i fHensenlinq.nl zaterdag 6 oktober 2012 I 45 Wij danken iedereen voor de belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze (schoon) vaderen opa Lucien van Poucke Godelieve, kinderen en kleinkinderen IJzendijke, oktober 2012 Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Flor Herrewegh-van Goethem Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan dr. Visser en aan de medewerkers van de Thuiszorg voor de goede zorgen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa (Opa-Steen) Carolus Ludovicus d'Hooghe Louis Agnes Maria d'Hooghe-de Meij Kinderen en kleinkinderen Sint Jansteen, 6 oktober 2012 Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn maatje, mijn vriend en levenspartner Alger van Dam kan ik in eerste instantie niets anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft mij heel erg goed gedaan te merken hoe geliefd Alger was. Rudie van de Pas Terneuzen, oktober 201%:-- Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van mijn lieve man, onze pa en opa Theo van Laarhoven zijn wij u allen zeer dankbaar. Speciale dank aan Miranda van DELA en aan Katrien voor de mooie uitvaartdienst. Maria van Laarhoven-Segers Kinderen en kleinkinderen Omdat het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van medeleven, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Bram Gerritse willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen.- Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Coby Gerritse - Dronkers kinderen en kleinkinderen Kruiningen, oktober 2012 Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Ad van Dijk De warme reacties, kaarten, brieven en persoonlijke uitingen van betrokkenheid, hebben ons diep ontroerd en getroost. Het steunt ons te weten dat Ad, niet alleen voor ons, maar voor velen een bijzondere man is geweest. Hetty van Dijk - Plasse kinderen en kleinkinderen Vlissingen, oktober 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn partner, onze vader en opa Wim Riemens danken wij u hartelijk. Axel, oktober 2012 Nicole De Cock Kinderen en kleinkinderen In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden toen mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Willem Jongman zo plotseling overleed. Voor alle blijken van medeleven willen wij u hartelijk danken. Lilian Jongman - Cappon Danny en Mariëlla Britt Breskens, oktober 2012 Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor alle hulp, steun en blijken van medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn man en onze vader Jaap van der Schraaf Els, Perry en Jetta Goes, oktober 2012 Voor uw belangstelling, uw zorg, steun en medeleven dat we hebben ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Agnes Groosman-Smet uw aanwezigheid met zovelen bij de uitvaart heeft ons erg Wij willen u allen hiervoor hartelijk danken. Eric Groosman, kinderen en kleinkinderen Hulst, oktober 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Aberderrahim Ben Khallauf Coby Khallauf-Waverijn Kinderen en kleinkind Goes, oktober 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader en lieve opa Simon de Ronde heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Th. de Ronde-Stevens Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2012. Voor al uw blijk van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Maatje Cornelia Westdorp-Scherpenisse willen wij u hartelijk bedanken Uw medeleven heeft ons goed gedaan. namens: Janneke en Ad Rinus en Heieen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2012 Ifl could save time in a bottle I'd save every moment with you I'd save every day like a ti I would spend them with you Jjm Cmce Uw aanwezigheid en de vele kaarten, bloemen en mooie woorden bij het afscheid van Teun Dekker hebben ons diep ontroerd en waren een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Teun in zijn leven voor zovelen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven. Paulette Dekker Jochem en Tobias .I u «n-n en familie Terneuzen, oktober 2012 Het overstelpende medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve, zeer zorgzame vader en opa Johan Koster heeft ons diep getroffen. Het kan ons verdriet niet wegnemen, maar het heeft ons erg goed gedaan te ervaren dat zo velen aan ons hebben gedacht in allerlei vorm, maar meest in uw gebed. Daardoor weten wij ons gesterkt en gedragen. Wij danken u daar hartelijk voor. De HEERE zegene u daarvoor. Ps. 133:3 (ber) Waarde, oktober 2012 J. Koster - de Leeuw kinderen en kleinkinderen Wij betuigen onze dank voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Neeltje van Liere-Klaassen Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zovelen geliefd was. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, oktober 2012 Hartelijk dank voor de vele kaarten, handdrukken, telefoontjes en troostvolle woorden bij het ziek zijn en na het overlijden van onze paps Jan Dirk Verhage Het heeft ons goed gedaan. Tanny Verhage - Kesteloo kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, september 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve pa en opa Kees van der Ven j zeggen wij u hartelijk dank. Heikant, oktober 2012 Jopie, Rosita, Wesley - Naomi Sabrina en Dennis Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en bloemen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa Willy Franciscus Van Hulle hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Francine Van Hulle-Van Loo Kinderen en kleinkinderen Sas van Gent, oktober 2012.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 125