32 I familieberichten vrijdag 5 oktober 2012 (H IT1ensenLinq.nL Op 7 oktober zijn 60 jaar getrouwd LEEN EN MARIE VERWEST kinderen en kleinkinderen Baken 34 4322 AG Scharendijke lverwest@zeelandnet.nl Jdbliïum Oysrledsn 'In Gods liefde geborgen Dankbaar voor zijn mooie, lange leven en verdrietig nu daar een eind aan is gekomen, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve man, vader, grootvader en overgrootvader Daniël Joppe drager van de eremedaille in zilver behorende bij de Orde van Oranje Nassau 31 januari 1919 Zierikzee 3 oktober 2012 Zierikzee: P.M. Joppe-Gunst Zierikzee: Wim Joppe José Joppe-Visser Zierikzee: Daniël Sanne, David, Lucas Barendreeht: AnneMarie Evert, Willem Hillegersberg: Rose Mary Björn Rockanjë: Anco Joppe Annemieke Joppe-van der Boom Spijkenisse: Petra Rockanje: Elseline Martin Emmeloord: Ben Joppe Ina Joppe-de Lange Boudewijn Sabine Nellekè Vivian Zorgcentrum 'De Wieken' Hoge Molenstraat 13-231, Zierikzee Correspondentie-adres: W.A.B. Joppe Kokmeeuwstraat 17 4301 WP Zierikzee De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op maandag 8 oktober om 10.30 uur in de Thomaskerk aan de St. Domusstraat 35 te Zierikzee. De begrafenis zak aansluitend, omstreeks 11.45 uur, plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshófweg te'Zierikzee. Na de begrafenis is er in een zaal van Zorgcentrum 'De Wieken' gelegenheid de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis Bedroéfd berichten wij dat na een korte periode van ziek zijn, na een zeer werkzaam zorgend leven is overleden Marinus Abraham van der Weele Rinus 3 mei 1922 Colijnsplaat 2 oktober 2012 Marie Verburg - van der Weele Kinderen en kleinkinderen Bram van der Weele Kinderen en kleinkinderen "Veldzicht Zus van der Weele Neven en nichten Correspondentieadres: Mevrouw M. H. Verburg van der Weele Gouden Rijder 14 8253 CH DRONTEN De samenkomst voorafgaande aan de begrafenis zal plaatsvinden op maandag 8 oktober om 13.15 uur in "De Ontmoeting" van de Protestantse Gemeente, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Om 14.00 uur is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting". Heel bedroefd maar met veel goede en dankbare herinneringen aan 51 jaar grote inzet en betrokkenheid, geven wij kennis van het overlijden van Marinus Abraham van der Weele Rinus Het zal leeg zijn op Veldzicht zonder zijn rustige, zorgzame aanwezigheid. We zullen hem erg missen. Familie van der Weele Veldzicht Colijnsplaatseweg 34 4486 PT Colijnsplaat Met grote verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 87 jaar is overleden onze geliefde vader, opa en overgroot-opa Abraham Marinus Bruijnooge Wim en Swanny Marco Nanda Talon Ryan en Loes Irene Joram Vlissingen, 3 oktober 2012 Correspondentieadres: Bakkersgang 1 4381 JD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 9 oktober van 9.45 - 10.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze collega Rinus van der Weele Na vele jaren van goede samenwerking, denken wij met 'groot respect aan hem terug. Machine Combinatie "Colijnsplaat" Hen die ik liefheb laat ik achter, om hen die ik liefhad weer te zien. Bedroefd dat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen die ze achterlaat, delen wij u mede dat is overleden onze moeder en oma Rachel Maria Serrarens- van Daele Rachel Weduwe van Petrus Theodorus Marie Serrarens Koewacht, 21 november 1936 Vlissingen, 4 oktober 2012 Drager van de pauselijke onderscheiding "Pro Ecclesia et Pontifice" Stamproy: Stan en Charlotte Lauren, Rik Den Dungen: Eric en Astrid Frederiqae, Sophie Egbert j' Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 140 4381 LH Vlissingen Mama ligt thuis opgebaard, er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 6 oktober en zondag 7 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 10 oktober om 11.00 uur. in de Onze Lieve Vrouwe Parochie, Singel 106 4382 LC Vlissingen. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 4382 NB Vlissingen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Rachel wij zullen je missen Wij wensen de kinderen en familie veel kracht "en sterkte toe. Joop en Dikkie t Patrick en Madhu manoj, rajan en jane Pradeep en Janneke nevaeh Vlissingen Het verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam. Tóen de onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee met je stil verdriet nu rouwen wij, maar treuren niet. Susanna Kuiper - Belt Weduwe van Jack Kuiper sinds 14 oktober 2004 Zwolle, 30 maart 1921 Vlissingen, 4 oktober 2012 Geertje Zurhaar en Sjaak de Veij Jaap Zurhaar (f) Johan en Ria Kuiper Piet en Babs Kuiper Dick en Marja Kuiper klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woning 8 Vondellaan, verpleegtehuis Ter Reedete Vlissingen. Correspondentie-adres Meiveld 25,4388 MB Oost-Souburg Susanna is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 oktober van 19.00 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 op donderdag 11 oktober om 14.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. van Wiffeit iedereen bedanken voor de bCoetnen, kaartjesfelicitaties enz, enz die wij mochten ontvangen hij ons 60 jarig huwelijk, Deze dag was voor ons onvergetelijk. Temzuzen'september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32