Colofon de emotie. -O-C0 familieberichten Wat blijft is 0 filensenünq.nl donderdag 4 oktober 2012 familieberichten I Zijn geest was bijzonder en sterk en het lichaam veerkrachtig be geest bleef vechten tot het laatst aan toe alleen het lichaam dat werd moe Verdrietig, maar met mooie herinneringen aan wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn man, vader en lieve opa Jan den Toom k 9 maart 1927 t 2 oktober 2012 Tannie den Toom-Kaijser Etienne en Irma Luuk Christiane en Ivo Suzanne Valerie Emmalaan 18 4532 AB Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op maandag 8 oktober om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "de Redoute", zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Margaretha Van Loo Margriet weduwe van Georges Gustaaf Verhoosel *02-10-1917 Assenede (B) 102- 10-2012 Sas van Gent Tisselt (B): Patrick Verhoosel Margaret Vercoutere Lesley en Elke Sophie en Benji, Jolien Familie Van Loo Familie Verhoosel Sas van Gent, 2 oktober 2012. Corr. adres: Blaasveldstraat 67, 2830 Tisselt (B) De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 6 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid is uit onze familiekring zus, schoonzuster en tante weggenomen onze Anna Dubbeldam Kees t en Saar t fan en Bets fanny en Willy Betsie en Ko neven en nichten 2 oktober 2012 Wij ontvingen het droevige bericht dat de (schoon) vader van onze vrienden Aart en Annet de heer Cornells Joziasse is overleden. Wij wensen Aart en Annet en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Marco en Annemarie Pascal en Evelien Peter en Jeantine Remy en Marion Rob en Rianne Wim Pieter en Ciska Rotary Club Goes heeft afscheid moeten nemen van een van haar markante leden Jaap Rijpkema Wij wensen Marjolijn en haar kinderen veel sterkte toe met dit verlies namens Rotary Club Goes - Tin Buis Voorzitter Ons bereikte het droevige bericht dat, kort na het over lijden van zijn vrouw, is overleden ons ere-lid, de heer Piet Lijbaart We herinneren Piet als een gedreven muzikant. Muziek zat in zijn bloed. Tot een paar jaar geleden blies hij zijn bariton partij nog mee. Hij was er trots op dat onze vereniging dezelfde naam draagt als zijn molen. Wij zijn trots dat hij zo lang lid was van onze vereniging. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere famile veel sterkte in deze toch al moeilijke tijd. Namens bestuur, dirigenten en (ere)leden van de Koninklijke muziekvereniging "Harmonie" Biervliet Biervliet, 3 oktober 2012 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN 0e mensen van Overtoom Groen weten doorftüiv jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moer zijn met zorg en respect. Vandaar dal wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen: Zodat emoties alle ruimte krijgen. 'ÜZZD Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl FA Al ruim 30 jaar een begrip in Zeeland uit vaartverzorging de Groot-de Kam bv tevens informatiecentrum tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl aniilifibepchteri Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum- mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren nïa.v-telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegeriermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.famiiieberichtenonline.nl familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33