelledreef 7 4567 BK Clinge De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Mm Hartelijk dank voor de felicitaties, kaarten en kado's bij ons 50 jarig huwelijk. Jan Bets Melis Deurlostraat 14 4374bj Zoutelande Over Jadsn Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma (Kendrika de (Punder <Rie in de leeftijd van 90 jaar. Jaap en Annie Lya Ton en Marina Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 3 oktober 2012 Correspondentieadres: Luzacstraat 10, 4384 EW Vlissingen Naar haar wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom ^en Hospice Ter Reede voor de goede zorg en begeleiding. In plaats van kaarten Psalm 68 10 Heden is overleden mijn geliefde vrouw, onze moeder Cornelia van Slooten - Joosse in de ouderdom van 89 jaar. Middelburg: Cor van Slooten Oost-Souburg: Rinus en Greet en verdere familie Middelburg, 4 oktober 2012 "Swerf-Rust", kamer 127, L. Stommesweg 1 4335 AX Middelburg Onze vrouw en moeder is opgebaard in haar kamer in "Swerf-Rust". De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 9 oktober om 11.00 uur in de Johanneskerk, Noordweg 1 te Serooskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Van CittershofVan Cittersstraat 64 te Sint Laurens. Heden overleed onze geliefde zuster en tante Cornelia Joosse echtgenote van C. van Slooten 's-Heer Arendskerke: J. Blok-Joosse Middelburg: M. Lous-Joosse neven en nichten Middelburg, 4 oktober 2012 (Dag Cieve oma Pie Karin en Julian Meivin, Jasmijn Wilma en Rinze Kylian Laura, Marije Eline Verdrietig maar dankbaar zijn wij voor de mooie jaren van vriendschap. Heden is overleden Corrie van Slooten-Joosse Jan en Jo Allaart Rie en Bram t Kluyfhout Rinus en Jaan Kodde Suus en jan Mol Adrie en Lenny Cevaal Wij bidden voor Cor om in dit grote verlies hij de kracht van onze Hemelse Vader mag ontvangen. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat na een kort ziekbed, toch nog plotseling is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Johannes van Egmond Joop Echtgenoot van Lena Adriana van Egmond - Bal *28 juli 1934 f 4 oktober 2012 L.A. van Egmond - Bal Marga en Joop Kelly Michelle Haverstraat 13 4311 CN Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 10 oktober om 13.00 uur in het Herv. Verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd verenigingsgebouw. Na een kort ziek bed is nog vrij plotseling overleden onze zwager en oom Joop van Egmond Bruinisse: L. Bal Zierikzee: J.A. van Geesbergen E. van Geesbergen - Bal Bruinisse: L. Bal t E. Bal - Fabert Bruinisse: J. Bal D. Bal - van der Kleijn Neven en Nichten Bruinisse, 4 oktober 2012 Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve pa en opa Jacob Abraham Basting sinds 6 augustus 2011 weduwnaar van Falentina Anna de Kramer Retranchement, 24-9-1920 Terneuzen, 5-10-2012 HulstJoop en Mattie Basting-Bakker Jascha en Cindy - Dylan, Kyano Frangois en Luus - Rik, Ylja Dajo en Madeion -Jayden, Félien Breskens Ineke de Winter-Basting Wietse de Winter - in herinnering - Gertie en Raoul Lianne en Sebastian Zuidzande Daan en Ina Basting-de Hullu Jacco en Ellen Martin en Marieke Oostburg Jaap en Jos Basting-Veerman Esther Mark Correspondentieadres: Grote Beer 84 4501 ES Oostburg De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op woensdag 10 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis De Stelle te Oostburg voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40