uit ju Uit welk land komt dit rokje bij Dzjeenie? Hoogstamfruitbomen snoeien voor beginners www.pzc.nl/uit Stichting Landschapsbeheer Zeeland organiseert de cur sus 'Hoogstamfruitbomen snoeien' voor iedereen die wat meer wil weten over deze bomen en ze graag zelf wil leren snoeien. Hoogstamfruitbomen vragen om een heel andere manier van snoeien. De bomen worden niet gesnoeid voor een grote vruchtop brengst. Het onderhoud is er juist op gericht de hoogstam zo lang mogelijk in stand te houden van wege de waarde voor natuur en landschap. En dit vraagt om speci fieke kennis. Tijdens de theorieavonden wordt ingegaan op de biologie en belang rijkste ziekten van hoogstammen en uiteraard op de principes voor snoei van hoogstamfruitbomen, de specifieke snoei-inzichten en technieken. Tijdens de praktijkdag gaat men zelf aan de slag om het geleerde toe te passen. Datum activiteit: Woensdag 10 oktober: theorie avond 1 (van 19.00 tot 21.30 uur); woensdag 17 oktober: theorie avond 2 (van 19.00 tot 21.30 uur); zaterdag 20 oktober: praktijkdag (09.30 tot 15.30 uur) Plaats: De Halle, Rooseveltlaan 1 a, 4571 Axel (theorie). (De praktijklocatie zal bekend worden gemaakt op de cursus) Opgeven uiterlijk maandag 8 oktober via info@slz.landschapsbeheer.nl of bel naar SLZ tel. 0113-23 09 36. etalage donderdag 4 oktober 2012 foto Willem Mieras Dzjeenie is een walhalla voor merkenfreaks: Janny Diepenhorst koopt alleen kleding in met een label. En het liefst een zo exclusief mogelijk la bel. Dit is een overslagrokje ge maakt van verschillende stoffen, met riempjes die fraai over het bo venbeen vallen. Dit rokje is van het merk OHDD, een ondermerk van het bekendere kledingmerk Sa ve the Queen." De vraag is: in welk land wordt kle ding van dit merk gemaakt? Ant woorden kunnen worden gemaild aan info@dzjeenie.nl. De winnaar krijgt een sjaaltje uit het assortiment van Dzjeenie. Dzjeenie is van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Op zondag en maandag gesloten, geen koopavond. Vorig week was de vraag hoeveel verschillende artikelen winkel schip Jos Boone BV op voorraad heeft. De antwoorden van de drienëndertig inzenders varieer den van 11 tot 275.134. Het juiste aantal was 14.298. De familie Duine uit 's-Gravenpol- der zat er met hun schatting van 14.385 het dichtste bij. Zij hebben een Beken watersportkalender ge wonnen. Halskettingen en armbanden. foto Willem Mieras Een rokje van het merk OHDD. foto Willem Mieras hands vaak wel leuk, maar man nen zijn er huiverig voor. En het is ook moeilijker voor mannen. Voor al met pakken. Of het jasje past, of de broek." Zelf is ze een wandelend uithang bord van de winkel. Diepenhorst kan altijd als eerste kiezen. En dat doet ze dan ook. Ze draait vrolijk rondje. „Alles wat ik nu aanheb is tweedehands."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47