televisie 13 5
li»
z
n
x
H
'Ik kijk ernaar uit de Nederlandse filmsterren persoonlijk te ontmoeten'
Doutzen Kroes
vrijdag 5 oktober 2012
OVERIGE
07:05 De grote verbou
wing 07:55 Tommy Tele
shopping 13:25 According
to Jim 13:55 The price is
right 14:30 Een nieuw huis
in 60 minuten 15:30 Little
house on the prairie 16:30
De grote verbouwing 17:20
The price is right
l:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 10:20
Ondernemend Nederland
10:40 RTL Z Nieuws 11:20
Techniek Achter Nederland
11:40 RTL Z Nieuws 12:20
Mensen maken de Eems-
haven 12:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kijker aan
zet 13:40 RTL Z Nieuws
14:20 Bedrijf in beeld
14:40 Special: De kijker aan
zet 15:00 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening Wall-
street 15:35 Verkiezin
gen VS: Obama vs Romney
15:50 RTL Z opening Wall-
street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 De succesfactor
16:40 Special: De kijker aan
zet 17:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: De
Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Chloe's
closet, The adventures of
Chuck and friends, Chug-
gington. Ernst, Bobbie en
de rest, Burgers' Zoo en
Waarom, Chuggington Me
daille race, Brandweerman
Sam, PipaPanda, Bibaboer-
derij, Jokie, TitaToverfeest,
Sprookjes van Klaas Vaak,
Chuggington, Bobo 10:00
Tel sell 15:01 RTL Tele
kids: Bibi Tina, TitaTover
feest, Marjolein en het ge
heim van het slaapzand, De
Schatkamer, Bassie Adri-
aan en de reis vol verras
singen, Ernst, Bobbie en de
rest, Green-Kids, Burgers'
Zoo en Waarom 17:10 Hoe
schoon is jouw huis? 17:40
The bold and the beautiful
07:00 Disney feest 07:35
Veronica's closet 08:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 15:05
MasterChef Australia 16:05
Ready steady cook 17:05
McLeod's daughters
06:00 Mr. Young, Disney
XD: Super hero squad, !n-
azuma Eleven, The sui
te life on deck, Phineas
Ferb, Jake en de Nooitge-
dachtland piraten, Davinci-
bles, A kind of magic, Rek-
kit Rabbit, Totally spies, De
Vervangers, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Phineas Ferb, Sca-
redy Squirrel, Skunk fu, Da-
vincibles, Phineas Ferb,
Kickin' it, Pair of kings, Zeke
Luther, The suite life on
deck, Mr. Young
18:00 Lachen om home
video's, Amuse
ment
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:35 Wegmisbruikers!,
Verkeersprogram-
18:00 Helden Van 7: Bil- 18:05 Judge Hatchett,
ly the extermi
nator, Realitypro-
gramma
18:30 Helden Van 7:
Dogthe bounty
hunter, Realilypro-
Reality
18:35 Judge Maria Lo
pez, Reality
18:00 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
19:00 RTL Sport Inside, 19:00 The Ellen DeGe- 19:00 Achter gesloten
Dagelijkse sport up- neres Show, Talk- deuren, Gedrama-
date. show tiseerde reality
19:35 Stop! Politie, Reali- 19:55 De vierling, Do
ty serie cusoap
20:30; The Blind Side, 20:30 Voetbal Interna- 20:00 The nanny, Co- 20:30 The butterfly ef- 20:00 Two and a half
Dramafilm tional, Voetbaltalk- medy feet, Sf-thriller men, Comedy
show 20:30 Did you hear - 20:30 Storage wars, Rea-
aböuttheMor- lityprogramma
gans?, Filmkomedie
22:40 Hart van Neder
land
22:00 Eastern promises, 22:35 Dr. Phil, Talkshow 22:50 Law Order: 22:35 Duck Dynasty, Re-
Misdaaddrama Special Victims ality
Unit.Dramaserie
23:00 Piets weerbericht
23:05 Shownieuws
23:30 Talladega nights,
Filmkomedie
23:30 De Pfaff's, Celebri- 23:40 Achter gesloten
ty.docusoap deuren (h), Scrip
ted reality
23:05 Veronica moves:
breakdance, Amu
sement
23:35 Top Gear, Automa
gazine
01:40 The price is right
02:05 Lachtmagazine
00:00 RTL Sport Inside
00:30 RTL Poker: Euro
pean PokerTour-
PCA 2012
01:30 Teleshop 7
01:31 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:21 Stoute meiden TV 00:35 McLeod's daugh-
02:01 Tommy Teleshop- ters
01:30 Ready steady
cook(h)
02:30 Relatie èc Advies
03:05 Achter gesloten
deuren
05:30 l/Vofiingwijs
actualiteiten sport film
00:40 The big bang the
ory fh)
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
o
18:00 Veronica's fun
niest videos, Amu
sement
18:10 The Young ones
(h), Realitypro-
gramma
18:40 According to Jim,
Comedy
19:05 The big bang the
ory, Comedy
19:35 That 70'sSnow,
Comedy
21:25 Top Gear, Autopro
gramma
00
O
10
Ni
O
O
O
Ni
IO
O
Ni
W
O
SHOW
De wandeling
Verslaggever Sander de Kramer wandelt met
de suïcidale Vlinder en haar moeder Heidy
door Nationaal Park de Biesbosch. Hun grote
wens is dat er hulp komt voor suïcidale men
sen. Vlinder had op haar achtste al zelfmoord
gedachten. Op haar achttiende ondernam ze
een poging.
Nederland 2, 19.55 uur
College Tour
Gastheer Twan Huys interviewt samen met
een zaal studenten de Amerikaanse schrijver
David Sedaris (1956). De Amerikaan verwierf
bekendheid met.zijn verhalen die hij voorlas
in de Amerikaanse radioshow This American
life. In boekvorm werden zijn verhalen best
sellers en wereldwijd vertaald.
Nederland 3, 20.25 uur
Erica op reis
Erica Terpstra is de reisleidster in een reporta
geserie. Ze dompelt zich onder in het klassie
ke en het hedendaagse Egypte. Ze bezoekt de
piramide van Gizeh en het tempelcomplex
van Karnak. Met een historisch zeilschip
vaart ze over de Nijl, van Luxor naar Aswan.
Nederland 1, 22.10 uur
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Dat is andere taal, Zeeuwse Top
40 clips, Verzeeuwigd 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:5611:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Het Weer, Zeeuwse Zaken,
Verzeeuwigd,Zeeland NU
19:23 Het Weer 19:29 Zeeuw
se Zaken 19:55 Verzeeuwigd
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 19:00 23:23
Het Weer 23:29 Zeeuwse Za
ken 23:55 Verzeeuwigd
BUITENLAND
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Clarissas Ge
heimnis 21:45 Tagesthemen
21:58 Das Wetter im Ersten
22:00 Polizeiruf 110 23:30
Schimanski
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
Kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Kaat
&Co 14:20 Thuis 14:45 Dol
men 16:15 Clips 16:35 Master-
chef: The Professionals 17:35
Buren 18:00 Het journaal 18:12
Het Weer 18:15 Dagelijkse
Kost 18:30 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 ledereen be
roemd 20:05 Het Weer 20:10
Thuis 20:40 Midsomer Murders
22:15 Het journaal laat 22:30
Brothers Sisters 23:10 Keno
23:12 Euromillions 23:15 Het
Weer 23:20 Breakdown
zie onze website: showentv
Nacht-tv op Nederland 3
Nederland 3 trekt voortaan in de nacht van
zaterdag op zondag door. Vanaf zaterdag 6 ok
tober zendt de publieke zender na midder
nacht tv-programma's uit van ïoi.tv, zoals Ga-
meroi en de Coen en Sander Soa.p. Andere pro
gramma's waarmee Nederland 3 de kijkers
wakker houdt, zijn The Next Mc, Robbie Goes
to Hollywood en Trickmania.
'Murray eind van het jaar vrij'
Het zou zo maar kunnen dat Conrad Murray,
de arts, die veroordeeld is voor doodslag op
Michael Jackson, eind december alweer vrij
komt. „De verwachting is dat hij maar 2 van
de 4 jaar hoeft te zitten", onthult een insider.
Conrad wil de rest van zijn straf thuis uitzit
ten. Volgens de regels zou hij inmiddels in
aanmerking komen voor huisarrest.
Sylvana verder zonder Redmond
Sylvana Simons moet in Strictly Come Dan
cing verder dansen zonder haar partner Red
mond Valk. De danser heeft: waarschijnlijk
een scheurtje in zijn lies. Haar nieuwe dans
partner is de Rotterdammer Aerjen Mooij-
weer. Morgen is de halve finale van de dans-
show.
09:00 TerZake 2012 09:45 Rey-
ers Laat 10:25 Herfstbeelden
12:30 Programmering Ketnet
13:25 De Canvascrack 14:00
100" 14:02 Programmering
Ketnet 15:00 100" 15:02 Sons
and Fathers 16:00 100" 16:02
Lou Grant 17:00 100" 17:02
De keuze van... 18:00 100"
18:02 Smack the Pony 18:30
100" 18:32 Can We Believe the
Science? 19:30 100" 19:32
Fans of Flanders 20:00 TerZake
2012 20:45 Magazinski 21:15
Episodes 21:45 Un prophéte
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter Heroes 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Britain's
Empty Homes 12:30 Cash in
the Attic 13:15 Bargain Hunt
14:00 BBC News at One 14:30
Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Only
Fools and Horses 16:05 Horri
ble Histories 16:35 Lockie Le
onard 16:55 Leon 17:00 Ale-
sha's Street Dance Stars 17:30
Blue Peter 18:00 Newsround
18:15 Pointless 19:00 BBC
News at Six 19:30 Regional
News and Weather 20:00 The
One Show 20:30 Cash Britain
21:00 EastEnders 21:30 Miran
da 22:00 Strictly Come Dancing
23:00 BBC News at Ten 23:25
Regional News and Weather
23:35 John Bishop: The Sun
shine Tour
07:00 Zigby 07:10 Louie 07:20
Little Robots 07:30 64 Zoo
Lane 07:40 Chuggington 07:50
Rastamouse 08:00 Escape from
Scorpion Island 08:30 League
of Super Evil 08:40 Eliot Kid
08:55 Newsround 09:00
What's New Scooby-Doo?
09:20 Leon 09:25 Mister Maker
Comes to Town 09:45 I Can
Cook 10:00 The Adventures of
Abney and Teal 10:15 Raa Raa
the Noisy Lion 10:25 The Large
Family 10:40 The Koala Broth
ers 10:50 dirtgirlworld 11:00
Chuggington: Badge Quest
11:05 Nuzzle and Scratch:
Frock and Roll 11:25 Driver
Dan's Story Train 11:40 Waybu-
loo 12:00 In the Night Garden
12:30 BBC World News 13:00
Daily Politics 14:00 Animal Park
14:30 To Buy or Not to Buy
15:15 The Weakest Link 16:00
Wanted Down Under 16:45
Real Rescues 17:30 Flog It!
18:15 Antiques Road Trip
19:00 Eggheads 19:30 How We
Won the War 20:00 Escape to
the Country 21:00 Mastermind
21:30 Gardeners'World 22:00
Servants: The True Story of Life
Below Stairs 23:00 Ql 23:30
Newsnight
9:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:20 Ferien vom Ich 12:00 Ta-
gesschau 12:15 ARD-Buffet -
Leben genielïen 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Elefant, Tiger Co 17:00
Tagesschau 17:15 Brisant 18:00
Verbotene Liebe 18:50 Null ge-
winnt 19:45 Wissen vor 8
19:50 Das Wetter im Ersten
23:00 Naked Brothers Band
23:25 Saved by the bell 23:50
True Jackson 00:10 Victorious
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 Heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rettungsflieger
17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45'Leute heute
18:05 SOKO Wien 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Der Land-
arzt 20:15 Der Alte 21:15 Flem-
ming 22:00 heute-journal
22:29 Wetter 22:30 heute-
show 23:00 Das Blaue Sofa
23:30 Lanz kocht
I I'll1'II lil IIÏIH— JS
07:20 Schooltelevisie 08:15
Planet Wissen Extra: Raus ins
Grüne09:15 Europamagazin
09:45 hier und heute 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 12:00 Pinguïn, Löwe Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Mord 1st ihr Hobby
- 93. Tod einer Legende 14:58
WDR aktuell 15:00 Planet Wis
sen: Toiletten - Geschichten
vom stillen Örtchen 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit Reportage 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Ein Tag Leben in NRW 21:45
plasberg persönlich 23:10 WDR
aktuell 23:15 WDR-dok
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:10 Chelsea settles 13:25
Made 14:15 Teen mom 2 15:00
Moneymakers 15:25 Awkward
16:35 Degrassi: The next gen
eration 18:15 Teen mom 2
19:05 World stage 20:00
Punk'd 20:50 Snooki Jwoww
21:35 Jersey shore 22:20 Ridic
ulousness 22:45 Punk'd 23:10
Nitro circus
07:40 Street customs Berlin
08:30 Wheeler dealers 09:50
Storm chasers behind the
storms 2011 10:40 Dirty mon
ey 11:30 Fifth gear 12:20 Find
ing Bigfoot 13:10 Mythbusters
14:00 How do they do it? 14:55
Rattlesnake Republic 15:50
Man, woman, wild 16:45 Cafe
racer 1.7:10 Chasing classic cars
18:05 Dirty money 19:05
Storm chasers 21:00 Anatomy
of a Combat Force 22:00 Wern
er Herzog's Death Row 23:00
The devil's ride
National Geographic
07:00 Alaska wing men 08:00
The dog whisperer 09:00 Pred
ator CS110:00 Britain's greatest
machines 11:00 Test your brain
12:00 The dog whisperer 13:00
Seconds from disaster 14:00
Alaska state troopers 15:00 Air
crash investigation 16:00
Locked up abroad 17:00 Mega-
factories 1 8:00 Test your brain
19:00 The dog whisperer 20:00
Megafactories 21:00 Breakout
22:00 The dog whisperer 23:00
Breakout
SME2ESR1
07:15 Dogs 101 08:10 Cats
101 09:05 The animals' guide
to survival 10:00 World wild vet
10:55 Michaela's animal road
trip 11:50 Wildlife SOS 12:15
Rescue vet 12:45 Animal cops
Houston 13:40 The Animal's
Guide to Survival 14:35 Dark
days in monkey city 15:00 Tod
dlers tiaras 16:00 Cake boss
17:00 Rich bride, poor bride
18:00 Extreme couponing
18:25 Snog, marry, avoid?
18:50 What not to wear 19:40
My big fat American gypsy
wedding 20:35 Say yes to the
dress 21:00 Mob wives 22:00
TLC Docs 23:00 My big fat
American gypsy wedding
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
Squarepants 07:25 Drake
Josh 07:55 Lucky Fred 08:20
Rien's planeet 08:30 Thomas
de Stoomlocomotief 11:10
Blue mountain mystery 12:05
Big time rush 12:30 Wingin' it
12:50 iCarly 13:25 Spongebob
Squarepants 13:50 Barnyard
14:25 My life as a teenage ro
bot 15:15 Fairly odd parents
15:30 Winx club 15:55 De Klas
uit! 16:00 Mia Me 16:30 Ge-
ronimo Stilton 16:55 Sponge-
bob Squarepants 17:40 Nick
Battle 18:05 Lucky Fred 18:20
Nick Battle 18:45 Hotel 13
19:15 Cheeeese 19:30 Drake
Josh 19:55 Ned's survivalgids
20:10 Spongebob Squarepants
21:00 iCarly 21:45 Wingin' it
22:10 Big time rush 22:35 De
grassi: The next generation
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Couleurs Outremers 09:05
Flash 09:10 Les escapades de
Petitrenaud 09:35 Cóté jardins
10:00 Flash 10:05 En paysde...
10:30 Necplus ultra 11:00
Flash 11:05 Noces croisées
11:30 Plus belle la vie 12:00
h 12:05 A la diStasio 12:30
Nus Scculottés 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 12,3
voleurs 15:35 Flash 15:40 Villa
ges de France 16:00TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Miseau
point 18:00 TVSMonde, le
journal 18:20 L'invité 18:35 En-
voyé spécial 20:20 Flash 20:30
Journal de France 2 21:00 Les
Bleuspremiers pas dans la po
lice 23:00 TV5Monde, le jour
nal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 00:00 Un village fran-
07:05 Majade Bij 07:25 Kuifje
07:50 Snorkels 08:10 My little
pony 08:35 Heidi 09:00 Mar
ried with children 09:50 Sein
feld 10:35 The Cleveland show
12:30 Married with children
13:20 Seinfeld 14:05 The
Cleveland show 16:00 Futura
ma 16:25 Community 16:50
Melissa Joey 17:15 Friends
17:40 Men atwork.18:00 Fami
ly guy 18:25 South Park 18:55
Community 19:20 30 Rock
19:40 Family guy 20:05 Futura
ma 20:30 South Park 21:00
Muppet Treasure Island 22:30
Men at work 22:55 Seinfeld
23:50 Married with children
08:30 Tennis: WTA15:00 Voet
bal: WK onder 1719:00 Snoo
ker: Europese tour 21:00 Bok
sen: Internationale wedstrijd
23:00 Bowling: PBATour
SsS
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 African
Voices 10:00 World Business
Today 10:45 CNN Marketplace
Middle East 11:00 Amanpour
11:30 Talk Asia 12:00 World
One 13:00 Piers Morgan To
night 14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
The Brief 17:30 World's Untold
Stories 18:00 World Sport
18:30 Inside Africa 19:00 Inter
national Desk 20:00 Quest
Means Business 20:45 CNN
Marketplace Africa 21:00
Amanpour21:30 CNN News-
Center 22:00'Connect the
World with Becky Anderson
23:00 Amanpour 23:30 World
Sport