Colofon de emotie. Ê-OtP familieberichten Leny de Fouw - Potter Familieberichten Wat blijft is 46 I familieberichten zaterdag 6 oktober 2012 IHensenlinq.nl Hierbij willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Frans Boone namens allen K. Boone - Lievense Westkapelle, oktober 2012 Voor uw belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder, onze trotse oma en ©veroma Adriana Maria van Liere-de Witte )aantje zeggen wij u hartelijk dank. Uw woorden van troost, kaartje, telefoontje en aanwezig heid bij de begrafenis hebben ons zeer goed gedaan. Kees van Liere Joeri en Shelina, Chermaine Robbie Paul en Iris Yerseke, oktober 2012 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troont in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons de moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder Alice van Pamelen - van de Voorde hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat onze moeder in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Freddy Adrie Sluis, oktober 2012 Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het plotselinge overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Jacoba Jacomina Schrier willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan. Fam. Wesdorp kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, oktober 2012 Het heeft ons goed gedaan dat we zoveel belangstelling en medeleven hebben ontvangen, na het overlijden van onze pa en ma, opa en oma, over-opa en over-oma Bram Remeeus Corrie Remeeus-Pannekoek Wij hebben dit zeer gewaardeerd en willen u daarvoor hartelijk bedanken. Wim en Truus Willy en Birgit Anouk, Loïs Conny en Luc Abdon en Monique Dylan, Joëy Coria en John Megan, Kyra Zaamslag Philippine, oktober 2012 Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Tel: 0118 - 62 33 59 Het is ongelooflijk stil en leeg, maar mooi zijn de herinneringen aan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie-en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Hiervoor onze hartelijke dank. Ko de Fouw Lidy en Hans Wilko en Karin en kleinkinderen Hansweert, oktober 2012 Stefan Koets De vele kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van onze lieve schat hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Stefan in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Petra Koets-de Ridder, Sam en Tim Devin, Jeffrey en Hanne Pa en Ma Koets Een kaartje, een bezoekje, een sms'je, een telefoontje. Een overweldigend aantal mensen heeft rond het overlijden van Caret zijn medeleven betuigd. Dat heeft ons zeer geroerd en is een belangrijke steun geweest. Het geeft aan dat Carel niet alleen in ons gezin een speciale plek had, maar ook daarbuiten. Voor alle blijken van medeleven danken we u. Miek Castenmiller-Passieux kinderen en kleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven die we ontvingen na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Janna Wiilemina Duvekot- Abrahamse zeggen wij u hartelijk dank Het heeft ons goed gedaan. Fam. Abrahamse Sint Laurens, oktober 2012 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere maiiopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfemiiieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl f ami li eberich tenon line. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 126