zeeland19 Ondernemersclub Reimerswaal haalt weer woningbouwplanning niet 7öpform Lilly geeft een andere draai aan je dag IMu 649,- donderdag 4 oktober 2012 HOEK Boeren weer bijelkaar voor herfstborrel Stichting de Hoekse Rakkers houdt zaterdag weer een boerenborrel. Boeren en anderen die in de agrari sche sector werken, komen bijeen in het dorpshuis van Hoek voor een praatje met een hapje en een drankje. Alle Zeeuwse agrariërs, ook ver buiten Hoek en Zeeuws-Vlaanderen, zijn welkom, evenals boerinnen en vrouwen van boeren. De boerenborrel begint om 20.00 uur. WAARDE Mannenkoor'Groot Rotterdam' in kerk Mannenkoor 'Groot Rotterdam' geeft zaterdag een koorconcert in de Adullamkerk in Waarde. De avond begint om 19.30 uur en de toegang is gratis. Het koor geeft in Waarde zijn eerste concert onder leiding van de nieuwe dirigent Paul Heijboer uit Tholen. Het onge veer honderd leden tellende man nenkoor zingt voornamelijk psal men, gezangen en vaderlandse lie deren. Tijdens deze avond wordt ook gesproken over het werk van Woord Daad in Afrika. De Ondernemersclub Zeeland is een gezelschap van voornamelijk kleinere zelf standige ondernemers. Er zijn tweehonderd bedrijven verbonden aan dat netwerk. KORTGENE Waarschuwing voor gebakken sponzen De politie waarschuwt honden- en kattenbezitters in Kortgene om goed op huisdieren te letten. De af gelopen dagen zijn namelijk, ver spreid over het hele dorp, meerde re gebakken sponzen gevonden. Als een hond of kat zo'n spons, in gesmeerd met een lekker ruikend goedje, opeet zal deze in de maag weer uit gaan zetten. Hierdoor sterft het dier. Mensen die iets ver dachts hebben gezien of gehoord kunnen bellen naar 0900-8844. Werkzoekenden en ondernemers bij de netwerkbijeenkomst in Hotel Goes. foto Willem Mieras je alles kunnen verkopen, van een punaise tot een auto. Of ik mezelf niet kan verkopen? Natuurlijk wel, maar die kans krijg ik vaak niet eens. Mijn leeftijd is een probleem. Ik ben 53. Daardoor word ik vaak al niet uitgenodigd op een gesprek, als je daar aan toekomt, ben je een gro te stap dichterbij een nieuwe baan." Bij de volgende netwerkbijeen komst met werkzoekenden, op 7 no vember in Middelburg, zorgt Cats- man voor wat meer werkgevers, be looft ze. „En we willen misschien ook kennissessies organiseren: hoe je jezelf moet presenteren op net werkwebsite bijvoorbeeld. We gaan er nog eens goed over nadenken." Voor meer informatie: kijk op de face- bookpagina van Ondernemersclub Zee land. www.facebook.com/ ondernemers clubzeeland Tips om goed te netwerken Begin met netwerken voordat je er gebruik van wil maken. Op het mo ment dat je het nodig hebt, ben je vaak te laat. Weet wie je nodig hebt. Zoek de juiste mensen om te benaderen en aan te spreken. Geen verkooppraatjes: jezelf plompverloren aanprijzen heeft geen zin. Ga een gesprek aan, geef advies. Vraag om de 'magie e-mail', een mail die iemand anders doorstuurt naar een contact dat jou misschien verder kan helpen met je zoek tocht. Bron: Intermediar ELLEWOUTSDIJK Koormuziek op open middag van kerk In 't Kerkje van Ellesdiek is zater dagmiddag 6 oktober een open middag. Belangstellenden kunnen dan de tentoonstelling 'ver lucht* bekijken. Deze tentoonstelling laat uiteenlopend werk zien van de kunstschilder Wout Kole. Hij schil dert portretten, dieren en wolken luchten. Het gemengd koor van De Levensbron treedt op. De open middag is van 13.30 tot 16.00 uur. door Luc Oggel kruimingen - Voor het vierde ach tereenvolgende jaar haalt Reimers waal zijn woningbouwplanning niet Dat blijkt uit de woningböuw- monitor over de afgelopen twee jaar en het woningbouwprogram ma 2012-2020. In eerste instantie ging Reimers waal in 2010 uit van de bouw van 781 woningen tot en met 2014. Bin nen het Bestuurlijk Platform De Bevelanden werd dat echter niet reëel geacht. Daarom is dat aantal bijgesteld tot 549. De afgelopen twee jaar zijn er daar 207 van ge realiseerd: 115 in 2010 en 92 in 2011. Dat hadden er in beide gevallen 156 moeten zijn. De crisis op de woningmarkt is volgens de ge meente de oorzaak van de achter stand. Reimerswaal rekent er dan ook niet op dat de planning tot en met 2014 (137 woningen per jaar plus de opgelopen achterstanden over 2010 en 2011) wel wordt ge haald, want ook dit jaar zal de ge middelde woningproductie ver on der de raming uitkomen. Reimers waal, overigens niet de enige ge meente die met de planning in de knel komt, wil daarom in een vol- end jaar op te stellen woonvisie meer grip krijgen op nieuwbouw in de gemeente. Fauteuil Lilly. Een nieuw en fris design van Topform, verkrijgbaar in verschillende kleuren stof en leer. De draaipoot is van chroom. Lilly in leer van 899 voor 749. Lilly in stof van 799 voor 649. De Jonge Hoek van Dijke Schouwersweg 7 4451 HS Heinkenszand 0113-561482

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63