O IHenseniinq.nl zaterdag 6 oktober 2012 Iemand die ik liefhad is gestorven. Zijn vertrouwde stem is verstomd. Maar zoals zijn laatste woorden- "ik ga met een lach rond mijn mond. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan Jaspers 1 januari 1928 4 oktober 2012 Jennie Jaspers - v/d Broek Roel (in herinnering) en Hannie Co by (in herinnering) Danny Naomi, Tanisha Marijke en Ed Dimitri Nathalie en Daniel Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Scheldehof. Correspondentieadres: Anjelierenlaan 13, 4382 PW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 9 oktober om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ieder die geen rouwkaart heeft ontvangen, graag deze advertentie als zodanig beschouwen. Als alle kleur uit het blad verdwenen is mag het vallen Na een periode van langzame achteruitgang is toch nog plotseling overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jacob de Kok Sinds 6 september 2006 weduwnaar van Maatje Fraanje Nieuwdorp, 24 augustus 1924 - f Goes,4 oktober 2012 Kapelle: Cocky de Looff-de Kok Adri de' Looff Wolphaartsdijk: Kees de Kok Lenie de Kok-van den Dries Goes: Anke de Kok Lewedorp: Paul de Kok f Kapelle: Marja Visee-de Kok Joop Visee Goes: José de Kok Kees Westerweel Lewedorp: Sjaak de Kok Marianne de Kok-Provoost Klein- en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van 'Ter Valcke' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres: Kasteelstraat 38,4421 EJ Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 9 oktober om 13.00 uur in de Protestantse kerk te Lewedorp. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in de kerk te Lewedorp gelegenheid totcondoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 4 oktober 2012 is een einde gekomen aan het aardse bestaan van onze geliefde zwager Jaap de Kok Gehuwd geweest met Maps Fraanje (overl. 6 sept 2006) Met verdriet en gemis gedenken wij zijn meeleven en hartelijkheid in onze familiekring. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Zussen en schoonzussen Fraanje Jacob Jan "Jaap" Franke weduwnaar van Adriana Johanna Konings RIJSCHOOLHOUDER in Goes en omstreken van 1951 tot 1998 is overleden in de leeftijd van 83 jaar Pa was lief Kloetinge: Peteren Wilma Giselle Geldermalsen: Jaco Nadia Jesper Koningin Julianastraat 5, 4481 AW Kloetinge Pa, onze schoonvader en opa ligt opgebaard in de rouwkamer van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 10 oktober van 14:00 tot 14:30 uur. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. W+ =da Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dal is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Zuijdwegt-Zandee Jo sinds 28 april 1999 weduwe van Pieter Jacob Zuijdwegt in de leeftijd van 91 jaar. Krabbendijke: Jannie Zuijdwegt Matty en Jaco Andrea Peter en Marjolein Carola en Rudi Maurice Lorenzo Miranda en Foort Martijn en José Ronnie en Eline Foort Rilland: Ina Zuijdwegt Kees Breker Krabbendijke, 5 oktober 2012 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Zwartebessestraat 15 4413 DJ Krabbendijke De dankdienst voor haar leven, geleid door Ds. A. van de Beid. wordt woensdag 10 oktober om 13.30 uur gehouden in "De Levensbron" Valckeni,sseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ril Hand. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Elk afscheid is de geboorte van a (Salvador Dali) Wij allen hebben je mogen bijstaan in je laatste levensdagen Het was fijn om dit samen voor jou te doen. We zullen je Eugenie Gilijamse - Stahl weduwe van A.J. Gilijamse Heimerdingen (D), 2 april 1926 Goes, 2 oktober 2012 Elke en Theo Kirstin en Jethro Elmar en Vivian Ria en Peter Niels en Lieske Astrid en Branco Joris en Sharona Liselotte en Sjef Ester en Rogier Renske en Matthijs Willem en Germaine Abe en Sara Charlotte en Christian Emiel en Emma Deirdre en Michael Shaquille Milou en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Noordstraat 30, 4328 AL Burgh-Haamstede De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 8 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'Vredehof', Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Breng me iveg, tot aan de brug en ga dan niet te vlug, terug. Zwaai je mij na als ik er overga een heel klein duiutje in mijn rug is alles wat ik nog verlang van jou. De geest was nog jong, het lichaam oud. We zullen je blijven herinneren zoals je was. Ahnechien Tonniske Bal-Groeneveld - Annie - weduwe van Adriaan Bal in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: Ad en Annie Fabian Tessa, Justin, Damon Cindy Patrick, Menno, Roy, Danique Oost-Souburg: Jan en Marleen Sheila Marco, Reona, Myra Veronique in herinnering Ramon Bianca, Dylan 3 oktober 2012 Gouwestraat 25, 4388 RA Oost-Souburg De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 9 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt U, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank aan dr. C. Wattel en alle verzorgenden van de "Gouwe Tuyn'.voor de liefdevolle verzorging en de goede begeleiding. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze moeder en oma Petronella Roets - Lodewijkx -Nelly- weduwe van Petrus Johannes Roets K Bergen op Zoom 4 september 1934 t Goes 1 oktober 2012 Maastricht Ria Roets Vlissingen Petra Roets Michelle, Joyce Arnhem Patricia Roets Yvonne, Wim, Priscilla, Mavin Wij willen alle medewerkers van Zorgcentnun Rustenburg te Middelburg en afdeling MPU van ADRZ Goes bedanken voor hun liefdevolle verzorging Zorgcentrum Rustenburg Vrijlandstraat 28, kamer 76 Middelburg Correspondentieadres: Petra Roets Bossenburg 77 4385 EB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze zus, schoonzus en tante Wilhelmina Cornelia Zorge Weduwe van W.C. Vane Nieuwerkerk 29 januari 1923 Namens de familie Joh. W. Zorge Fergus, Canada 4 oktober 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 123